Ważny komunikat generała z Federacji Galaktycznej – Stanisław Milewski

More videos
17 027
Views
   

Stanisław Milewski przetłumaczył przekaz ze strony
luxcoaching.eu/rede-des-generals-der-galaktischen-foederation

Tłumaczenie na język polski

Pierwszy komunikat Federacji Galaktycznej

(21.1.2020).
Sieć Q-Channel jest pierwszym serwisem informacyjnym Federacji Galaktycznej na Ziemi. Pracujemy we współpracy z administracją Federacji Galaktycznej. Mówi generał Federacji Galaktycznej. Mam dla was, ludzi z Ziemi, pilne przesłanie. Niedawno weszliśmy w erę Wodnika. W ten sposób znajdujecie się teraz w czwartym wymiarze i wkrótce doświadczycie silnego energetycznego wznoszenia się. Zespół ratowniczy został zamówiony i przygotowany przez Radę Galaktyczną do ratowania Ziemi. Wyeliminujemy złe siły tutaj na ziemi. Wkrótce misja zbliża się do szczytu, w całej Europie będzie miała miejsce duża operacja wojskowa. Podniesiemy dźwignię i aresztujemy całe Deepstate. Zobaczysz ludzi aresztowanych, którzy kiedyś mieli dużo władzy na tej ziemi i złych kosmitów, którzy złamali wytyczne i uniwersalne prawa. Obserwowaliśmy was przez bardzo długi czas i z wielkim niepokojem obserwowaliśmy rozwój waszego świata poprzez wojny i system, który was wszystkich zniewolił. Pieniądze i system odsetek, który trzymał cię w ryzach i nie pozwalał ci nic zauważyć. W 2016 roku powołaliśmy do życia razem z amerykańskim Donaldem J. Trumpem, powołanym przez Federację i US Military do przeprowadzenia wielkiej operacji ratowania ludzkości, wielkiej operacji w Federacji. Drodzy ludzie, drodzy Światła i Istoty Świetlne, Żołnierze Światła, Kryształowe Dzieci i Dzieci Indigo, przygotujcie się na największą operację na Gai. Wczoraj, 20.01.2020 r., wydałem rozkaz, że wojskowi i żołnierze obejmą teraz kontrolę nad aresztowaniami i systemem.
W przyszłym miesiącu, specjalne zespoły wojskowe Q połączą siły z siłami Światła, aby aresztować wszystkich głównych szatańskich 1pedofilów. Mówię to pilnie: bądźcie przygotowani na powszechną awarię zasilania elektrycznego w Europie, a także na grabieże przez cudzoziemców, aby powstrzymać to, co nadchodzi teraz.
Przygotujcie się na przyjęcie do Federacji Galaktycznej. Kocham was wszystkich, drodzy Bracia i Siostry Światła, i daję wam wielu przyjaciół i odrobinę wytrwałości na Złoty Wiek. Jesteśmy prawie na miejscu, drodzy bracia i siostry. To jest to, co nowy generał Federacji Galaktycznej w świetle i miłości.

Drugi komunikat od Federacji Galaktycznej

(22.1.2020).
To jest Generał Federacji Galaktycznej. Zgłaszam ci się teraz drugi raz w świetle i miłości. Niniejszym informuję, że aresztowaliśmy byłego szefa Interpolu i odmówiliśmy mu prawa do wyroku w zawieszeniu. Wszystkie jego konta zostały zamrożone. Zabraliśmy wszystko. Nie może się wykupić z powodu naszej zmiany w prawie. Muszę również poinformować, że operacja wojskowa jest teraz aktywna. Mój rozkaz został wykonany. Zobaczysz wojsko w powietrzu i na ulicach. Nie bój się, teraz wszystko będzie dobrze. Chcę też powiedzieć, że powinieneś teraz zwrócić oczy ku Davosowi. Wkrótce, ważne informacje będą pochodzić stamtąd. Demokraci przyznali teraz, że przegrali i wkrótce zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. Następnie sprowadzimy wszystkich szatańskich pedofilów do nawróconego GITMO. Wszystkie zespoły specjalne Q są gotowe na przyszły miesiąc. Politycy zostaną zastąpieni. i automatycznie stracą swój immunitet. Będą oni również oskarżeni o zdradę i spisek przeciwko ludzkości. Whitehats potwierdzają, że amerykański incorp. jest bankrutem 31 stycznia 2020 roku. Od tego momentu rozpocznie się kompletna zmiana. GESARA i NESARA wejdą w życie. Witamy w Złotym Wieku. Firma BRD GmbH niniejszym potwierdza rozwiązanie umowy, a Ty po raz kolejny staniesz się Niemcem, dla którego jesteś przeznaczony. Do wątpiących wśród was: Rozumiem cię doskonale. Tak często nic się nie stało, co zostało ogłoszone, ale składam wam moją świętą obietnicę, że to się teraz skończy.
Tylko trochę więcej wytrwałości. Wkrótce zobaczysz, że świat się zmienia. Ciesz się nowym wzrostem energii z dnia na dzień. Drogi lekki rodzeństwie, zwracam się teraz do ciebie osobiście. Ostatnio zmieniliśmy wiele praw. Nowe prawo mówi, że pozaziemskie światła, Akturianie i inne rasy mogą teraz pojawić się i wejść w waszą ewolucję. Ja, nowy generał Federacji Galaktycznej, sam jestem Akturianinem. Pochodzimy z planety Andromeda. To była kiedyś moja osobista sprawa, drodzy bracia i siostry. Daję ci dużo siły i energii na nadchodzący czas. Światło i miłość. Niniejszym żegnam cię i mówię w moim ojczystym języku: „Selamt gjun Selamt tak”. W języku siriańskim oznacza to: „Od jednego, radujcie się”.

Ilość wejść: 17 027, w tym dzisiaj: 1

103 komentarze

 • PANDA
  Reply

  tylko IDIOTA wierzy w UFOki. Każdy kto ma rozum wie, że to demony podszywające się pod obce cywilizacje kosmiczne.
  Santanistyc\zna elita świata DEEP STATE pod wpływem demonów i Szatana chce zindoktrynować na siłę ludzkość na transhumanizm.
  Ludzie głupi, ślepi i z małym rozumem uwierzą w obce cywilizacje kosmitów.
  https://www.youtube.com/watch?v=WIXSsXNf-Cs

 • anituccia
  Reply

  dzisiaj jest juz koniec marca i cos zaczyna sie w koncu dziac….juz za niedlugo sie dowiemy….na razie zatrzymali ekonomie wirusem, ludzie maja siedziec w domach i sie nie wychylac…mam watpliwosci czy to dla nas dobrze czy zle….

 • Łukasz
  Reply

  Coś w tym jest Niemcy wstrzymali produkcję samochodów
  Wszędzie widzę ciężarówki wożące koparki na terenie jednostki Bundeswehr w ambergu Bawaria ciężarówki wywożą ogromne ilości ziemi dzisiaj wracając z pracy jechały w jednym konwoju cztery platformy niskopodwoziowe co ciekawe wyjeżdżały z miasta każda z platform należała do innej firmy

 • polach
  Reply

  Fajne dzięki za wrzutkę:)
  Co do video to uważam że to pomieszanie prawdy z fikcją literacką.Nikt nas nie zbawi od niczego prócz nas samych…

 • Beata
  Reply

  W nagraniu „Koniec kwarantanny na planecie Ziemia ” na Gaja.tv (też na yt) Milewski kompletnie odleciał.
  [reszta długiego komentarza usunięta, ponieważ autor(ka) szkaluje i oskarża Stanisława Milewskiego o dokładnie to samo, co sam robi w tym elaboracie. Człowieku ukrywający się pod pseudonimem „Beata”, jeśli masz odwagę szkalować, to pokaż swoją twarz i wypowiedz się merytorycznie, a nie ukrywasz się za siecią Tor. Jeśli masz jakąś wiedzę, to się skontaktuj ze mną i to nagramy. To co robisz to jest zwykły trolling i szkalowanie.]

