Zamiast myśleć o wojnie, myśl o pokoju – Duszka z Podlasia

More videos
Views
   

Duszka z Podlasia (pseudonim) przekazuje dwa ważne przesłania na dzisiejsze czasy, które przyszły do niej około 20 lat temu.

Category: Inspiracje

6 komentarzy

 • Astre
  Reply

  Ta ludzie nie myślą o wojnie. Kto myśli o wojnie ? Owszem są tacy, ale w skali tej cywilizacji są to nieliczni, jak ostatnio Putinowska władza. Krótko mówiąc masa krytyczna świadomości zbiorowej jest przeciwko wojnie. To dlaczego, więc mamy kolejną wojnę ? Wszystkie masowe obecnie tłumaczenia w środkach masowego przekazu fachowców od geopolityki są niestety mgliste ponieważ nie dają odpowiedzi na głębsze pytanie – dlaczego w ogóle są wojny ? Tymczasem wojny jak i wszystko łącznie z trawą, czy kamieniem to dzieło tego samego Wszechświata. Wszechświat sam w sobie nie zna miłosierdzia, bo miłosierdzie postrzega tylko byt myślący i czujący. Można pisać w nieskończoność, ale na dziś jestem przekonany, że wojna – to wynik tej samej Karmy, Tak, czy inaczej sytuacja na Ukrainie i widok uciekających matek z dziećmi na rękach jest nie możliwy do opisania …. pozostaje tylko ból w sercu. Ale, można popatrzeć jeszcze z innej strony, jak ten tzw. człowiek czując się wyjątkowy i sprowadza wszystko do egzystencji zabija zwierzęta i robi sobie z nich jedzonko. To ten sam wymiar, to ten sam stan umysłu – brak miłosierdzia …. 🙁

 • margot
  Reply

  Przepraszam, powinno być „Federacja zamknęła się na pasożytów. Teraz w mediach króluje nazwisko Kliczko. Kliczko to był w czasie II wojny Kłym Sawour- rzeźnik Wołynia”. Proszę to poprawić.

 • margot
  Reply

  Alex, BARDZO CIEBIE PROSZĘ zrób odcinek o Czarnobylu. Niech to będzie taka jeszcze jedna Twoja cegiełka w przesłaniu o pokój. Napisałam na wielu portalach to co zaraz Ci napiszę ale moje wpisy kasują, Są niewygodne. Wprawdzie nagonka na Czarnobyl zmalała ale wprowadziła strach i zamęt. Są tacy którzy chcą ruszać na wojnę żeby Czarnobyl się nie powtórzył.
  ” Ludzie bardzo Was proszę nie dajcie się nabrać na historię że Czarnobyl to zagrożenie. Poszukajcie w necie jaka jest historia tego miejsca. Przecież kiedy był wybuch wszyscy byli w swoich domach. Czy komuś coś się stało? Czy w tamtym czasie wszystkie kobiety które były w ciąży urodziły wszystkie niepełnosprawne dzieci? Nie. A tak zgodnie z teorią o promieniowaniu powinno być. Wszyscy dowiedzieli się o tym fakcie po zdarzeniu, nikt niczemu nie zapobiegał i co ? I nic?. Przecież świat zna historię dziewczynki urodzonej w Czarnobylu zaraz po wybuchu. Urodziła się zdrowa i ma zdrowe dzieci. Na całym świecie odpalane są dużo gorsze bomby i czy ktoś relacjonuje, że wyrósł mu guz na głowie? Nie. Czy pamiętacie co powiedzieli Ukraińcy o Majdanie? Że to wina Polaków, że pobici i zamordowani to przez Polaków bo się wtrącili. Po wszystkim powiedzą to samo. To Polacy wywołali III wojnę. Czy teraz świat nie krzyczy że Polacy wywołali II wojnę a obozy koncentracyjne były polskie? Teraz będzie tak samo. Przecież słońce funkcjonyje na zasadzie wybuchów jądrowych. Gdyby te jądrowe wybuchy miały nam zaszkodzić, tu na ziemi nie byłoby życia juz od dawna. Proszę was, nie mieszajcie się w to, nie jeźcie walczyć.”
  Nie napisałam tego co tu napiszę bo nazwanoby mnie wariatką ale prawda jest taka, że mieszkańcy wszechświata odwiedzili nas po tej II wojnie światowej, chcąc wyprowadzić stąd naszych najeźdźców-pasożytów. Oni odmówili bo czuli się pewni swojego zwycięstwa, nie rozumieli tego co im przekazano. Uznali to za straszenie ich. Uważali, że wychodowane przez nich życie w laboratoriach wystarczy ulepszyć i wszystko będzie działało wg ich zamysłu. Dopiero kiedy kolejne pokolenie okazało się bezpłodne, zrozumieli. Przez niepowodzenia o ucieczce stąd, myślenie na dzień dzisiejszy pasożytów zmieniło się. Oni teraz przyjęli by tą pomoc ale Federacja z powodu tego morderstwa zamknęła sie na nich. Dlatego wywołują wojnę. Myślą, że Federacja tu znowu przyleci. Ale to nic im nie da. Tutaj nikt ich nie przyjdzie ratować i wyprowadzać. Pasożyty 2-02-2021 roku zamordowali wysłannika Federacji, żeby pozyskać jego DNA i odnowić tak swoją pasożytniczą rasę. Dopiero kiedy to się nie udało, postanowili wyciągnąć rękę o pomoc do Federacji. Ale Federacja zamknęła się na Szkoda cierpienia tych którzy kochają.

 • margot
  Reply

  Jakże mądre i piękne przesłanie. Dlaczego tak mało ludzi tego chce? Może to już nie ludzie? Może ta pani to jedna z niewielu tych ostatnich ludzi z sercem.?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>