Po co zbudowano Muzeum Historii Żydów Polskich – Anna Ciałowicz i Leszek Żebrowski

More videos
Views
   

Przedstawiam pełne nagranie debaty z 7 kwietnia 2015 na temat Muzeum Historii Żydów Polskich z udziałem Anny Ciałowicz i Leszka Żebrowskiego.
Gdy się dokładnie przyjrzymy całej propagandzie związanej z budową, otwarciem i tym co sobą to muzeum reprezentuje, to łatwo sobie uświadomimy, że nie służy ono ani Polsce ani Polakom. Komu ono służy? Za czyje pieniądze? Przeciwko komu zostało zbudowane?

Ilość wejść:

8 komentarzy

 • ŻYCIE
  Reply

  Cały ten biznes w Polsce finansuje Rosja i w lwiej części państwa sąsiednie. Chodzi o wywołanie antysemityzmu na skalę masową w Polsce…wtedy Ruski będzie mógł przyjść z odsieczą…z pięć lat temu po Gdańsku chodziła wiadomość podsyca a przez wiarygodne źródło, że będą wywalać z kamienic… Bo Żydzi niby mają wracać…Mieszkańców wywalił… I co się okazało… W kamienicach zamieszkali Niemcy i notable z rządu PO w Gdańsku. Miałem przyjemność rozmawiać z dwoma Żydami ze związków mieszanych wyznaniowo… I powiedzieli, że nigdy w życiu nie sprowadzą się po takiej aferze… To raz… A dwa:warunki które oferuje się młodym Żydom w Gdańsku w porównaniu z Ameryką no porównać to się nie da…to po co się tu sprzeprowadzać? ANTYSEMITYZMEM W POLSKĘ DOSKONAŁY POSTAWA ROSJA, NIECH I TROCHĘ FRANCJA… WYGODNY TO STRASZAK… BO MOŻNA JAK DOTĄD OKRADAĆ POLAKÓW I KIEROWAĆ ICH GNIEW W INNYM KIERUNKU. GDZIE DWÓCH SIĘ KŁUCI… TAM TRZEBA ZAJMUJE KAMIENICE.

 • rob london
  Reply

  dajmy sobie spokoj z tymi zydami … mamy powazniejsze problemy; to chore … musimy odbudowac panstwo, gospodarke i kulture polska …. zydzi prowadza przeciwko nam wroga dzialalnosc all over the world … wiec sa naszymi wrogami. Prezydent Lech Kaczynski probowal sie dogadac ale nie udalo sie. Niech oni sobie zyja w Izraelu a my w Polsce. niech oni sie od nas odpieprza. Agentura zydowska zbudowala im muzeum szkalujace Polakow za pieniazdze Polakow …. ironia. koniec kropka.

 • Cukerman
  Reply

  Aby opracować plan działań celowych, należy z jednej strony wziąć pod uwagę podłość, niestałość i chwiejność tłumu, jego niezdolność pojmowania, z drugiej zaś – szanować warunki życia własnego i pomyślności własnej. Należy zrozumieć, że potęga tłumu jest ślepa, nierozumna, niezdolna do rozważania, nasłuchująca na wszelkie strony. Ślepy nie może prowadzić ślepych i nie zawieść ich na brzeg przepaści, a więc jednostki spośród tłumu, parweniusze z ludu, nawet genialnie mądrzy, lecz nie znający się na polityce, nie mogą występować w charakterze kierowników tłumu bez prowadzenia do zguby całego narodu.Bóg Hazarów rozpędził po siwcie jak cyganów ojczyzny nie mają

 • Conrad
  Reply

  Powinnismy zbojkotowac to muzeum. W mojej okolicy mowiono na nich parchy. To taki wrzod na ciele spoleczenstwa.Jest taka ksiazeczka „Protokoły Mędrców Syjonu” i tam jest wszystko wyjasnione jakimi zasadami sie kieruja. To oni rozpijali chlopow i uczyli krasc. (Chlopi-Reymont) Oczywiscie bylo tez wiele przypadkow ze strony Polakow w czasie II wojny swiatowej o zabijaniu zydow. i przejmowaniu po wojnie ich majatkow. Niemcy mogli latwiej ich likwidowac ze wzgledu na wrodzony antysemitizm wielu narodow.

 • Lucy
  Reply

  Ja niestety wybrałam się do tego „muzeum”. Wryły mi się w głowę słowa: bogactwo, prześladowanie żydów, pieniądze, prześladowani żydzi….Dałam się nabrać na piękne opakowanie. Nie polecam!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>