Mieszkańcy Sobieszowa kupują wodę z rzeki – Tomasz Miroszkin

12 lipca 2017 19:52
More videos
2,692
Views
   
 • skąd pochodzi woda w kranie
 • Sanepid nie bada wody w kranach odbiorców
 • nadmierna kwasowość wody
 • urzędnicy za nic nie odpowiadają
 • hydrometalurgia
 • srebrne monety były kiedyś fałszowane platyną

Dokumenty w sprawie nadużywania pozycji dominującej przez PWWiK WODNIK Sp. z o.o. Jelenia Góra

Decyzja Prezesa UOKIK RWR 41/2013:
Decyzja_nr_RWR_41-2013_z_dnia_16_grudnia_2013r_PWiK_WODNIK_Sp.zo.o.pdf

Wyrok oddalający odwołanie od decyzji Prezesa UOKIK:
limesinferior.pl/XVII ama 2017-14 PWiK Wodnik_Jelenia_Gora.pdf

Sprawa toczy się jednak nadal, Wodnikowi udało się w jakiś sposób uchylić ten wyrok. Uważam że podstawą był brak zgłoszeń od poszkodowanych. Sprawa toczy się pomiędzy UOKIK a Wodnikiem więc brak jest dostępu do dokumentów procesowych. Mam nadzieję że poszkodowani teraz się pojawią i proszę ich o kontakt na poniższy adres email.
Fundacja rozważa odrębne postępowanie w/w sprawie i złoży zawiadomienie o przestępstwie gdy pojawią się poszkodowani, wtedy też prawdopodobnie uda się przeprowadzić proces zbiorowy o odszkodowania za: niewywiązywanie się z umowy dostarczania wody pitnej zgodnych z normami, uszkodzeń instalacji i sprzętu AGD, zagrożenia zdrowia i życia.

Adres: Fundacja Kultury i Rozwoju Karkonoszy – w organizacji
Przewodniczący Rady Fundacji: Tomasz Miroszkin
Powyższa sprawa będzie prowadzona w serwisie fundacji: www.sobieszow.org
email: info@limesinferior.pl

Ilość wejść: 2692

Tags:

4 komentarze

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Mieszkańcy Sobieszowa kupują wodę z rzeki – Tomasz Miroszkin | Mowie Jak Jest

 • CzesioMorderca
  Reply

  Odnośnie żelaza – „pani doktór” stwierdziła że są przypadki ludzi z anemią którzy przedawkowali żelazo i z tego powodu zrobiono im przeszczepienie wątroby ( była tak przeładowana żelazem że nie mogła funkcjonować).

  • Tomasz Miroszkin
   Reply

   Całkiem możliwe, woda może zawierać jony równego rodzaju, zazwyczaj na II lub III stopniu utlenienia, ale możliwe są inne nietypowe stopni utlenienia np. I/II itp. Tak naprawdę to nauka jest w lesie jeżeli chodzi o szkodliwość takiego rodzaju wody, po prostu NIKT NIE PIJE TAKIEJ WODY w cywilizowanym świecie! Natomiast tam gdzie jest poważny problem z wodą, pije się po prostu co jest.

 • Milena
  Reply

  Parę tygodni temu znajomi wrócili z Cieplic. Przywieźli mi wodę, która była rzeczywiście kwaśna nawet w smaku. Czy ta woda, ze źródełka z kobietą, jest dobra do spożycia na co dzień ? Czy można ją używać tylko sporadycznie? Podobno tą wodę biorą ludzie mieszkające w tych okolicach nie tylko do picia, ale i do gotowania. Proszę o komentarz.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>