Koszyk nielegalnej żywności dla premier Kopacz

More videos
Views
   

Relacja z prezentacji żywności, której rolnicy nie mają prawa sprzedawać – Warszawa, 25 lutego 2015.

 • lista żywności zakazanej
 • wypowiedzi rolników
 • prof. Jacek Nowak o GMO (ściągnij sobie biuletyn nr 2/2011 na temat GMO)
 • czym się różnią produkty korporacyjne od produkowanych przez prawdziwych rolników
 • delegacja premier Kopacz

Koniecznie zobacz również wykład prof. dr Jacka Nowaka na temat Codex Alimentarius

Ilość wejść:

Category: Zdrowie

7 komentarzy

 • Kasee
  Reply

  MAMY W POLSCE NIELEGALNY RZĄD PIS ONI NIE MOGĄ NAWET UDOWODNIC LEGALNOSC I POTWIERDZENIE ODDANEGO GŁOSU WIĘC MACIE POLACY PONAT TO CHEMIE MOZNA SPRZEDAWAC A TRADYCYJNE ZDROWE SMACZNE PRODUKTY ROLNICZE ZDROWE NIE MOZNA SPRZEDAWAC WIĘC POLACY WYZWULCIE SIĘ I NIE PŁACCIE PODATKÓW DLA NIELEGALNEGO RZĄDU ZŁODZIEJI I ZDRAJCÓW

 • Fikimiki
  Reply

  Nic nic nie wywalczycie z tym anty Polskim rządem, żeby wasz głos i racje zostały wzięte pod uwagę, musielibyście i nie tylko wy, rozmawiać z tą rządzącą mafia tak jak talibowie z amerykanami. bum bum

 • Bartek
  Reply

  Z tego dokumentu wynika, że polski rząd, ma polskiego rolnika, a co się z tym wiąże każdego obywatela… głęboko w d….
  Jeśli rolnik, nie może sprzedawać swoich wyrobów legalnie, powinien sprzedawać swoje produkty jako „przedmioty kolekcjonerskie, nie do spożycia”…..podobnie jak to było z dopalaczami..

  W swoich programach Wojciech Cejrowski, jeżdżąc po świecie, wielokrotnie pokazuje, że można legalnie kupić lokalne wyroby od rolników.. i tego brakuje w tym kraju.

 • Inny
  Reply

  Cały ten proceder TRUCIA ludzi oraz DEWASTOWANIA rolników widzę od lat, jeszcze pamiętam prawdziwy smak wielu produktów z lat 90-tych.
  Trzeba się zorganizować i wesprzeć w jakiś sposób POLSKICH rolników i PRAWDZIWE jedzenie. Osobiście mam pewne pomysły/plany na jakieś zmiany w tym kierunku, lecz pewne procesy trwają.
  Na razie tyle w tym temacie 🙂

 • Elżbieta
  Reply

  popieram polskich rolników i polską żywność, w naszym kraju chcemy kupować naszą polską żywność wyprodukowaną przez naszych rolników mamy do tego pełne prawo a obowiązkiem naszych polskich władz jest nam to umożliwić, chcemy być zdrowi i wychowywać zdrowych potomków !

 • oti
  Reply

  @Astre, a może zamiast tylko „całym sercem ich wspierać”, może warto coś w praktyce zrobić? 😉

  Ps. Uprzedzając Twoją odpowiedź w stylu „Czemu się czepiasz skoro pewnie sama nic nie robisz”……otóż robię, klika lat temu zebrałam kilkadziesiąt podpisów przeciwko wprowadzeniu Codex Alimentarius i zainteresowałam kilkanaście osób tą tematyką-pewnie jest to mierny wynik,ale od czegoś trzeba zacząć, wierzę, że kropla drąży skałę i każdą ideę trzeba przekuć w czyn, bo samo teoretyzowanie i wspieranie sercem są na pewno potrzebne na pewnym etapie, ale jak się tylko na tym poprzestaje to to nic nie wnosi.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>