Czym jest 1Polska.pl – Konrad Daniel

More videos
Views
   

Twórca PodziemnaTV, Konrad Daniel opowiada o zainicjowanym przez siebie projekcie społecznym mającym na celu wspólne dokonanie zmiany obecnie panującego, patologicznego systemu władzy.

W tym samym dniu – 9.04.2015, Konrad przeprowadził wywiad z Wojciechem Sumlińskim, dziennikarzem śledczym od 8 lat sądowo molestowanym za ujawnienie zamiecionych pod dywan tajemnic, których „nie powinien był ujawniać” (niestety, z przyczyn technicznych końcowa część wywiadu widoczna jest tylko z jednej kamery, jednak merytorycznie nie umniejsza to wartości nagrania).

www.1Polska.pl
www.PodziemnaTV.pl
www.YouTube.com/user/PodziemnaTV

Ilość wizyt:

15 komentarzy

 • Jan
  Reply

  Religia jest źródłem podziałów społecznych, a historycznie nawet „usankcjonowaniem” fanatycznych mordów.Zostawmy więc religie w spokoju, prywatnie możecie wyznawać sobie nawet bożka piwa-to nie miejsce na takie dyskusje.Tu chodzi o racjonalną gospodarkę, ekonomię i prawidłowe relacje społeczne i międzynarodowe dzięki którym to możemy egzystować jako naród i państwo. Muszą być bezwarunkowo wprowadzone takie mechanizmy, które są określane są jako społecznie sprawiedliwe lub zbliżone do stanu akceptacji społecznej.Jawne przypadki odstępstw od tych reguł to oczywista zdrada interesów narodu i powinna być karana surowo i zdecydowanie. Jakie mamy my jako społeczeństwo środki perswazji? Żadne, tylko ulica bo politycy obiecują a jak się wdrapią na stołki to następuje etap samozadowolenia i koniec obietnic-zawsze jesteśmy wyrolowani.Jeżeli jest wadliwy cały system to następuje samoregulacja jak przewrót czy rewolucja.To są zjawiska historyczne.Nie chcemy przelewu krwi, ale kto ze zdeprawowanych dopuści do zmiany status quo bez reakcji? Czy partie i Sejm to jedyny poprawny rodzaj rozwiązania? Wątpię.Żyje w Polsce długo, napatrzyłem się dosyć na polityków , aby im nie ufać. Wykorzystują powszechne oburzenie tylko dla swoich celów.Historia kołem się toczy.Śmiejecie się z kultu jednostki, a kto krzyczał Gierkowi „pomożemy”? Teraz też „pomożemy”. Zwróćcie uwagę że tylko kilku ludzi „pomaga”.Potrzebny jest silny człowiek który dokona dogłębnej eliminacji szkodników i pasożytów a nie prezydent „laluś”.Niestety Polska takiego człowieka nie ma. Program 1polska jest oczywisty i dobry w swoich zamysłach dobra była również Rewolucja Francuska, ale zobaczcie co sie stało? Rewolucja pożarła swoje dzieci.Tak zwykle bywa i tak może się stać bez radykalizacji postulatów.tylko kto je wdroży?

  slane

 • Libero
  Reply

  Nie wiem, dlaczego nie ma opcji bezpośredniej odpowiedzi na komentarze, ale trudno…

  @Aga
  Dziękuję 🙂

  @Zbyszek
  Mam kilka pytań.
  – czyim niby jestem agentem?
  – co takiego niebezpiecznego i ograniczającego jest w światopoglądzie chrześcijańskim?
  – na jakim fundamencie ma być zbudowane państwo?
  – czy znasz rolę chrześcijaństwa w rozwoju państwa polskiego i co Ci się w tym nie podoba?

  • Conrad
   Reply

   Czesc Zbyszku
   Jestes agentem reptilianskiej kliki.Religia powstala na spreparowanych faktach, jest instytucja kontroli umyslu czlowieka. Panstwo w takiej formie jak dzis nie powinno istniec. A zbudowane powinno byc na czlowieczej swiadomosci. Pojecie panstwo jest nie na miejscu jesli mowimy o spoleczenstwie, poniewaz panstwo to instytucja kontroli obywatela, a obywatel to wolna jednostka.Religia na ziemiach slowian zostala wprowadzona brutalnie i ta brutalnosc ciagle istniala przez wieki, az do dzis. Wiem to po sobie poniewaz od lat jestem pietnowany przez rodzine, znajomych i reszte ludzi z ktorymi sie spotykam. Jesli ktos mieszka w malej spolecznosci to chyba wie o czym mowie.Panstwo zmusza mnie do placenia podatkow ktore potem ich czesc idzie na kosciol. Czas aby te instytucje upadly.

