Zakazane krojenie marchewki, roundup na deser i referendum bez mocy – dr Jarosław Sachajko

More videos
Views
   
 • dlaczego partia Pawła Kukiza
 • akcja „Koryto Plus”
 • czy społeczeństwo ma możliwości wyrażania swoich wyborów
 • referendum służy jedynie do wyrażania opinii, a nie decydowania
 • z czego utrzymuje się „ruch społeczny”
 • czy rolnik ma prawo przetwarzać swoje warzywa
 • nadmierna chemizacja rolnictwa
 • pryskanie roundupem zbiorów aby równomiernie wyschły – zobacz instrukcję na stronie Monsanto
 • do kogo zgłaszać nielegalne używanie chemii przez rolników
 • odpowiedzialność firm farmaceutycznych za efekty poszczepienne
 • czy lekarze odpowiadają za efekty poszczepienne
 • czy Polska powinna być państwem policyjnym
 • czy warto czipować ludzi
 • Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

Kontakt: www.Sachajko.pl

38 komentarzy

 • Adam
  Reply

  Alek super wywiad. Tak trzymaj i mów ostro, bez ogródek i wal prosto z mostu tak jak tutaj to pięknie zrobiłeś. Pozdro!

 • Thotal
  Reply

  Bardzo ciekawy wywiad, spokój i opanowanie były dobrą stroną całej dyskusji.
  Zastanawiam się jednak sposobem rekrutacji do ruchu przez Pawła Kukiza, skoro taki erudyta tak mało orientuje się w sprawach zniewolenia społeczeństwa. Chcę mocno podkreślić, że wiele spraw podnoszonych w dyskusji jest najwyższej wagi i tak powinny być odbierane przez POSŁA.
  Osobiście głosowałem na RUCH KUKIZ 15, mam nadzieję że ludzie skupieni wokół nie pozwolą na zmarnotrawienie tego potencjału i dodadzą więcej duchowego wsparcia PAWŁOWI, który jakby tracił siły i gubił to, w co w NIEGO zainwestowano.

 • Milena
  Reply

  Dziękuję Panie Pośle, że Pan wyszedł do ludzi. Dziękuję, że robi Pań bardzo dobrą robotę w sprawach GMO. Na pewno obywateli to docenią. Życzę dla Pana dużo nowych pomysłów na rzecz naszego kraju.

 • Milena
  Reply

  Witam! W sprawie „Kukiz 15”.Jest to formacja, która nie stworzyła partię, a mogła. Gazeta.pl napisała w swoim czasie, iż koło nosa Kukiza przeszło 7mln.200 tys.zł./rok Natomiast na forum, pod tym że artykułem wszyscy, nawet ci co nie głosowali za Kukiz 15 wypowiedzieli się pozytywnie za Kukizem, ponieważ Paweł Kukiz obiecywał przed głosowaniem nie brać pieniędzy z kasy pańtwa-słowa dotrzymał. Pokażcie mi jeszcze takich „słownych”! Natomiast w sprawie Pana Jarosława. Tak jest „młodym”, nie doświadczonym posłem. Mówi to, co czuje, jak odbiera rzeczywistość. Nie ma wiedzy w sprawie czipowania i szczepionek. Wyraża swoje własne zdanie-nie kombinuje, jak by to zrobił „doświadczony” poseł, który od 25 lat- praktycznie od zawsze, sprawuje władzę. Z tego Jarosława jeszcze będą ludzie, ale trzeba mu pomóc-dać materiały aby zapoznał się z nowymi technologiami i zobaczył jak jest naprawdę -adres internetowy tego Pana pod wywiadem. Dzięki temu posłowi znamy kalkulację kosztów utrzymania zwykłych, nie tych z komisji, parlamentarzystów. CZY KTOŚ PRZED TYM wywiadem WAM O TYM POWIEDZIAŁ? Doceńcie posła jako osobowość, która chce coś zrobić dla PAŃSTWA POLSKIEGO. Nie można tylko krytykować-robią to od zawsze politycy konkurujących partii. I co? Czy nie lepiej by było porozumieć się w dobrych dla Państwa sprawach-co robi „Kukiz15” z innymi ugrupowaniami.
  Proszę wszystkich niezadowolonych o wysyłanie dla tego posła materiałów informacyjnych w tematach, których nie zna tak, jak osoby obudzeni. Pomóżmy mu, a potem rozliczajmy. Drażliwe tematy nie są poruszane na sesjach sejmowych…Osoby z jego okręgu wyborczego mogą z nim spotkać się i osobiście porozmawiać, uzasadniając swoje rację dokumentami-jest to możliwe i będziemy mieli dobrego człowieka we władzach. Jest to rzeczywiście inteligentny człowiek-zrozumie. Pozdrawiam wszystkich. Przed tym jak mnie krytykować zastanówcie się, pomyślcie logicznie – czy nie mam racji?