 • Krul
  Reply

  Alex i co – coś z tego co mówił on i mu podobni się sprawdziło? Po ilu dniach jesteś skłonny wreszcie zrozumieć i przyznać, że federacja galaktyczna to ściema i oszustwo? Podobnie zresztą jak kosmiczne ujawnienia i inne temu podobne bzdety. Takie informacje, którymi infekują ludzi są po to, by odwrócić od czegoś naszą uwagę. Coś tym zasłaniają. Pod ich płaszczykiem i być może w tych terminach robią coś szkodliwego i złego dla ludzi. Poza tym na pewno te bzdety służą one do tego, aby zniechęcić ludzi do FIZYCZNEGO, POKOJOWEGO DZIAŁANIA. A tylko takie – fizyczne, zdecydowane i pokojowe działanie dużych grup ludzi zjednoczonych co do jednej idei mogą naprawdę coś zmienić w tym świecie, systemie i nas uwolnić.

  Tylko się nie tłumacz, że chciałeś informacjami o kosmicznej federacji przypieprzyć w system jak tym nieszczęsnym P. w którego uwierzyło sporo osób.
  I nie gadaj głupot w rodzaju, że jak podali te informacje, to rzeczywistość się zmienia, bo zmienia się ilość obserwatorów. To kolejna ściema new age i manipulacyjna. W tym przypadku to ilość obserwatorów, zwłaszcza nastawionych z nadzieją na to, że wreszcie złapią tych szubrawców i odsuną od decyzji, spowodowałaby wielokrotnie szybsze zadzianie się tego i lepszy efekt. A efektu nie ma, bo te informacje o galaktycznej ferajnie i komicznym ujawnieniu się są kłamstwem.

  Jedyne kosmiczne ujawnienie, jakie być może kiedyś nastąpi, będzie wyglądało tak: z dużego statku powietrznego wysiądzie kilka smutnych i szpetnych typów i jeden z nich powie: Witamy w Hodowli nr 001. Pakujcie się do środka. Tych bierzemy na mięso, tych na seks, tych na eksperymenty a tych na ampułki młodości. A reszta, która zostaje ma się mnożyć i wierzyć w boga, bo on o was dba. Słuchajcie Jezusa, Buddy, Kriszny i oddawajcie im cześć. I róbcie lusz. No to cześć. Przyjedziemy, jak Majowie znowu wam powiedzą, że jest koniec cyklu, bo tych ziomków wybraliśmy, abyście przygotowywali dla nas ofiary, dziewice i złoto. Pa.
  A i być może doda – ziemia jest kulą a trampek wam pomoże, jasne? I odlecą – tyle że znacznie bliżej niż się większości wydaje i nie będą to inne wymiary.

  I bardzo dobrze ktoś powiedział u Gabriela na livie – mniej więcej tak – to co te galaktyczne gnoje nie byli tutaj obecni podczas wojen światowych? Nie mogli im zapobiec, tylko się patrzyli? Albo dzieci moloestowanych nie ratowali?

  I fajnie też podkreślali na tym strimie, że te jakieś niby umowy sprzed 16 tys czy mln lat, że ziemia była pod panowaniem jakiejś rasy debili i na mocy tej umowy ci dobrzy nie mogli nam dotąd pomagać. Przecież to kolejna ściema. Tamci mogli nas krzywdzić, a inni nie mogli nas ratować. Czyli obie strony są umoczone. A tak w ogóle to ściema z tą umową, aby jakoś wytłumaczyć sytuację, w której jesteśmy.
  Ale na szczęście przynajmniej część ludzi jeszcze myśli.

  • Alex
   Reply

   No tak. Ośmiolatek powiedział: „A nie mówiłem? Ha ha ha”
   Kolego, a co Ty robisz aby było lepiej na tym świecie?
   Pokaż mi twarde dowody, że federacja galaktyczna to ściema. Istnieje miliony galaktyk, w każdej jest miliony zamieszkanych planet, więc prawdopodobieństwo zawiązania jakiejkolwiek federacji, porozumienia, unii, czy innych zgrupowań, wynosi praktycznie 100%
   Pozostałe Twoje wnioski są tak samo użyteczne jak i ten.

   • Krul
    Reply

    Alex robię sporo – pokazuję ludziom, że wiele przekazów i informacji jest nieprawdziwa, a ludzie pokładająw tym nadzieję, tym samym niewiele robiąć i tym samym marnując cenny czas i szanse na realne zmiany na ziemi. To Ty – skopro masz kontakt z tymi federacjami, poproś, aby ci nagrali powitanie, może być 30 sekund. I umieść to na stronie – to będzie dowód. Co do galaktyk. Na razie nie ma nawet kilku wiarygodnych fotek ziemi, więc się nie podniecam. Jak zobaczę coś więcej poza fotoszopem i grafikami zapętlonymi w formie filmu, to się zastanowię.

    • Alex
     Reply

     No tak, krytykant, który tylko krytykuje i wzbudza wątpliwości we wszystko, chwali się, że coś robi, a nic nie proponuje w zamian. Chłopie, jesteś egoistycznym destruktorem. To właśnie poszukiwacze odkrywają i w końcu dochodzą do prawdy. Ty jesteś zasklepiony w swoich mądrościach i nie chcesz wysunąć nosa ponad krawędź tego czego się nauczyłeś w szkole.
     Częstujesz ludzi stwierdzeniami, które brzmią jakby były prawdą oczywistą i już udowodnioną: „Jak zobaczę coś więcej poza fotoszopem i grafikami zapętlonymi w formie filmu, to się zastanowię.”
     To jest słabe. Największe odkrycia są dziełem tych, którzy nie wierzą w oklepane prawdy, tylko popełniają błędy, proponują rzeczy zwariowane i nie dające się wpasować w istniejące ramy rozumu. Szkoda czasu. Spójrz chłopie w lustro i zastanów się nad sobą.

     • Krul

      Alex bardzo doceniam wiele twoich filmów. Wykonałeś znakomitą robotę i chwała Ci za to. Znakomite były też twoje wykłady. Ale z tym i paroma innymi tematami prowadzisz ludzi w kanał. Mam nadzieję, że nie robisz tego z premedytacją, a tylko uwiedziony jakąś ideą, pozornie dobrą, jak w przypadku Poto. …………………………………….. Natomiast co do kosmosu, ufoków itd, to za dużo nasiąknąłeś chyba Marciniak, Plejadianami i temu podobnymi, podczas gdy za mało pooglądałeś filmów pokazujących co sobą reprezentują ci pseudo kosmonauci. Polecam każdemu obejrzenie tego do końca. Pokazuje taką ignorancję tych aktorów nazywanych astronautami i uczestnikami jakichś misji, że to aż poraża. Bo pewnie już widziałeś filmy zrobione aparatem nikon p900 pokazujących „planety” i „gwiazdy”. I mała uwaga – skoro ci „eksperci” nasa „tyle” wiedzą i pokazuje się to oficjalnie, to jest pewne, że albo wielu spraw się ludziom nie mówi, albo się ludzi zakłamuje. A pewnie i jedno i drugie. Po prostu chcą, abyśmy w coś wierzyli, podczas, gdy wiele spraw wygląda zupełnie inaczej. A ty chyba wierzysz w ich wersję. Właśnie ty nie wytykasz nosa spoza tego, co się nauczyłeś w szkole. I nadal wierzysz w te i podobne bzdety, bo przekazali je…”fachowcy” zza granicy, znani i polecani… przez tych, którzy manipulują ludźmi. A tymczasem czasy słuchania bredzenia to już przeszłość. Liczą się twarde dowody. A raczej ich nie masz w tym temacie. A ponieważ nasłuchaliśmy się takich i podobnych tematów dość przez ostatnie 20 lat, mamy dość szerzenia pierdół, w które nieświadomi jeszcze wierzą. Mądrzy to omijają, bo to strata czasu i wysysanie energii z ludzi poprzez ich uwagę.
      https://youtu.be/65meLFgf6jk?t=1

     • Alex

      I znowu filozofujesz.
      Nie czytałem Barbary Marciniak i doskonale wiem o aktorach zwanych astronautami oraz wielkiej ściemie o nazwie NASA.
      Nie rozumiesz również, że nie na wszystko znajdziesz TWARDE DOWODY.
      Nie chce mi się dalej dyskutować, bo mam inne rzeczy do roboty. Ty i tak zostaniesz przy swoim, bo po prostu tak masz. Pozdrawiam

 • Donata
  Reply

  Czy komunikat jest prawdziwy? Pewne opisy zbyt skąpe i budzące wątpliwość. D.Trump nie sprawia wrażenia postaci pozytywnej, a nazewnictwo ARktuarianie, a Aktuarianie to znaczna różnica w nazwie. Zło często upodabnia nazwę do nazw ras pozytywnych, aby przepchać kolejne projekty zniewalania. Bynajmniej, bądźmy w pogotowiu na zmiany i uruchomić powinniśmy własne czucie i uważność, nigdy nie wiadomo, kto to ogłasza.