  • Zbyszek
   Reply

   Na Twoje pytanie, cytuję: „co takiego niebezpiecznego i ograniczającego jest w światopoglądzie chrześcijańskim?”, odpowiem Ci jednym wyrazem. WSZYSTKO! Rolę chrześcijaństwa nieco znam, gdyż sporo lat poświeciłem na własne badania, zarówno całokształtu, jak i pojedynczych aspektów różnych wyznań chrześcijańskich. Jaki jest demoniczny rodowód, jaki jest cel koalicji demonicznej oraz koalicji demoniczno-żydowskiej, po co Zeus (szef upadłego Olimpu), zmartwychwstał pod fałszywym imieniem Jezus i inne tropy wskazałem we wczorajszym wpisie, który co prawda, dotyczył innego zagadnienia, czyli zarazy jaka przyszła z ziemi włoskiej do Polski, ale wskazuję ten link, abyście niezwłocznie zaprzestali mydlić oczy mniej świadomym owieczkom i baranom.
   http://niezaleznatelewizja.pl/2015/04/ramathis-mam-w-polsce/comment-page-1/#comment-55684

   @ Conrad.
   Tym ujawnionym agentem jest Libero, więc teraz zgodnie z tajnymi wytycznymi, zmieni login i nadal będzie głosił i propagował antyludzkie systemy.

   @ Konrad Daniel.
   1 Polska to bardzo cenna inicjatywa.
   Rozumiem, że najtrudniejszy jest pierwszy krok.
   Rozumiem, że od czegoś trzeba zacząć.
   Rozumiem, że jednoczenie Polaków jest szczególnie trudne.
   Rozumiem, że zbliżanie stanowisk postępuje wokół doraźnych celów,
   ale cała ta płaszczyzna porozumienia może w najważniejszym momencie przeważyć szalę na niewłaściwą stronę, z powodu pominiętego światopoglądu. Bo czegoż możemy się spodziewać np. po kandydacie na prezydenta, który kampanię prowadzi m. in. z kościelnych ambon? Może warto to pytanie rozpatrzyć nieco głębiej, gdyż w tej inicjatywie już gołym okiem widać sporo agentów. Mechanizm manipulacji, choć stary jak świat, ale jest nadal skuteczny, więc w jednym zdaniu go przypomnę. Okazywać np. praworządność, niezłomność, waleczność itd. W kampanii obiecywać cuda, a w realu, po fakcie, podpisywać zupełnie co innego.

   • Libero
    Reply

    Jeżeli liczysz na to, że zmienię login, bo wydaje Ci się, że coś mi udowodniłeś, to masz rację – wydaje Ci się.

    Nie odpowiedziałeś na najwazniejsze pytanie, czyli na jakim fundamencie ma być zbudowane państwo?
    Teraz odnośnie tej „zarazy, która przyszła do nas z ziemi włoskiej”. Zdajesz sobie sprawę, co byłoby z państwem Mieszka, gdyby nie przyjął chrześcijaństwa?
    Twoja odpowiedź na pytanie o niebezpieczeństwa i ograniczenia związane z chrześcijaństwem jest mało konkretna, ale mogę jej nie drążyć, jeśli pokażesz ową pozytywną alternatywę, na wartościach której można zbudować państwo.

    • Zbyszek
     Reply

     Prawie w każdym Twoim zdaniu jest jakiś podstępny przekaz. Dlatego odniosę się jedynie do tego pytania, które uważasz za najważniejsze, abyś podstępnie nie programował innych. Cytuję:

     „Nie odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie, czyli na jakim fundamencie ma być zbudowane państwo?

     Moja najkrótsza odpowiedź: Wspólnoty plemienne należy budować w oparciu o rdzenne, niezmanipulowane wartości. Państwa w obecnym kształcie są tworami sztucznymi i bardzo szkodliwymi. Wśród ponad 8 mln gatunków na Ziemi, tylko ludzie, w sposób czynny i świadomy zalegalizowali swoje własne niewolnictwo, które uprawiają pod takimi hasłami jak państwo, prawo, pieniądz, bankowość, medycyna, farmacja, służby, oświata itp. Rodowód tej patologii wywodzi się z greckiego Olimpu, a konkretnie od Pana. Jego ogólnoświatowe wyczyny opisałem obszerniej w 5-ciu częściach, lecz na innym forum. Wiem, że edukowanie Ciebie jako agenta, to strata czasu, jednak tym razem podaję ten link, aby inni, których zwodzisz, nie dali Ci się tak łatwo programować:
     http://tagen.tv/vod/2014/09/wieczorynki-u-tadzia-i-justynki-odc-25/#c559

     • Libero

      Piszę ostatni raz, bo nie chce mi się obniżać rangi tego miejsca.
      Każda Twoja wypowiedź jest wrednym atakiem personalnym. Projektujesz swoje cechy, w tym wypadku na mnie, zarzucając mi manipulatorstwo chociażby. To tak ad personam.