  • Janusz
   Reply

   Jak to nie ma wiedzy na temat czipowania i szczepionek? Ten pan wrócił z 30 letniego urlopu? Proponuję jeszcze raz posłuchać fragment kiedy pan poseł stwierdził ze czipowanie jest ok bo jego żona będzie wiedziała gdzie on jest :))). Mowa ciała mówi wszystko :))).
   Patrząc na sprawę z innej strony …. skoro nie ma wiedzy to na co czeka? Czas ją nadrabiać. Sejm to nie miejsce na kolejny „urlop”.

  • Jarosław Sachajko
   Reply

   Dziękuję za komentarz.
   Urzędnicy są na garnuszku podatnika. Powtórzę – trzeba patrzeć politykom na ręce. Trzeba się włączać i pomagać. Gdy jesteśmy bierni to się zgadzamy.
   Społeczeństwo musi być świadome co się wokół niego dziej i musi być aktywne. Bardzo ważny jest świadomy wybór dotyczący jedzenia jakie jest nam oferowane, musi być ono odpowiednio oznakowane, a aparat państwa musi sprawdzać czy to co jest napisane na opakowaniu jest prawdą. Nie można truć, tu nie ma dyskusji.
   Nie uważam że powinniśmy jeść żywność detoksykowaną, dlatego tym tematem się zajmuję. Na Węgrzech całe słonecznikowe pola są detoksykowane, widać, żywy, zielony słonecznik tam gdzie opryskiwacz nie dotarł 🙁 .
   Zająłem się tematem znakowania żywności wolnej od GMO, http://jembezgmo.pl/ – proszę przeczytać i poprzeć.
   1 września w Sejmie organizuję konferencję dotyczącą GMO – zapraszam, zgłoszenia proszę przesyłać na posel.jaroslaw.sachajko@gmail.com
   Tematów jest wiele, proszę o aktywność.

 • Janusz
  Reply

  Hmmmmm.
  Okrągłe słówka gościa uwikłanego w różne układy nie chcącego nadepnąć komuś na odcisk :). Przypominają się trzy małpki … nic nie widział , nic nie słyszał , nic nie mówił.
  Wydaje mi sie że ze strony Alexa powinny paść dwa pytania.
  Pierwsze to jak pan poseł widzi sprawę czipowania w kontekscie „zapisów” biblijnych.
  Dugie to czy obywatele mają prawo wedlug pana posła do referendum w sprawie czipowania. Ten pan jest z ruchu społecznego Kukiz, więc powinien poprzeć taki pomys :).
  Janusz

 • Julita
  Reply

  Nie możemy w nieskończoność polegać na tym jaką świadomość ma parlamentarzysta.
  Już czas stworzyć system gdzie obywatele sami zabezpieczają swoje potrzeby poprzez petycje np. w sprawie dot. ich zdrowia, czipów.
  Nie może być tak, zdawać się będziemy na poziom świadomości innego człowieka.

 • Paweł
  Reply

  Niestety większość naszych elit politycznych ma takie poglądy jak ten Poseł , a nas szaraczków oni traktują jak plankton ( Tomaszu niestety te elity kochają władze i pieniądze )

 • xpio
  Reply

  Odniosłem wrażenie i proszę to potraktować jako konstruktywna krytykę, że Pan Jarosław lepiej odgrywa rolę polityka niż Alex dziennikarza rozmawiającego z politykiem.
  Nie wiem ale ja bym jeszcze trochę poćwiczył przed porwaniem się na grubszego „zwierza”, oni to dopiero potrafią owijać w bawełnę.
  Najbardziej podobała mi się sama końcówka, chyba właśnie to jest chyba jakaś metoda.
  Wybrać własne pole bitwy, warunki początkowe i inną aksjomatykę niż ta do której są przyzwyczajeni, w tedy się ich programy posypią.
  Piszę ich bo najwyraźniej Pan Jarosław chce być po ich stronie, cz<yli grać w tą brudną oszukańczą grę zwaną potocznie polityką.
  I wydaje mu się, że może on coś w niej ugrać dala nas (mas) .