  • Konrad
   Reply

   no jesli ludzkosc zdefiniujemy na taka ktora nosi pejsy i jest obrzezana to pewnie mozna taki przekaz traktowac powaznie.

 • TOM242
  Reply

  Tak sobie myślę, że generał powinien się przedstawić za każdym razem gdy zaczyna coś nam komunikować, a jak wiadomo z egzorcyzmów, demony nie chcą się przedstawiać, za to potrafią grać rolę kogoś kim nie są, i pod ta postacią sprzedawać ludziom bajeczki. Gdy ilość bajek przekroczy stan krytyczny, ludzie przestaną wierzyć w jakiekolwiek przekazy od istot pozaziemskich.

  Wiem, że różne rasy monitorują treści wpisywane do internetu zarówno przez publicystów, jak i czytających, którzy komentują czy udzielają się na forach, i kilka lat temu napisałem do Plejadian, aby zrobili coś dla ludzi, co faktycznie będzie widoczne, i niech zatrzymają loty chemtrailowych sprayerów. Do tej pory nic się nie wydarzyło. Generalnie nie raz czytałem posty naiwnych ludzi, którzy naczytali się, że już już, lada moment chemismugi przestaną na nas spadać, i tłumaczyłem tym naiwniakom, że bredzą. Oni wyzywali mnie od dyletantów i innych, no i kto miał słuszność? Nadal jak sypali, tak sypią, nawet wiecej niż wtedy. Dlatego choć zawsze byłem zdrowosceptykiem, to teraz nie wierzę w ani jeden taki przekaz, że będą cuda na kiju, i jak na razie żadne cuda z tych zapowiedzi, z obietnic nie wydarzyły się.

  Nie mam nic do Pana Milewskiego, on chce dobrze, ale przecież sam nie jest do końca pewny, czy to się wydarzy, co nam czyta z przekazów.
  No, chyba że tylko gra dobrego przekaziciela, a te typowe dla pewnej nacji problemy z wymawianiem litery R, moga okazać się wskazówką, by ostrożnie podchodzić do tego co od niego słyszymy. Na przykład czy Arkturianin, istota bardzo wysoko rozwinięta duchowo, używałby w przekazie zwrotów typu „satanistyczni pedofile”?
  To samo dotyczy ostrzeżenia nas, abyśmy się nie bali, gdy wojsko zacznie szeroko zakrojoną operację w całej Europie, by pokonać deep state, hmmmm, a może to jest przekaz od Lucyferianina z Ziemi, udających głos Federacji galatycznej, który za pomocą technologii przekazuje kity wprost do umysłów ofiary kontroli umysłu, która potem publikuje rewelacje od rzekomej Federacji, i jednym z nich jest powiedzenie, że te wojska działają dla naszego dobra, co ma sprawić, że nie będziemy wobec nich agresywni w celu obrony, tylko poddamy się ich woli, wierząc, że robią swoje by nas wyzwolić, a tymczasem dokonają zniewolenia bez walki z jakimś spontanicznie utworzonym na prędce ruchem oporu, który mógłby wtedy powstać.

  Tak sobie dywaguję, a czas pokaże co jest prawdą.

 • Ktoś
  Reply

  1 luty i co Panie Milewski ? Radykalnie nic się nie zmieniło . Po co opowiadać takie bajki skoro czas Pana osądzi ,a ludzie wyśmieją.

  • Alex
   Reply

   Ktosiu-Anonimie, w ogóle nie słuchałeś tego co zostało powiedziane. Zachowujesz się jak 8-letni gówniarz: „a nie mówiłem?, a nie mówiłem?”. A miałbyś chociażby szczyptę odwagi, aby coś zrobić dla ludzi, czymś się podzielić? Przetłumaczyć jakieś nowinki ze świata?
   W nagraniu wyraźnie powiedzieliśmy, że może to być kolejna wiadomość, która może się wydarzyć w sposób inny niż to zostało powiedziane przez tego „generała”.
   Niczego nie jesteśmy pewni, a na pewno wszystko co jest ogłaszane, w chwili ogłoszenia zostaje już zmodyfikowane ponieważ radykalnie zwiększa się ilość obserwatorów.
   Więc w takim razie po co cokolwiek ogłaszać? Aby ludzie byli bardziej gotowi do zmian, aby się ich nie bali, bez względu na to czy te zmiany nastąpią we wskazanym czasie czy w innym, nie ogłoszonym.

   • Astre
    Reply

    Też nie jesteśmy pewni, że cokolwiek zostało zmodyfikowane bo radykalnie zwiększa się ilość obserwatorów ? ! Jest to koncepcja głęboko niewydolna ponieważ ten biologiczny obserwator wpływa na coś tylko w momencie obserwacji czegoś i to coś jawi się w taki sposób w jaki po prostu postanowił to coś widzieć zgodne ze swoimi przekonaniami. Gdy obserwacja ustępuje to coś co było wcześniej obserwowane wraca do stanu pierwotnego.
    Aby, stwierdzić (modyfikację, zmianę) trzeba by cytuję : doświadczyć bytu na oddzielnej przestrzeni, stając jakby obok oraz doświadczyć modyfikację w sposób niewerbalny w jej złożoności i wieloznaczności inaczej są to tylko mniejsze lub większe domysły ”

 • Leelee
  Reply

  https://youtube.com/watch?v=Ve99qYWo8SI
  653-PL_IT Rafał, DOBRE ISTOTY – Hipnoza Ezoteryczna 3.0 Lucio Carsi
  “Istnieją #DobreIstoty, które mogą przybyć nam na pomoc?”
  “Istnieją #DobreIstoty wsród wszystkich tych #ZłychIstot?”
  “Jaka jest moja #misja tu na Ziemi? Czuję, że taka istnieje.”
  Tego rodzaju pytania bardzo często u nas padają.
  Po raz ostatni przeanalizujemy tę kwestię, redukując ją jak w #matematyce robi się ze skomplikowanym wyrażeniem algebraicznym.. Redukuje się je do minimum.
  Która rasa jest tą najważniejszą? Ta, która posiada duszę.
  Co zrobiła dusza? Stworzyła wszystko. To dlatego wszyscy jej pragną.
  Która z ras jako jedyna posiada duszę? #RasaLudzka.
  Pamiętajcie o tym, gdy “strach przed czuciem się głupim” pojawi się w waszym umyśle i sprawi, że znowu będziecie zadawać sobie tego rodzaju pytania.
  Dobrze to sobie zapamiętajcie.
  #JesusChristSuperstar

 • Kaziutek
  Reply

  @ Paweł
  Rajska zostanie intronizowana na królową Polaki i Świata przez Grzegorza Brauna i księdza Piotra Natanka namiary na Stronie Telewizji Internetowej Ośrodka Rekolekcyjnego w Grzechyni – Pustelnia Niepokalanów. Polecam audycję Pobierz z Rapideo.pl https://www.youtube.com/watch?v=BivmtzeO5Yg Audycja ks. Piotra Natanka z p. Grzegorzem Braunem 28 01 2018r

 • Kaziutek
  Reply

  Wielka ściema!
  Selamt gjun Selamt tak to zwrot z języka malajskiego, który w tłumaczeniu na polski oznacza „w porządku”.
  Uzyjcie translatora google to zobaczycie, że Selamt gjun Selamt tak przetłumaczone na angielski to „It’s okay”
  Czyżby nasz dowódca floty itergalaktycznej pochodził z malezji albo pracownicy firmy Google (obecnie Alphabet) poznali dodali do translatora język Federacji Galaktycznej z Andromedy Plejad.
  Panie Stanisławie proszę uprzejmie zweryfikować swoje źródła i nie rozpowszechniać głupot. Panie Alexie proszę sobie obejrzeć film pt. Zdejmij swoje betonowe okulary – Aleksander Berdowicz, sam Pan go nagrał! Pozdrawiam serdecznie.

