Co blokuje Twój potencjał i dlaczego nie pomagają na to szkolenia rozwoju osobistego – Monika Maria Brożek i Maciej Kasperski

More videos
Views
   

Monika Maria Brożek i Maciej Kasperski wyjaśniają jakimi metodami możemy odblokować swój nieskończony potencjał, który często bywa zablokowany w różnych obszarach naszego życia. Oczywiście, praca nad odblokowaniem naszego potencjału należy już do nas samych. Nikt za nas tego nie zrobi.

Nagranie zostało wykonane podczas Zjazdu Środowisk Niezależnych i Alternatywnych (5-6.10.2019) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.

Strona Moniki i Macieja: www.Medeo.pl

6 komentarzy

 • Max
  Reply

  Tej baby sie sluchac nie da… przebrnalem przez ten „wyklad” jak przez meke. Nic nowego nie uslyszalem, kolejna dawka wiedzy typu rozwoj duchowy/rozwoj osobisty, przeprogramuj podswiadomosc, poddaj sie hipnozie i bedziesz oswiecony. To nie jest wiedza jak Pan tu wyzej pisze o podnoszeniu swiadomosci tylko dalej programowanie umyslu na bycie lepszym robotem.

 • Markra
  Reply

  Wiecie co? Czy takie wyklady daja sile czy nie?
  Ludzie maja przeszlosc jaka maja i grzebanie w niej wcale nie pomaga w rozwiazywaniu jej problemu!
  By wzrastac to wystarczy swa Swiadomosc ukierunkowac na to co daje nam sile i zaczac to co nas oslabia przestac karmic.
  Z tego co ta pani mowi to prawie wszystkie powinny byc lesbijkami czy gejami…absurdy opowiada.
  Poza tym Indie nie sa autorytetem w kwestiach dzieci, wiadomo jak traktuje sie tam kobiety.

  Rozwojem duchowym steruje nasz Duch mieszkajacy w nas. A Umysl ma byc kierowany a nie rzadzic nasza Swiadomoscia.

  • Maciej
   Reply

   Oczywiście, że wykład nie daje ani siły ani rozwiązań. Natomiast pomaga zwiększyć świadomość tego, co wpływa na nasze życie, co pozwala na podjęcie terapii czy innych działań zaradczych.
   W pełni zgadzam się z tym, że nie ma sensu rozgrzebywać przeszłości. Ale warto dowiedzieć się co tam było, żeby się tego pozbyć i od razu, znacznie łatwiej sięgać do przyszłości.
   Zupełnie nie widzę, żeby „z tego co ta pani mówi” wynikało, że wszyscy mielibyśmy mieć problemy z seksualnością.
   Jeżeli chodzi o Indie, to elementy ich kultury – wielokrotnie starszej od zachodniej zostały w ubiegłym wieku w istotnym stopniu przyjęte przez awangardowe środowiska Zachodu. Jest w nich mnóstwo wiedzy właśnie na tematy duchowe i z pewnością warto z nich czerpać to, co najlepsze.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>