 • Tomasz
  Reply

  jeśli uważacie, że nie ma racji to go uświadomcie, a nie szambo wylewacie jak te prymitywy. Facet jest pracowity i wiele dobrego działa dla rolnictwa i gospodarki i ma prawo: mieć swojego zdanie i nie wiedzieć wszystkiego skoro to nie jego działka. Natomiast zespół ds. bezpieczeństwa szczepień tworzą w parlamencie (Paweł Skutecki, Jerzy Kozłowski, Wojciech Bakun i Piotr Liroy-Marzec z Ruchu Kukiza), które współpracują m.in. ze stowarzyszeniem STOP NOP. Poza tym jego poglądy nie są reprezentatywne dla całego Ruchu Kukiz 15, tam każdy ma swoje.

 • Ala
  Reply

  Mam nadzieję,że dożyję czasów kiedy nie będą rządzić nami politycy. Ten wywiad pozbawił mnie wszelkich złudzeń. Pozdrawiam.

 • Zdzisław
  Reply

  Brawo (troszeczkę Pan przycisnął tego pana zwolennika szczepienia i czipowania) Panie Aleksander – Proponuje by przeprowadził Pan wywiady ze wszystkimi posłami, tak byśmy mogli poznać poglądy i przy okazji osobowość naszych posłów. Na tego pana dr nigdy bym nie oddał głosu. Pozdrawiam.Zdzisław.

 • Ela
  Reply

  Brawo Alex dobry wywiad, błyskotliwe riposty z twojej strony, wyciągasz na światło dzienne wiele informacji, Dziękuję

 • RYSZARD
  Reply

  jeżeli poseł od kukiza prezentuje takie poglądy to czego spodziewać się po reszcie po raz kolejny okazało się że w sejmie siedzi sfora psów na uwięzi
  do wykarmienia przez polaków

 • agata
  Reply

  pozdrawiam! podoba mi sie
  ;To calkiem inny swiat; – ale jazda -Panie Aleks…..podoba mi sie-to takie wprowadzenie ludzi do tego jak jest -a jak jest? okazuje sie ze nikt niema pojecia jak jest i dopiero jak spotka sie z jakims zagadnieniem .tematem.sprawa -to napotyka takie schodki ze szok-i po co /poto zeby wszystkim sie odechcialo -zamkniety krag! tak czy siak pan aleks robi ciekawe coraz ciekawsze -CIEKAWSIEJSZE programy!!!Pozdrawiam !Dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ;

 • Piotr
  Reply

  No tak, Alex, trudne te ćwiczenia cierpliwości…

  1. obaj panowie gładko się prześlizgują nad progiem 5%. A skąd się on bierze? A od kiedy? A po co?
  Niewygodne pytania?

  2. co do 'bardzo prostych rozwiązań: szalenie marzy mi się znaczek flagi/bandery narodowej na mediach (internetowych i gazetach drukowanych) oraz znaczek wpinany w krawat polityka:
  „Jestem Polakiem” /lub „Jestem kupionym Polakiem” (lub marketingowo dla początkujących polityków: „Jestem Polakiem do kupienia” /lub
  „Pełnię obowiązki Polaka z nadania tej/tamtej specsłużby i/lub korporacji”.
  Tak, macie rację, taki znaczek (zwrot np. na fakturze) byłby OK: „Nasza Firma płaci podatki. Tylko w PL.”

  3. kiedy (do k.nędzy!) obniżycie sobie drodzy (bardzo drodzy!) panowie i panie polityczki własną kwotę wolną od podatku do poziomu obowiązującą wszystkich obywateli?
  Wiecie, co to moralne prawo do wypowiedzi? Co to 'moralne’? Na początek patrz wikipedia oraz gugle.

  4. TTIP – a taki sobie KornelM. ma wszystkich w d. Bo mniejsze ma dochody, niż kiedy płacił mu bankowiec.

  5. „…od tego są naukowcy i lekarze, którzy powinni brać pełną odpowiedzialność… itd”
  hehehe, …,którzy są od tego żeby brać. kropka.

  6. Zacipuj się! Nareszcie będziesz wiedział, gdzie jesteś!
  ech, Jarosław, a do tego momentu miałem cię jednego z rozsądniejszych… czy nie coraz bardziej wyłazi z ciebie polityk do kupienia? To kiedy transfer z kukiz’15?

 • Alexander
  Reply

  Alex, mam nadzieje ze spuściłeś go po schodach głowa w dól ma się rozumieć, ktoś tu zauważył ze ten pan jest inteligentny, bardziej nie mógł się pomylić, jesteśmy zgubieni z taka elytom!

  • Agula
   Reply

   Bo są inteligentni dla siebie. Więc tym gorzej, bo dokładnie wiedza co robią. Z tym zgubieniem bym nie przesadzała, dni pijawek sa juz policzone. Chcą by społeczeństwo sie zmotywowało, to sie zmotywuje wreszcie i weźmie sprawy we własne ręce.