 • Maciej
  Reply

  Słuchaj ważny komunikat który nic nie zmieni .. Dziś mamy 31 stycznia i gdzie ta nesara gesara czy ciul wie jaka bojda.. prawda jest taka ze macie problem z głową xD sorry ale bujacie w obłokach weźcie sie za sobie to moze nasze pra wnuki osiągną gold age hahahaahahhaahahahahahahahahah zyjemy w takim świcie a nie innym obudzicie się bo szmoda energi na te bujdy :/

 • Elżbieta Stogniew
  Reply

  Wiecie , gadanie , gadanie , ukochani , umiłowani i takie farmazonienie od wielu, wielu lat , oczekujecie . Jasne i w tkwieniu w oczekiwaniu można zamrozić swoją energię zamiast tworzyć , żyć i działać. Alex przepraszam , ale zgodzę się z poprzednim komentatorem , czy czasem nie zboczyłeś ze swojej ścieżki , którą kroczyłeś ? Gdzie racjonalizm ? zdrowy krytycyzm ? To Wy sobie oczekujcie na to zbawienie , ale na mnie w tym gronie liczcie . Bzdury , jeszcze Rajska – obiecana funkcja królowej swiata , przepraszam , ale nie mogę przestać się śmiać – gdzie was zawiało i uwikłało.

  • Dawid
   Reply

   dokładnie 🙂 ludzie wciąż naiwnie liczą na to, że ktoś z zewnątrz tak zupełnie bezinteresownie przyjdzie tu i zrobi za nas porządek, a tak naprawdę to zająłby tylko miejsce poprzedniego okupanta

   • JAN
    Reply

    Jak głosi jedna z historycznych bujd,
    Hen w średniowieczu żył niedobry bardzo wójt.
    Gnębił poddanych, ostro trzymał straż,
    Z rzadka ku ludziom swoją złą obracał twarz.
    Leciały krnąbrne głowy – rach-ciach-ciach,
    Aż w obejściach wójtowych zapanował blady strach.
    Trwałby ten strach po koniec wójta dni,
    Aż pojawił się w gminie jakiś facet z innej wsi,
    Co wszystkim ludziom Miał powtarzać tak:

    „Ej wy, wy ludzie tych pogróżek nie kupujta
    I choć szaleje wójt, wy wójta się nie bójta!
    Ej wy, wy ludzie se złym strachem głów nie trujta
    I choć zabija wójt, wy wójta się nie bójta!
    Ej wy, wy ludzie raz się w kupę wziąć spróbujta,
    Niech wójt nie gnębi was, wy same zapanujta tu!”

    Jak głosi jedna z średniowiecznych bujd
    Na białej brzozie czarną nocą dyndał wójt.
    Następcą został ten, co wzniecił bunt,
    A gdy już poczuł pod stopami twardy grunt,
    Znów poleciały głowy – rach-ciach-ciach
    A w obejściach wójtowych nastał jeszcze większy strach.
    Trwałby ten strach po koniec wójta dni,
    Aż pojawił się w gminie jakiś facet z innej wsi,
    Co wszystkim ludziom miał powtarzać tak:

    „Ej wy, wy ludzie…” /itd./

    Taki z tej bujdy morał można brać,
    Że nie wiadomo, kogo bardziej trza się bać.
    Czy tego wójta, co na ludzi grzmi,
    Czy tych facetów z całkiem innej wsi..

    https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=bpykff4O1vc&feature=emb_logo

  • Paweł
   Reply

   Witam interesuje mnie ten fakt że Rajska ma mieć obiecaną funkcje królowej świata można prosić gdzie to znaleźć ? Bo już wcześniej uważałem że coś z Rajska jest nie tak ale to jest bardzo interesujące

  • Krul
   Reply

   to znaczy tego nie jestem pewien tak translator google pokazał, ale warto sprawdzić podobieństwo do różnych języków

 • Jerzy Biernat
  Reply

  coś nie tak 30 styczeń 20200r. Wiem, że są inne planety,a mianowicie miałem wizje, tylko raz, domki mieszkalne były jak z bajki, chociaż smutne, ale nie przerażające. Były po prostu smutne. Były drzewa jakie w Polsce nie ma, ” palmy” o pniu niskim, ale rozłożyste. Widziałem kobietę bardzo rozbudowaną w szerz, zadbana, ale nie była zbytnio zadowolona. Kobieta ta była ładna, łagodna z postury wynikało i to z jej chodu, że była gdzieś, odwróciła się i była trochę zła. To tyle wizja się urwała. Wizja ta wystąpiła w ostatnich latach.To nie szoł proszę nie ujawniać moich danych ? zastanawiałem się czy to moja mama mi się ukazała. Kiedyś bałem się śmierci/ .

 • Jaskinia Platona
  Reply

  Wszystko się rypło. Nie ma galaktyk bo żyjemy wewnątrz Ziemi. Niebo wyświetlane jest jak w planetarium. Więc i generała federacji galaktycznej nie ma a szkoda bo fajnie nawija.

 • Romek
  Reply

  rozmawiałem ostatnio z generałem floty międzygalaktycznej opowiadał mi o jego spotkaniu z pania rajską, mówi ze było sympatycznie, pili nektar z weriudańskiej herbaty i debatowali nad przyszłością świata. Ponoć pani Rajska ma być Królową ziemi obiecaną i nowym chrystusem. Generał też bardzo sympatycznie wypowiadał sie o panu Milewskim. Ogólnie fajnie było zwiedzić ich statek matkę i pormawiać z Generałem.

 • Marta
  Reply

  Wszyscy byśmy chcieli, aby tym razem okazało sie to prawdą. Potrzebujemy wreszcie globalnej akcji, żeby sprawy były jawne, uczciwe, sprawiedliwe – bez pomocy tych, którzy są w stanie ująć zniewalających nas tyranów nic się nie zmieni. Oby tak się stało, dla dobra nas wszystkich 🙂

 • Stewie
  Reply

  Poważnie ?? Wy w to wierzycie ??
  Teraz już wiem dlaczego tak wielu oszustów okrada ludzi z pieniędzy na miliony sposobów… Wy po prostu uwielbiacie wierzyć w bajki. Takiego steku bzdur, nie powstydził by się nawet Brzechwa

  • JAN
   Reply

   To jak mówisz okradanie [ogólnie mówiąc z Energii Życia – MOCY] odbywa się w „białych”rękawiczkach. Po prostu zamiast ufać Swojemu Wewnętrznemu CHRYSTUSOWI[Naszej uRODzeniowej MOCY, niewyczerpalnego potencjału ŻYCIA], już w Dzieciństwie mamy wdrukowywane „zasady” GRY w ŚWIAT. GRY, którą wymyślił Nam ktoś Obcy i chciwy – GRY, która nie Jest NASZA. Będąc zwiedzionym, że ta GRA jest PRAwdą Sami oddajemy Naszą Energię, utrzumując tą GRĘ [jak to powiedział Kisiel: jesteśmy w dupie, a najgorsze Jest to, że zaczęliśmy się tu urządzać]. Tą GRĘ pokonał CHRYSTUS w JEZUSIE pokazując NAM, KIM Jesteśmy, KIM Jest CZŁOWIEK zRODzony, że takie i większe Rzeczy czynić możemy. Póki co Są tacy, którzy ze strachu o byt w tej GRZE [MYŚLĄ, że to ŻYCIE, a to tylko projekcja] wciąż karmią nienasyconego egregora. To MY mamy w Sobie ten Potencjał ŻYCIA, który pokazał JEZUS.
   I nie mylcie tego co napisałem z korporacją[KK], która doi Nas [za Naszą zgodą] z uRODzeniowego Dziedzictwa [stąd przepych i „bogactwo”(PRAwdziwe Bogactwo to NATURA)].