      Natomiast co do meritum, to życzę powodzenia w budowaniu społeczności opartej na utopijnych wzorcach, które podałeś. Dla przypomnienia jesteśmy na planecie Ziemia, uwikłani w materię, poza którą zdecydowana większość nic nie widzi, mamy rok 2015 i sytuację geopolityczną, której nie przeskoczymy.

 • Conrad
  Reply

  Panie Wojciechu sluchalem kilka wywiadow z Panem, jestem pelen szacunku do tego co Pan robi.
  Jest niestety jedno ALE. kosciol. Jest to instytucja ktora wiaze sie z cala ta BANDA rzadowa,
  To praktycznie ta sama KLIKA. wiec dziwie sie ze tak bystry gosciu jak Pan nie doszedl do tego wniosku. Ale coz moze potrzebuje Pan wiecej czasu. Napewno wtedy Pana problemy natury psychcznej ustapia i wroci rownowaga wewnetrzna.
  Pozdrawiam.

  • Libero
   Reply

   Kościół, to zgromadzenie ludzi wokół jednej idei, wokół wspólnych wartości. O roli chrześcijaństwa w Polsce bardzo dużo mówi Grzegorz Braun i warto go posłuchać i przemyśleć.
   Traktowanie Kościoła, jedynie jako instytucji i ludzi w niej funkcjonujących uwikłanych w różne relacje, często podejrzane, jest zbyt płytkim podejściem do tej sprawy.
   Poza tym, jak można dowiedzieć się ze słów pana Sumlińskiego, wiara bardzo mu pomogła wyjść z osobistego kryzysu i dzięki niej stał się wewnętrznie znacznie mocniejszym.

   • Młody
    Reply

    Kościół to ul z kości, gdzie kaci dusz siłą i różnymi starymi wypraktykowanymi sposobami piorą świadomość i dorobek narodu swoich „owieczek”. Katolicy w ulu z kości odprawiają rytuały duchowo-energetyczne, które wpływają bezpośrednio i podświadomie na pojęcie co tak się naprawdę dzieje, kształtują, zamazują i blokują głównie sakramentami prawdziwy i rzeczywisty wzrost i rozwój ducha i duszy. Owiecki swoją uwagą ładują: krzyże które zniewalają i rozcinają ciała auryczne i duchowe, bałwany ze stali szlachetnej i z kamienia, obrazy „świętych” w których mieszkają różne energetyczne niewidzialne pasożyty i drapieżniki, rytualnie ładują podłogę ściany i sufit a także martwe drewno na których siedzą.
    W ulach z kości i na cmentarzach istnieje bardzo zaawansowana ciemna magia o bardzo subtelnych i energetyczno-duchowych trybach i właściwościach, którą jawnie uprawiają księża, katecheci, zakonnice, zakonnicy, mnisi i zniewoleni ludzie a nawet umarli.

    • Libero
     Reply

     Nie ma obowiązku uczestniczenia w jakimkolwiek zgromadzeniu. I co ważniejsze, chrześcijanie do tego zmuszać nie będą, więc państwo zbudowane na fundamencie katolickim jest bardzo wygodne dla indywidualnego rozwoju każdego.
     Druga kwestia – wiara jest prywatną sprawą każdego, więc należy to uszanować i nie atakować ludzi za przekonania. Każdy ma swoją drogę i każdy sam za swoje wybory odpowiada.
     Kwestia najważniejsza. Większość społeczeństwa jest duchowo uśpiona. Dlatego ważnym jest, by fundament państwa był pozytywny. Wartości chrześcijańskie wszyscy znamy i rozumiemy. Nie ma w nich niczego złego i ja osobiście, nie mam nic przeciwko prawodawstwu opartemu o chrześcijański światopogląd, bo wiem, że jest on całkowicie dla mnie bezpieczny i nieograniczający.

     • Zbyszek

      Libero.
      Oczy masz zamydlone, i to samo próbujesz robić innym. Twoje wpisy są klasycznym przykładem manipulacji agenturalnej. Chyba że robisz to bezwiednie. Może przejrzysz na oczy, jak na początek, zbadasz znaczenie dwóch ostatnich wyrazów w Twoim wpisie. Są to: bez-pieczny i nie-ograniczajacy.

     • Przemek

      Nie opowiadaj głupot. Chodzenie do kościoła jeszcze niedawno było obowiązkowe. Dzisiaj obowiązkowo ich utrzymujemy finansowo. Nie ma mowy o dobrowolności w KK.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>