DonAvé – Woda Wzorcowa – Barbara Wojtkowska

More videos
Views
   

Zapraszamy do wysłuchania prelekcji Barbary Wojtkowskiej o niezwykłej wodzie, która ma właściwości przywracania zdrowia i harmonii w człowieku i środowisku.

Nagranie zostało wykonane podczas Andrzejkowego Kongresu Zdrowia (24-25.11.2018) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza.

Strona Barbary o DonAvé: www.DonAvé.pl

5 komentarzy

 • Maciek
  Reply

  Nie wiem jak rozumieć to, co pani powiedziała na końcu: woda, żeby zachować właściwości powinna być przechowywana w piramidce.
  Jak to się ma do rozmnażania w nieskończoność? Przecież kiedy się rozmnaża na duży zbiornik, nie ma żadnej piramidki. To kiedy ta woda traci moc?

 • Beata Stawińskac
  Reply

  25 euro to symboliczna cena za „buteleczke”? no to tylko dla bogatych.Jak wszystko.Jak to sie ma do pieknej idei?Nijak

  • Astre
   Reply

   Dwadzieścia pięć euro to za darmo ! !!
   Przecież możesz ją rozmnażać ile tylko chcesz ? Gdybyś miała głęboką potrzebę z serca ratować siebie, ludzi, zwierzęta i środowisko, to i te 25 euro by się bez problemu znalazło. Ale, widocznie takiej potrzeba nie masz…?

 • Aleksandra Mielczarek
  Reply

  woda jest naprawdę wspaniała kupiłam ją chyba 10 lat temu i naprawdę mi pomogła choć nie bardzo wiedziałam co to jest takiego i w czym jej siła .Piłam do czasu gdy była mi potrzebna I nadal mam tą malutką buteleczkę Dziękuje pani Basi za u dostąpienie tej niezwykłej wody i wykładu w tym temacie .Dziękuje

 • Maj
  Reply

  Cóż, może i wykład ciekawy, tylko…czy te symbole na pewno są dobre? No i chyba coraz więcej osob wie, czy czuje, że…Plejadianie czy tego podobne rasy…a tak naprawdę raczej astralne przekazy, to raczej ściema. Nic istotnego się nei wydarzyło przez 20 lat, więc pewnie i nadal się nei stanie. Tylko co próbują nam wkodować w naszą wodę te stwory? Kto wie, jaki jest ich plan i czy na pewno dobry?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>