 • artur
  Reply

  oj wydaje mi się to zbyt piękne jak na coś realnego. przez te wszystkie lata musiałbym coś zauważyć, a tu nic nie widać. po cóż taka ukryta działalność wychodzi na to, że na naszej ukochanej planecie wszyscy zarządzający działają w mafiach i pod ukryciem. gdybym miał jakąkolwiek ponadziemską moc cokolwiek to już dawno sam bym ten syf rozwalił, ale nie mam żadnych mocy i znajomych nie z tego śwaita. apeluję zatem jeśli chcecie zrovbić porządek z tym kurewstwem no to do dzieła!!!

 • Maciej
  Reply

  Widze ze wielu z Was przedstawia dziwne teorie jakoby elita zła miała by wdrożyć swój plan NWO. To nie ka największego znaczenia, ponieważ światło zawsze przezwycięży ciemność. To od nas zależy jak szybko i w jakim stopniu obudzimy się i podwyższymy wibracje i świadomość umysłu, dopiero wtedy nasi kosmiczni bracia i siostry będą mogli nam pomoc w 100%. Jeżeli chcecie ich objawienia, tak zwanego zejścia na gaje, zmieńcie swój stan umysłu, przestrojcie swój umysł, szanujcie wszystko co żywe, a przede wszystkim pokochajcie siebie i uwierzcie w siebie i to co podpowiada wam intuicja. Tylko miłość nas wyzwoli, przetransformuje nas, pozwoli nam w końcu uwolnić się ze szponów zła.
  Pozdrawiam wszyskich niewierzących i zagubionych. ONELOVE ❤️

 • adamo
  Reply

  Pierwszego lutego mam urodziny. Zapowiada się wystrzałowo. Kupie świeczki na tort jakby prądu miało nie być. Pozdr.

 • Wojciech
  Reply

  —>> DO A.
  Masz rację, że od wielu lat nie ma przemian, bo rada galaktyczna może i chce pomóc, a skoro nie pomagają i nic nie robią w tym celu, to z pewnością sami mają problemy i to na pewno duże, przecież weźmy pod uwagę, że rada galaktyczna też musi się z czegoś utrzymywać, też muszą mieć dopływ funduszy i to na pewno nie małych, na pewno muszą walczyć o środki i fundusze, dzięki którym rada może w ogóle funkcjonować, poza tym utrzymanie organizacyjne, wszechobecna korupcja, również z pewnością wiele wysiłku i trudu wymaga, przecież ktoś musi tego wszystkiego pilnować, więc ogółem rzecz biorąc wcale może nie być tak kolorowo, jak się wam wszystkim wydaje, głównie z tych względów, że pewnie rada sama się boryka, z utrzymaniem swoich szeregów i członków w ryzach i pewnie cierpią na brak środków i funduszy i ja obstawiam, że z tego powodu nie ma przemian, bo pomóc na pewno chcą, ale najpierw muszą sami uporać się we własnym grajdołku i zrobić tam porządek i a później na pewno pomogą ludziom.

 • ada
  Reply

  A co z 5G? Miało być lepiej wg poprzednich zapowiedzi, a tu rząd podniósł 100krotnie dopuszczalny poziom promieniowania elektromagnetycznego (jest teraz chyba najwyższy na świecie) i od 1 stycznia – pomimo protestów – wprowadził 5G. A już mieliśmy się cieszyć, że będzie lepiej. A tu – lepiej nie mówić.

 • Sagana
  Reply

  Tutaj pisze kapitan Armady, Planety Antori podgrupy Atrium z Galaktyki Andromedy. Nie wierzcie w zbawicieli i nie wierzcie w podziały na wymiary. Już teraz jesteście na wszystkich poziomach, uświadomienie sobie swego pochodzenia, opuszcza zasłony świadomości, które zostały wtłoczone w świadomość podczas wejścia na Ziemię poprzez poród. Panowanie nad materią.

  Pozdrawiam Sagana

 • taka prawda
  Reply

  Komunikat bardziej NWO-oski rozwiązanie GMBH, czyli Niemiec i polski tym bardziej Polacy Słowianie zapalić musi czerwoną lampkę tym bardziej,ze dziennikarz Patlewicz dość skutecznie obnażył to środowisko w osobie agenta po szkole Marksizmu i Komunizmu w postaci pana Bieszka. Dziwnym trafem operacja miałaby dotyczyć tylko Europy powodem walka z pedofilami a do tego dodano kosmitów. Ja bym to widział jako próbę wprowadzenia NWO, bo jeżeli Milewski mówi o rozwiązaniu polski, czy Niemiec to wygląda to podejrzanie Swoja droga przypomnę tutaj wszystkim, że kilka lat temu o podobnych tematach mówił nie jaki Kobra, opisując podobne wydarzenia, jakie miały nastąpić na ziemi przekazy tez były od Federacji wiadomo, że nic z tego nie wyszło a dzisiaj Kobra zajmuje się tylko już medytacją. Jak widzicie wszystko to może być tyle warte co tematy o Wielkiej Lechii, które Stanisław Michalkiewicz nazwał Ubeckimi rzygowinami nikogo tu nie obrażam, ale zostało 5 dni na weryfikacje tej informacji. Swoja droga uważam tematem o niebo ważniejszym jest koronowirus oraz sytuacja w Chinach, gdzie niezależni informatorzy wręcz o katastrofalnej sytuacji, podczas gdy głównego nurtu podają zafałszowane dane na temat liczby i ofiar tego wirusa. To jest temat numer jeden przypomnę też Krzysztofa Jackowskiego, który parę tygodni temu mówił, że będzie się mówiło tam, ze sytuacja jest beznadziejna czyżby mowa była o Wuhan ? dobre pytanie czas pokaże lada chwila jedna z tych dwóch sytuacji
  może nabrać realności wydarzeń a czasu jest już nie wiele..

 • Edward
  Reply

  Nic się takiego nie ziści jak tu się mówi oprócz tego, że wejdziemy z układem słonecznym w miejsce z gęstą zawartością luźnych skał, które nas niestety przetrzebią

 • Andrzej Zajko
  Reply

  To bardzo ciekawe 🙂
  Ja podchodzę do takich informacji z pewnym umiarem. Uwierzę w takie rzeczy jak zobaczę na Niebie statki, a na ulicach, chodnikach będę mijał różne Istoty, nie tylko Ziemian 🙂 Ale jeżeli o mnie chodzi, to jestem połączony z Naturą. Od Sierpnia 2019r komunikuję się z Wodą. W Lipcu obejrzałem pewien film dokumentalny, który przewrócił mój Świat do góry nogami, bo mając 55 lat dopiero dowiedziałem się – ( NIE CZYM, A KIM JEST WODA? )

  I od Sierpnia zacząłem praktykę, własne doświadczenia komunikacji z Wodą i wszystko się pozmieniało 🙂 Moja roślina na parapecie podlewana taką już „INNĄ WODĄ” wręcz Zwariowała 🙂 Bo wcześniej podlewana normalną Wodą przez 3 miesiące z 5 liści doszła do 10, a od Sierpnia przez 3 kolejne miesiące z 10 liści do kilkudziesięciu 🙂 Opowiadam o tym na moich wystąpieniach LIVE na FB i zamieniam niektóre transmisje w filmy. Wkleiłem link do playlisty moich filmów na temat Wody, na YouTube. I np od Sierpnia do dni obecnych 20 razy spróbowałem i 20 razy się udało zatrzymać padający deszcz 🙂 A robię to siedząc w swoim pokoju, w mieszkaniu 🙂 Ale tego nie zdradzam bez paru drobnych jak tego dokonuję? To mój osobisty Patent 🙂

  No i ciekawostką jest to, że zbiegają się daty 🙂
  Nie mam kasy na życie od wielu miesięcy, mam problemy zdrowotne, mieszkam w Glasgow, w Szkocji i 30 Stycznia mam mieć sprawę w Sądzie ze strony Housingu, czyli tak zwanej Spółdzielni mieszkaniowej w Glasgow o Eksmisję. Ale nawet jak wyrok zapadnie na moją niekorzyść, to będę miał jeszcze 30-40 dni na opuszczenie tego mieszkania, a już zacząłem zarabiać w ……. no właśnie i tu mamy kolejną Ciekawostkę 🙂 Firma USA, która wysyła dla pojedynczych osób w przypadku rejestracji do firmy ENERGIE KWANTOWĄ w celu polepszenia Zdrowia i wszelkie Suplementy przy tej Energii można sobie w tyłek wsadzić 🙂

  Już mam pierwsze dochody z tej firmy, a jestem tutaj od 6 Stycznia. Dziwne prawda? Wszystko zbiega się w czasie. 30 Styczeń Sąd. 31 Styczeń działania Federacji Galaktycznej na Ziemi 🙂 Ciekawe, bardzo ciekawe 🙂 ….. ok nie będę tutaj książki pisał 🙂

 • Przyjaciel
  Reply

  Witam, mam pytanie trochę obok tematu 🙂 Moja dziewczyna od zawsze była nieco dziwna i nietypowa, miała wiele zaskakujących cech fizycznych i psychicznych. Po doniesieniach z ostatnich dni zdradziła mi, że nie jest Ziemianką, ale nie może mi zdradzić jakie jest jej pochodzenie i że mam sam się tego domyślić. Zastanawiam się czy osoby bardziej obeznana z tematem wypowiadające się turaj w komentarzach mogą w jakiś sposób pomóc.

