DonAvé – Woda Wzorcowa – Barbara Wojtkowska

More videos
1.65K
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji Barbary Wojtkowskiej o niezwykłej wodzie, która ma właściwości przywracania zdrowia i harmonii w człowieku i środowisku.

Nagranie zostało wykonane podczas Andrzejkowego Kongresu Zdrowia (24-25.11.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strona Barbary o DonAvé: www.DonAvé.pl

Ilość wejść: 1654

2 komentarze

  • Aleksandra Mielczarek
    Reply

    woda jest naprawdę wspaniała kupiłam ją chyba 10 lat temu i naprawdę mi pomogła choć nie bardzo wiedziałam co to jest takiego i w czym jej siła .Piłam do czasu gdy była mi potrzebna I nadal mam tą malutką buteleczkę Dziękuje pani Basi za u dostąpienie tej niezwykłej wody i wykładu w tym temacie .Dziękuje

  • Maj
    Reply

    Cóż, może i wykład ciekawy, tylko…czy te symbole na pewno są dobre? No i chyba coraz więcej osob wie, czy czuje, że…Plejadianie czy tego podobne rasy…a tak naprawdę raczej astralne przekazy, to raczej ściema. Nic istotnego się nei wydarzyło przez 20 lat, więc pewnie i nadal się nei stanie. Tylko co próbują nam wkodować w naszą wodę te stwory? Kto wie, jaki jest ich plan i czy na pewno dobry?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.