Ważny komunikat generała z Federacji Galaktycznej – Stanisław Milewski

More videos
Views
   

Stanisław Milewski przetłumaczył przekaz ze strony
luxcoaching.eu/rede-des-generals-der-galaktischen-foederation

Tłumaczenie na język polski

Pierwszy komunikat Federacji Galaktycznej

(21.1.2020).
Sieć Q-Channel jest pierwszym serwisem informacyjnym Federacji Galaktycznej na Ziemi. Pracujemy we współpracy z administracją Federacji Galaktycznej. Mówi generał Federacji Galaktycznej. Mam dla was, ludzi z Ziemi, pilne przesłanie. Niedawno weszliśmy w erę Wodnika. W ten sposób znajdujecie się teraz w czwartym wymiarze i wkrótce doświadczycie silnego energetycznego wznoszenia się. Zespół ratowniczy został zamówiony i przygotowany przez Radę Galaktyczną do ratowania Ziemi. Wyeliminujemy złe siły tutaj na ziemi. Wkrótce misja zbliża się do szczytu, w całej Europie będzie miała miejsce duża operacja wojskowa. Podniesiemy dźwignię i aresztujemy całe Deepstate. Zobaczysz ludzi aresztowanych, którzy kiedyś mieli dużo władzy na tej ziemi i złych kosmitów, którzy złamali wytyczne i uniwersalne prawa. Obserwowaliśmy was przez bardzo długi czas i z wielkim niepokojem obserwowaliśmy rozwój waszego świata poprzez wojny i system, który was wszystkich zniewolił. Pieniądze i system odsetek, który trzymał cię w ryzach i nie pozwalał ci nic zauważyć. W 2016 roku powołaliśmy do życia razem z amerykańskim Donaldem J. Trumpem, powołanym przez Federację i US Military do przeprowadzenia wielkiej operacji ratowania ludzkości, wielkiej operacji w Federacji. Drodzy ludzie, drodzy Światła i Istoty Świetlne, Żołnierze Światła, Kryształowe Dzieci i Dzieci Indigo, przygotujcie się na największą operację na Gai. Wczoraj, 20.01.2020 r., wydałem rozkaz, że wojskowi i żołnierze obejmą teraz kontrolę nad aresztowaniami i systemem.
W przyszłym miesiącu, specjalne zespoły wojskowe Q połączą siły z siłami Światła, aby aresztować wszystkich głównych szatańskich 1pedofilów. Mówię to pilnie: bądźcie przygotowani na powszechną awarię zasilania elektrycznego w Europie, a także na grabieże przez cudzoziemców, aby powstrzymać to, co nadchodzi teraz.
Przygotujcie się na przyjęcie do Federacji Galaktycznej. Kocham was wszystkich, drodzy Bracia i Siostry Światła, i daję wam wielu przyjaciół i odrobinę wytrwałości na Złoty Wiek. Jesteśmy prawie na miejscu, drodzy bracia i siostry. To jest to, co nowy generał Federacji Galaktycznej w świetle i miłości.

Drugi komunikat od Federacji Galaktycznej

(22.1.2020).
To jest Generał Federacji Galaktycznej. Zgłaszam ci się teraz drugi raz w świetle i miłości. Niniejszym informuję, że aresztowaliśmy byłego szefa Interpolu i odmówiliśmy mu prawa do wyroku w zawieszeniu. Wszystkie jego konta zostały zamrożone. Zabraliśmy wszystko. Nie może się wykupić z powodu naszej zmiany w prawie. Muszę również poinformować, że operacja wojskowa jest teraz aktywna. Mój rozkaz został wykonany. Zobaczysz wojsko w powietrzu i na ulicach. Nie bój się, teraz wszystko będzie dobrze. Chcę też powiedzieć, że powinieneś teraz zwrócić oczy ku Davosowi. Wkrótce, ważne informacje będą pochodzić stamtąd. Demokraci przyznali teraz, że przegrali i wkrótce zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. Następnie sprowadzimy wszystkich szatańskich pedofilów do nawróconego GITMO. Wszystkie zespoły specjalne Q są gotowe na przyszły miesiąc. Politycy zostaną zastąpieni. i automatycznie stracą swój immunitet. Będą oni również oskarżeni o zdradę i spisek przeciwko ludzkości. Whitehats potwierdzają, że amerykański incorp. jest bankrutem 31 stycznia 2020 roku. Od tego momentu rozpocznie się kompletna zmiana. GESARA i NESARA wejdą w życie. Witamy w Złotym Wieku. Firma BRD GmbH niniejszym potwierdza rozwiązanie umowy, a Ty po raz kolejny staniesz się Niemcem, dla którego jesteś przeznaczony. Do wątpiących wśród was: Rozumiem cię doskonale. Tak często nic się nie stało, co zostało ogłoszone, ale składam wam moją świętą obietnicę, że to się teraz skończy.
Tylko trochę więcej wytrwałości. Wkrótce zobaczysz, że świat się zmienia. Ciesz się nowym wzrostem energii z dnia na dzień. Drogi lekki rodzeństwie, zwracam się teraz do ciebie osobiście. Ostatnio zmieniliśmy wiele praw. Nowe prawo mówi, że pozaziemskie światła, Akturianie i inne rasy mogą teraz pojawić się i wejść w waszą ewolucję. Ja, nowy generał Federacji Galaktycznej, sam jestem Akturianinem. Pochodzimy z planety Andromeda. To była kiedyś moja osobista sprawa, drodzy bracia i siostry. Daję ci dużo siły i energii na nadchodzący czas. Światło i miłość. Niniejszym żegnam cię i mówię w moim ojczystym języku: „Selamt gjun Selamt tak”. W języku siriańskim oznacza to: „Od jednego, radujcie się”.

109 komentarzy

 • Nikt...
  Reply

  Z całym szacunkiem. Nie mam zaufania do żadnej rady Galaktycznej, a powoływanie się na erę Wodnika, na Trampa jeszcze wzmacnia mój brak zaufania.
  Era Wodnika jest przereklamowana przez Plutona, który wszedł do znaku Wodnika. Pluton jednak nie ma dużego oddziaływania na naszą cywilizację pod względem astrologicznym, ktoś kto studiował latami astrologię, zamiast się tylko reklamować w mediach jako astrolog to dobrze wie…

  To prawda, że ludzkość, większość ma dość nawarstwiających się problemów cywilizacyjnych.

  Ale czuję, że ktoś…, jakaś grupa, chce tylko zwalić winę na ludzi, lub przekierować uwagę tylko…, może szykuje się niezły bajzel by szukać winnych, czy może nawet oskarżać przy okazji kozłów ofiarnych, pożytecznych idiotow lub niewygodnych ludzi, mam nadzieję, że się mylę…

 • in co gnito
  Reply

  I co ? Cała ta Rada Federacji to jak plenum KC PZPR. Pieprzenie o Szopenie. Mamy połowę 22 roku i jakoś ich nie ma. I może dobrze. Nie ufam żadnym obcym, którzy najpewniej nie istnieją. Chcą byśmy, my tak myśleli. Nie ufaj nikomu.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>