  Przedstawiam charakterystycznie, nietypowe cechy: dziewczyna jest zdecydowanie niższa od większości ludzi, proporcjonalnie mniejsza – ma ok. 150 cm wzrostu, co nie zwraca uwagi jakoś niesamowicie, ale jest wyraźnie widoczne. Ma zdecydowanie wyższą temperaturę ciała niż ludzie, w zasadzie przez cały czas jest rozgrzana jak grzejnik.

  Niezależnie od temperatury dotknięcie jej jest jak dotknięcie rozgrzanego grzejnika (to całkiem przyjemne przez chwilę, ale bardzo szybko robi się po prostu zbyt gorąco). Tył jej czaszki jest dziwnie wysunięty, zaraz nad karkiem czaszka jest wypchnięta do tyłu i jakby rozciągnięta na długości – normalnie tego nie widać, no maskują to włosy, czuć to jedynie kiedy wymaca się ksztalt czaszki ręką. Kształt czaszki jest bardzo charakterystyczny, nad karkiem nagle czuć zgięcie dosłownie pod kątem 90 stopni i wybrzuszenie z tyłu – choć tak jak mówię, nie widać tego przez długie włosy.

  Dziewczyna jest bardzo szczupła, mimo że spożywa ogromne ilości jedzenia. Je znacznie więcej od mnie, a mimo to jej waga utrzymuje się na takim poziomie, że w przypadku człowieka oznaczałoby to chorobę – mimo to jest całkowicie zdrowa i bardzo energiczna. Wydaje mi się, że jest całkowicie odporna na alkohol – jest w stanie wypić bardzo duże jego ilości i w żaden sposób to na nią nie wpływa, wielokrotnie mówiła, że nie jest w stanie się upić. Cechuje ją upodobanie do smaku kwaśnego, ale to jest zawsze niespełnione – może jest dowolnie kwaśne rzeczy i zawsze twierdzi, że są za mało kwaśne. Potrafi zjeść cytrynę i powiedzieć, że nie jest kwaśna.

  Otacza ją zawsze bardzo pozytywna energia, jest bardzo ciepła, emocjonalna i wywołuje u każdego dobre uczucia. Bardzo ufne wobec niej są zwierzęta, nawet takie które były źle traktowane przez ludzi i się ich boją do niej natychmiast podchodzą, przytulają się i zasypiają. Nigdy nie choruje i nie bierze żadnych leków. Unika metali innych niż złoto, twierdzi że źle się od nich czuje.

  To wszystko co przychodzi mi do głowy na szybko. Wiem że nie grozi mi z jej strony żadne niebezpieczeństwo a film załączony do tego materiału wywołał u niej duży entuzjazm. Mówi, że wkrótce wszystkiego się dowiem, ale jeśli uda mi się zgadnąć kim tak naprawdę jest to będzie ze mnie dumna. Ciekaw jestem czy możecie mi coś podpowiedzieć. Pozdrawiam.

  • JAN
   Reply

   To ŻAR PTICA – OGNISTY PTAK. Uosobienie Tego co PŁONIE głęboko w SERCACH zRODzonych ISTOT. PRAMATKA.
   MOJA MAMA.

  • Przyjaciel
   Reply

   Od czasu mojego ostatniego komentarza wydarzyło się kilka dziwnych rzeczy. Podczas wizyty u naszego przyjaciela dziewczyna nalegała, żeby zrelacjonować mu treść komunikatu w filmie. Wyraża w tym temacie duży entuzjazm, przypominający trochę zachowanie osoby, która ma dla bliskich jakąś niespodziankę i nie może się doczekać, kiedy ją zdradzi. Nie chce powiedzieć niczego konkretnego, ale nie potrafi się powstrzymać przed drobnymi sugestiami. Zapewniła nas, że po zbliżających się wydarzeniach może nam zorganizować dobre zajęcie/pracę w nowej rzeczywistości (nie pamiętam dokładnie słów, ale tak to odebrałem). W domu zapytałem jeszcze raz, kim dokładnie jest, ale powiedziała tylko, że jeżeli będę z nią jeszcze przez kilka lat, to „dowiem się wszystkiego”.

  • Krul
   Reply

   Daj link do fotki. Ta dziewczyna może mieć bujną wyobraźnię, albo jakieś zaburzenie. Bo co – przyleciała tu? Czy się urodziłą jak ludzie? Oczywiście różne wspomnienia może mieć. Albo się bawi, bo się naczytała – ludzie szybko podchwytują

 • Astre
  Reply

  Dnia 26 listopada 1977 r. odbyła się transmisja radiowa z pokładu statku kosmicznego, który zatrzymał się nad W.Brytanią i dokonał przekazu radiowego w pąśmie telewizyjnym. Statek należał do Ashtar Galactic Command. Nie ma nawet cienią wątpliwości i nie da się tego w żaden sposób podważyć, że to wydarzenie miało miejsce.
  Oto treść owego przekazu :
  https://www.youtube.com/watch?v=INaUh9AWW5I

  • Krul
   Reply

   Jak daję Replay, nie ma ramek na Nazwę i ni emogę wkleić, wic daję tu odpowiedż do materiału Astre:

   Przecież to kolejny fejk njus. Przygotowany być może przez służby wtedy. Wystarczy pomyśleć – oto zaawansowana cywilizacja robi przekaz w którym używają amatorskiego metalicznego głosu z pierwszych zapewne ziemskich programów i do tego nadają na trzaskach programu mało zaawansowanej cywilizacji. Jakby nie mogli twarzy lub chociażby oczu pokazać i paru fotek swojego statku, a najlepiej podrzucić redakcjom zestaw książek ze zdjęciami o nich. I całkowicie wyłączyć audycję ziemian. Niestety, ale słabo to przemyśleli – to znaczy może na tamte lata budziło to zainteresowanie.

 • agata
  Reply

  czyli krótko: przygotować świeczki, nie wyłazić na ulicę bo wojsko – wiadomo jakie – obudzicie się w Wielkim Parchlinie!
  [Getto w Palestynie przygotowało scenariusz siłowego przejęcia struktur Państwa Polskiego. Społeczeństwo polskie oraz wojsko – są bowiem całkowicie rozbrojone. Zdatne do działania jednostki polskiej armii są poza granicami kraju. Kontyngent amerykańsko-NATO-wski ma poprzeć lądujące siły żydowskie. Jako że od (już w Polsce przetrenowanego 14 czerwca 2018) przejmowania cywilnych lotnisk przez specjalne ekipy żydowskich spec-służb rozpocznie się inwazja oraz siłowe ustanawianie POLIN: żydowskiego państwa okupacyjnego na terenie Polski. Po przejęciu przyczółków, na tych lotniskach będą masowo lądowały żydowskie siły dokonujące inwazji. Niemcy już zgodziły się zaakceptować żydowską okupację w zamian za inkorporowanie Ziem Północnych i Zachodnich RP, zaś Ukraina – za „odzyskanie” Chełmszczyzny. Rosja ma zadowolić się powstaniem tzw. strefy buforowej.]