 • Dariusz
  Reply

  Kto wpłynął na powstanie głupiej ustawy o zakazy sprzedaży płodów rolnych przez rolników. Moim zdaniem to dupowłaztwo dla korporacji,polityk nie ryba zawsze bierze.
  Produkty sprzedawane przez rolnika kontrolują jak cholera natomiast szczepionki nie podlegają badaniom klinicznym. Ile to kosztuje korporacje medyczne panowie posłowie?

 • Agula
  Reply

  Alex, dziękuję serdecznie za ten wywiad. Świetna robota i bardzo cenna informacja dla nas.
  Pan poseł Jarosław miarkował swoje wypowiedzi bardzo rozważnie, widać ze to inteligentny człowiek. Natomiast ta cała sprawa z chipowaniem i inwigilacja w społeczeństwo, prawie mnie położyła na łopatki. Zarówno ze śmiechu jak i z wściekłości.
  Panie Jarosławie, skoro Pan miał do czynienia z wymiarem sprawiedliwości i teraz Pan siedzi w rządzie jako poseł na sejm, to chyba jest pan świadomy ile przekrętów i nadużyć jest w tym systemie.
  Wasze niedoczekanie by nas chipować i kontrolować jak owce w stadzie. Tak się nigdy nie stanie, bynajmniej nie pokojowo. Nie jesteśmy waszym bydłem. To urzędnicy są na garnuszku podatnika i służą społeczeństwo, nie na odwrót!
  Poza tym pryskanie gryki i rzepaku randapem jest oki, a pszenicy juz nie? Czyli chleb pan jada, ale na tłuszczu rzepakowym Pan nie smaży, kaszy gryczanej Pan nie lubi?
  Trucizna jest trucizna. Nie ma czegoś takiego jak prawo wyboru społeczeństwa do trucia lub nie. To oczywista oczywistość, ze najbiedniejsi kupują olej najtańszy i na nim smażą. Z musu, nie z wyboru. Poza tym ja kasze gryczana bardzo lubię i nie zgadzam się by jakiś rolnik za zgoda urzędników mnie truł! I to bez wyrzutów sumienia.
  Świadomość w społeczeństwie rośnie i tego już nikt, ani nic nie zmieni. Za leczenie chorób płaci całe społeczenstwo

 • Astre
  Reply

  No niestety Sachajko jest niedoinformowany mówiąc, że szczepionki wyeliminowały choroby, które dziesiątkowały społeczeństwa w średniowieczu.
  Nie ma żadnych badań posiadających rzetelną oprawę naukową, aby potwierdzały taki stan rzeczy ! Proszę pokazać takie badania i kto je przeprowadził ? Są to tylko domniemania posiadające przesłanki empiryczne, a nie faktologiczne. Z kolei mówienie, że noworodek nie posiada systemu immunologicznego to jakaś ściema. Posiada ponieważ zawiera własne przeciwciała IgM, oraz niezbędne immunoglobuliny od matki. Gdyby tak nie było, to w obecności niezliczonej ilości patogenów dziecko by zachorowało i zmarło w ciągu kilku dni. Można mówić tylko o tym, że noworodek nie posiada wykształconego układu immunologicznego. A, nie wykształcony u.m nie oznacza słaby, lub zły, lecz oznacza, że nie posiada wykształconych przeciwciał na lokalne patogeny, czyli te które są w środowisku dziecka, a środowiska są różne. Ale, ten problem załatwia mleko matki, bo zawiera prolaktynę, oraz IgA.
  Szczepionki nie są produkowane po to, aby komukolwiek pomóc niby w trosce o czyjeś zdrowie, lub po to, aby firmy farmaceutyczne zarabiały pieniądze. Oni mają tyle pieniędzy, że można autostrady nimi wyścielić. Tu zupełnie co innego się dzieje, ale to temat nie na komentarz.

  • Tadeusz
   Reply

   Świat umarłby w kilkanaście – kilkadziesiat lat gdyby wyeliminować szczepionki, nie wiem skąd ta zawiść, piszesz tak niesprawdzone rzeczy że oczy bolą. I broń boże nie zarzucaj mi niewiedzy bo to pusty slogan obronny, gdy ktos nie wie co powiedziec

 • Claude mOnet
  Reply

  Ja pierdziele, p. gość mówi czystym językiem Big Pharmy, a nic nie sprawdził z faktografii (np. lekarze nie biorą kasy za szczepienia – ciekawe czy też za darmo pracują)… Bosze jakich posłów mamy – na szczęście na tego pana nie głosowałem, i nigdy nie zagłosuję…

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>