 • Michał
  Reply

  16.08.2016 tak dokładniej. Zabawne ile upadłych aniołków sie w komentarzach zleciało 😉😂😂😂 😅😅😅
  Teoretycznie wszystko by sie zgadzało mniej więcej, praktycznie🤔 No nie do końca, ale…….

 • Dawid
  Reply

  widać ewidentnie że to ściema, a tekst pisany chyba na zamówienie, bo żadnej Ery Wodnika nie ma i nie będzie przez kolejne 500 lat – rozpocznie się ona w momencie gdy tzw. Punkt Barana (miejsce w którym ekliptyka przecina się z równikiem niebieskim) przesunie się z konstelacji Ryb do Wodnika, a zanim to nastąpi minie jeszcze mnóstwo czasu (z astronomicznych wyliczeń wypada to na okolice roku 2500) 🙂 poza tym nie od dziś wiadomo że cała ta Galaktyczna Federacja Światła to energetyczne pasożyty i kolejna podpucha dla nowych w temacie (plejadianie i reszta ferajny)

 • Michał
  Reply

  Masz rację to tylko twoje odczucia, przecież to pozniej kto inny bedzie na wieczność do kamieni przykuty 😉🤔

 • Jacek Z Krakowa
  Reply

  Ostatnie zwiedzenie, koncerny mają technologię o 50 lat wyprzedzającą to co znamy. Łatwo zwieść nawet nieufnych, sam nie wiem czy dam radę wytrwać.

 • krul
  Reply

  Alex czy ty z włosami straciłeś nieco… Przecież to tylko marne programowanie ludzi, aby kupili to, że te złe działania, które szykuje system mają być jakoby dobre. Trampek jest tak samo umoczony jak inni, A dobre ufoki poradzili by sobie bez wyłączania prądu itd. Bzdety jak stąd do Kopenhagi. To tylko próba uśpienia ludzi, że niby ktoś coś za nich zrobi. Marny chaneling lub marne programy tych, którzy teraz obradują i mają pewnie polewkę jak ta lala, że ludzie to słuchają na poważnie.
  Poza tym te niby dobre ufoki najpierw by to zrobili – dobra interwencje, nieszkodliwą dla innych, a dopiero potem by to napisali, pokazując setki zdjęć i filmów. A tak po co informują? Żeby tamci się dowiedzieli i uciekli?
  Zapewnienia jakie się czasem pojawiają typu – potrzebujemy waszej zgody na interwencję, są tylko marnym wyłudzaniem zgody, aby te astralne byty mogły mieć z ludźmi kontakt i nadawać im tą marną tandetę za 3 zł.
  Oglądałeś film Jupiter, więc wiesz w jakim położeniu jest Ziemia. Tylko odejmij romantyczne zakończenie, że niby ktoś chce naszego dobra. Naszego dobra chcą tylko świadomi ziemianie.

 • konrad
  Reply

  a ja zakladam ze w poprzednim zyciu przejmowalem sie wieloma sprawami a teraz ma sie to do mojego obecnego zycia tak jak gowno wypierdziane z koziej dupy. cokolwiek sie wydarzy teraz to w nastepnym zyciu nie bedzie mialo zadnego znaczenia.

 • Dodi
  Reply

  Choc nie wierze w zadne tam galaktyki i istoty pozaziemskie, raczej ludzi swiatlych i prawych ktorzy tworza lub tez proboja pomoc matce ziemi ..to chcialabym zeby tak bylo, i wlasna energia wspieram jakiekolwiek dzialania do zakonczenia tego zamordyzmu na ziemi .. I niech sie tak stanie .

 • BartekScyta
  Reply

  Awarie elektryczności w Europie…..hahahhahab no tak….Bo będą testować zasilanie schronów. Dlaczego miała by być awaria pod pretekstem obrony ..ludzie przestańcie wierzyć w te bajki. Gość razem z nimi będzie bezpieczny w podziemnym schronów A daje wam „nadzieję” w postaci galaktycznej armi..oczywiście wraz z Szeryfem tego świata co rozpętała wszystkie te wojny o których mow9 haha Amerykanami.Laczcie fakty naprawdę. .

 • BartekScyta
  Reply

  No właśnie…haha nie pojmują faktów tylko jakieś gadanie kogoś , nie podającego źródeł…Szef Interpol aresztowany….imię i nazwisko?! Co to za info wogole.
  Jest 13 cykli po 52
  13×52 =676
  2012 r Majowie i ich kalendarz…to było właśnie wejście w ostatni cykl A nie koniec świata wtedy I kalendarza..to następuje cyklicznie co 676 lat , 2024 rozpocznie się deszcz meteorytow.Bazy amerykańskie u nas są po to hy pilnować schronów. Przejdzcie się na for Kalwari zobaczcie jak postawiona jest …jasna Góra, Wieliczka itd ….nie dajcie się zwodzic systemowym TELEPATOM

 • A.
  Reply

  ja uważam że kolejne zapowiedzi to fikcja od 2009 roku nie ma zmian niema przemian i nie ma nic tysiące obietnic o ujawnieniu . już asztar chwalił obame i teraz trampa a a asztar od poczatku był ciemnym . wiec zmiany tu są takie jakie są zerowe obietnice od 2009 w tysiącach niech ta federacja da potwierdzenie które można zweryfikować bo mogą przejąć nadajniki i internet i do 1000000000000000000 odbiorników puścić filmy bo maja jak papierze jedzą dzieci jak politycy robią uczty jak wygląda prawda i załatwione a nie obietnice zbieranie mocy medytacji energia ludzie dają n zmianę a oni ją na swoją magie przeznaczają i matrix trwa . mają komputery które i pozwalają być jednocześnie w każdym laptopie komórce i pc tv i co nic obietnice dla wtajemniczonych wybrańców którzy robią z siebie kozły jak gangaj i reszt już lądują i 10 lat i nic .

  • Wojciech
   Reply

   —>> DO A.
   Masz rację, że od wielu lat nie ma przemian, bo rada galaktyczna może i chce pomóc, a skoro nie pomagają i nic nie robią w tym celu, to z pewnością sami mają problemy i to na pewno duże, przecież weźmy pod uwagę, że rada galaktyczna też musi się z czegoś utrzymywać, też muszą mieć dopływ funduszy i to na pewno nie małych, na pewno muszą walczyć o środki i fundusze, dzięki którym rada może w ogóle funkcjonować, poza tym utrzymanie organizacyjne, wszechobecna korupcja, również z pewnością wiele wysiłku i trudu wymaga, przecież ktoś musi tego wszystkiego pilnować, więc ogółem rzecz biorąc wcale może nie być tak kolorowo, jak się wam wszystkim wydaje, głównie z tych względów, że pewnie rada sama się boryka, z utrzymaniem swoich szeregów i członków w ryzach i pewnie cierpią na brak środków i funduszy i ja obstawiam, że z tego powodu nie ma przemian, bo pomóc na pewno chcą, ale najpierw muszą sami uporać się we własnym grajdołku i zrobić tam porządek i a później na pewno pomogą ludziom.

 • Leelee
  Reply

  https://m.youtube.com/watch?v=1Ip0V9BJqo8
  586-PL_IT Arleta, Federacja Galaktyczna – Hipnoza Ezoteryczna 3.0 Lucio Carsi
  Mała dziewczynka bawi się z koniem, nie pozwala mu jeść trawy.
  Koń porusza nerwowo ogonem, nie pozwala dzieczynce usiąść na jego grzbiecie.
  #Dusza i #CiałoEteryczne bawią się.
  Tak rozpoczyna się dzisiejsza sesja, której tytuł wskazuje na to, że poruszony zostanie w niej także temat słynnej #FederacjiGalaktycznej.
  Czym ona jest? Gdzie się znajduje? Kolejnym idiotycznym tworem? Zignorujemy postać znaną jako #AshtarSheran, tak lubiany przez wielu, w oczach których stoi on na czele każdego problemu (choć tak naprawdę nic on nie znaczy).
  Będą też inne tematy. Innym tytuł tej sesji mógłby brzmieć „Wyjście z #Matrixa”. Zobaczycie dlaczego.
  Pojawi się ponownie wzmianka na temat #IŚ (#IstotyŚwietliste).
  Na koniec zerkniemy też na dwie znane na polskim #YouTube panie, matkę i córkę, które dużo mówią na temat obcych (rzekomo dobrych, a także dobrych #aniołach) i innych podobnych kwestii.
  Miłęgo oglądania.

 • Rafał
  Reply

  Siły Światła mogą ingerować JEDYNIE za zgodą wcielonych mieszkańców ZIEMI. Bez tej zgody, nawet pomimo najlepszych chęci palcem nie mogą kiwnąć. Chcecie pomocy od naszych rodzin z gwiazd? Trzeba zdecydowanie wyrazić pozwolenie i wezwanie o taką pomoc, im więcej takiej woli ziemian tym Rada Galaktyczna otrzymuje od Boga Najwyższego szersze pozwolenie na tę interwencję. Dlatego WCIĄŻ WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS. Otwarcie namawiam Was bracia i siostry, Z CAŁĄ POWAGĄ I ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ WZYWAĆ BOŻĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ I PRAWDĘ NA ZIEMI KAŻDEGO DNIA i SWOJĄ POSTAWĄ ODWAŻNIE UGRUNTOWYWAĆ i ZAKOTWICZAĆ JĄ W NASZYM WYMIARZE KAŻDEGO DNIA.

  • Rafał
   Reply

   Q-Anon (źródło powiązane z administracją Trumpa oraz Amerykańską Armią) zapowiadał masowe aresztowania od kilku lat, z tym że bez podawania terminu oraz podając kolejność: USA, Azja, Afryka, Europa. Wiarygodność przedstawionych tutaj informacji jest dyskusyjna, lecz teraz to nawet mało istotne. Dlaczego? Gdyż ważniejsze jest to co MY ZIEMIANIE mamy do zrobienia.
   Gdy MY ZIEMIANIE swoją POSTAWĄ wygenerujemy odpowiednią przyczynowość, wszechświat sam znajdzie najlepsze i najszybsze rozwiązanie problemu. Zanim jednak zaczniemy żądać usunięcia morderców z Ziemi, WPIERW NALEŻY UPEWNIĆ SIĘ ŻE W NASZEJ LODÓWCE NIE MA DOWODÓW ZBRODNI DOKONANEJ NA NIEWINNYCH ISTOTACH – ZWIERZĘTACH, DOROSŁYCH I DZIECIACH.

 • SeJa Nikto
  Reply

  rada galaktyczna zawiera przedstawicielstwa z kilu tysięcy planet w rozumieniu systemów i ras, nie ma wśród nich przedstawicielstwa arkturian. ci są dopiero gościnnie zapraszani w radzie między-wymiarowej a nawet nie zapraszani a są przywoływane ich knowania. wszystko zgodnie z przewidywaniami

 • SeJa Nikto
  Reply

  Ja tak tylko w kwestiach formalnych jeśli można. otóż stanowisko generała rady galaktycznej nie istnieje ponieważ rada nie ma charakteru stricte militarnego, więc nie ma generała rady a jest jedynie przewodniczący rady w kwestiach protokołu. w skład rady wchodzą jak to określić dyplomaci a ściślej przedstawiciele galaktyczni oraz obserwatorzy, zaś generałowie nie mają takiej roli by bezpośrednio uczestniczyć w obradach, są jedynie i aż wykonawcami w jurysdykcji militarnej. to też określenie generał rady galaktycznej nie istnieje i nie ma racji bytu. co innego status generała podległemu radzie galaktycznej. bez komentarza tylko formalnie. wnioski pozostawiam odbiorcy wnosząc że generał wiedział by jak określić własną zależność względem rady. kolejna kwestia dotyczy andromedy podcasts gdy to jest rada drogi mlecznej a nie galaktyki andromeda tym zajmuje się rada między galaktyczna a dalej w hierarchii rada między wymiarowa. tu sytuacja przypomina nieco tę gdzie generał Chorwacji pochodzi i zawiaduje wojskami Jugosłowiańskimi hee. no i wreszcie rada w stosunku do czasu oceanicznego spotyka się co około 30 lat w zaokrągleniu in plus, a to z bardzo wielu a to wielu konkretnych powodów nad jakimi nie tu sensu się teraz roztrząsać. w każdym razie wszystko przebiega zgodnie z przewidywaniami.

  to tyle z mojej strony w kwestiach formalnych. pozdrawiam serdecznie

 • Wichrołak
  Reply

  Trump ma przyzwolenie działania od pani Kim, a ta wie co robi. I tak, w ten czy inny sposób, Trump gra dla sił światła. Przypomnę tylko, że w w linii czasowej, gzie to Hilary doszła do władzy, świat doszło do tragicznego rozwoju wydarzeń.

 • Markra
  Reply

  Mnie nie podoba sie, ze jakies tlumaczenia z nieznanego zrodla sa!
  Przeciez maja technologiecby bezposrednio telepatycznie nam przekazac. Takie posrednictwo dziwne jest. Raczej ktos chce przejac zniewolenie ludzi…
  Nie badzmy naiwni, ze ktos ot tak chce nam pomoc. Przede wszystkim media mozna sparalizowac i w czasie rzeczywistym przekazac ludziom.
  Uwazajcie na informacje, jakby co to nadal chemitralsy lataja, mamy GMO, szczepionki, sztuczne jedzenie, zatruta wode, powietrze itd.
  A wystarczy zeby oczyscic wode i naenergetyzowac Miloscia, jak pokazal Masaru Emoto i inni.
  To kupy sie nie trzyma.

 • Bartek
  Reply

  Z całym szacunkiem, ale Panie Stanisławie wnoszę o rozwagę przy wyrażaniu nadmiernego entuzjazmu. Nie chcę krytykować, ale dzisiaj nikt nie wie co jest manipulacją a co nie.

  • Zosia Dz.
   Reply

   Miałam taki nie sen, bo rozbudzona byłam, tylko oczy sobie na trochę przymknęłam. No więc: Widzę kilkanaście stalowych wież o konstrukcji przypominających słupy wysokiego napięcia, powalone ,połamane w połowie na ziemię. Jakieś zamieszanie. Głos mówiący: Wielki Trump ( i tu moje odczucie: powalony) Torty i tort główny różowy. Wyraźne świętowanie. Koniec wizji 🙂 Pozdrawiam

 • Łukasz
  Reply

  Będzie to łatwe do sprawdzenia, wystarczy poczekać spokojnie robiąc swoje … jak zapytałem się na grupie THI Tommiego Williamsa do dostałem odpowiedz – BS bulls Shit 😉 i to: The Council, UPU, Trust do not have a website and will never have a website. No ale była mowa że ten channeling nie ma z Kim czy THI nic wspólnego. Pozdrawiam Serdecznie!

 • Mateusz
  Reply

  Czyli D.Ttrump to ten dobry po jasnej stronie mocy i mamy podporzadkowac sie armi usa ktora juz jest na naszym trrenie? Czy jak…

 • Katarzyna Strozyna
  Reply

  Dziękuję za te cudowne wieści kochany Panie Stasiu . Cokolwiek się stanie, będzie to bardzo dobre .

 • Kuba
  Reply

  Ile to się mówi że nikt nas nie wyzwoli, musimy sami się tym zająć a osoby którzy podają się za zbawców zostają kolejnymi oprawcami .A tu proszę znów jakiś gość gada o wyzwoleniu przez te „dobre siły” . Trudno mi w to uwierzyć. Aleks byłeś dla mnie pionierem w tym ezoterycznym grajdołku , lubiłem twoje racjonalne i przemyślane podejście, i ten materiał według ciebie taki jest? Czy może to kolejny materiał który sami sobie mamy ocenić. Sam gość w jednym z wywiadu był wręcz agresywny w bronieniu swojej ideii naprawdę nie wiem co robi na tym kanale .

 • Janusz S.
  Reply

  Według moich odczytów coś poważnego stanie się ostatniego lutego 2020r., także będzie znacznie więcej światła. Potem dopiero 31 lipca2021, w zasadzie poważnie, ale nie ostatecznie osłabi siły Zła.

  • Bartek
   Reply

   Ja z kolei cały czas mam 31 stycznia za punkt zwrotny całemu złu. Ale to tylko moje odczucia, a spekulować nie ma co 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>