Zabrany przez obcych na trzy dni – Witold Zalecki Zalwit

More videos
Views
   

Wykład zaprezentowany został podczas konferencji „Cywilizacje kosmiczne na Ziemi”, 27-28 maja 2023, zorganizowany przez Wydawnictwo IndygoBook.

22 komentarze

 • Matylda
  Reply

  Super ciekawy materiał, nasuwa się wiele pytań 🙂
  Człowiek może Sam Siebie wyleczyć poprzez siłę umysłu, możemy kreować Naszą rzeczywistość poprzez myśli, a oni tacy rozwinięci technologicznie I choroby ich niszczyły… hmm
  I z tym ręcznikiem.. ta druga historia gdzie kosmitka nie wiedziała co z ręcznikiem zrobić ..
  Trochę te kosmity jakby nieogarnięte 😉
  Przyszło Mi też do głowy, że skoro tak potrafią manipulować pamięcią i zasobem umysłu to mogli wszystko wmówić, mając w tym jakiś cel, i mnóstwo pytań czemu akurat ten człowiek? w tym momencie? itd
  Mnie też ciekawi, że przybysze odżywiali się między innymi mięsem. Jakim? I o czym to świadczy? I że w ogóle musieli jeść, a tu u nas tylu bretarian 🙂
  Brak informacji o kwestiach duchowych, energetycznych..
  Tak czy inaczej, bardzo interesujące.

 • Sylwester
  Reply

  Widziałem UfO jakieś 25 lat temu oczywiście chodzi mi o niezidentyfikowany obiekt latający, dosyć dobrze z bliska unosił się nade mną był to wielki okrąg który miał kolor nieba , i widoczne były tylko duze lampy tworzące właśnie okrąg jakby godziny zegaru.

 • Vratisłav
  Reply

  Ta opowieść trąci stekiem konfabulacji utrefionych na fantastyczną historyję.
  To oczywiście moje prywatne odczucie jednak nie wierzę w te wszystkie opowieści o destynacji ludzkości jako niewolników to raczej schemat odbiblijny czyli świeża sprawa sprzed około ~5740 lat.
  Wiele wskazuje, że są ludzie – potomkowie Boga-Ojca i są ludzie twory jakichś bytów (elohim) bogów-imperatorów. Obecnie te różne linie są ze sobą mocno przemieszane i stąd ambaras i kłopot z rozróżnianiem i dlatego też na wszelki wypadek sieje się genderiadę, która ma ułatwić odmieńcom funkcjonowanie wśród zdrowych, ludzkich relacji.
  Wszelkie „odszyfrowywane” przekazy z Babilonu mają programować podprogowo przeznaczenie ludzi do cięzkiej pracy i niewolnictwa, być może takim zadaniem miały byc obarczone Twory…
  Zaś my – potomkowie RASY jako potomnkowie Bogów, z pewnością obecnie jesteśmy nieźle otumanieni zanikiem naszej Kultury i WIedzy o naszych korzeniach co jest wg wszelkich informacji naturalnym stanem rzeczy w okresie „Nocy Swaroga” czy inaczej: „Kali-Yugi”.
  Przyjdzie czas, że wszystkiego się dowiemy i kłamstwo od prawdy będzie się różniło jak noc i dzień.
  Pogody Ducha,
  Niech Knieje Darzą!

 • Stan
  Reply

  Super wykład i wiedza! Puzzle ułożyły mi się w całość co do naszego pojawienia się na Ziemi. Na płaszczyźnie fizycznej. Jednak czekam na wiedzę, która wyjaśnia naszą niewidzialną „anatomię”: czakramy, meridiany, ciała energetyczne itd. Kto nas w to wyposażył?

 • takaprawda
  Reply

  Aleks mam takie pytanie do ciebie sprawami ufo zajmuje się dużo badaczy zresztą uczestniczyłeś w wielu różnych spotkaniach w NTV u Janusza Zagórskiego , w związku z tym mam takie pytanie zaprosiłeś Zalwita ja go znam z wielu programów ale dlaczego nigdy do ciebie a szczególnie do Janusza Zagórskiego nie zaproszono Roberta Bernatowicza dla mnie jest to bardzo dziwne ,że Janusz Zagórski i Robert Bernatowicz nigdy razem nie wystąpili w jednym programie i nie ma znaczenia czy to miało by być w NTV czy u Bernatowicza ale pytanie pozostaje jedno dlaczego tak jest ,że dwie najbardziej znane osoby z wiedzy o UFO po prostu nigdy razem razem nie wystąpiły . Aleks zaprosiłeś Zalwita a czemu nigdy ty lub Janusz Zagórski nie zaprosiliście R. Bernatowicza dlaczego tak jest ,ze dwóch najbardziej znanych ludzi w tym temacie nie spotkały się razem ?

  • Alex
   Reply

   Ja Zalwita nie zaprosiłem, po prostu był na tej samej konferencji na której ja byłem. A z R. Bernatowiczem nigdy nie miałem okazji się spotkać. Jest mnóstwo ludzi, z którymi nie rozmawiałem.

 • x
  Reply

  Ta historyjka tutaj przedstawiona jest bardzo podobna do pewnej innej w której to wojskowi znaleźli rozbitka UFO i potem kobieta telepatycznie odebrała od poszkodowanego że ludzkość gdzieś ponad 20000 tyś lat temu została wybawiona od pewnych złych istot i stąd potem taki błyskawiczny nastąpił rozwój ludzi tj nauka, technologie i że ponoć niedawno X wieku pokonano ostatniego ciemiężyciela z tych co nas okupowali. Tłumaczono tam nie tylko nad zmianami genomu ale też że oczyszczono pole i dlatego ludzie podświadomie mogli odbierać o wiele więcej i stąd tyle informacji i rozwój edukacji, wynalazcy itd.

  Natomiast jeśli chodzi o brak spójności przekazów przez różnych obcych to ja mam takie przypuszczenie, a mianowicie zanim to wytłumaczę to warto by powiedzieć nieco o mózgu, sieciach neuronowych i sztucznej inteligencji, naukowcy doszli do wniosku że mózg który rozwijał się ewolucyjnie przez różne generację naszych potomków, potrzebował setek tysięcy a nawet milionów lat na ewolucję. A sztuczna inteligencja została wytrenowana może w góra 5 lat na olbrzymich centrach obliczeniowych. Potem doszli badacze do wniosku że sztuczna inteligencja przy udzielaniu informacji czasami halucynuje, to znaczy odpowiada w sposób wymyślony, i robi to podobnie właśnie do ludzkiego mózgu, człowiek jak czegoś nie wie to wymyśla rzeczy nie z tej ziemi, co często w szkole widać na sprawdzianach i odpowiedziach ustnych.
  Druga kwestia to taka że wielu badaczy eksterioryzacji OOBE czy LD doszło do wniosku że my żyjemy w ciałach fizycznych ale nasz umysł jest jakby w astralu i mentalu, nawet są różne obszary świadomości, wymiary niefizyczne, światy równoległe, emanacje, czy obszary stworzone przez nas samych naszą wyobraźnią, miejsca mające odbicie w poza…temat rzeka, teraz gdyby przyjrzeć się telepatii czy jasnowidzeniu to możliwe że to wszystko ma jakiś wspólny mianownik

  A teraz wrócę do tej niespójności przekazu naszych istot , skoro zwykły mózg potrafi halucynować, a oni używają do przekazywania informacji telepatii, lub czytają informacje z różnych pól energii, miejsc, wymiarów itd to raczej tutaj bym przypuszczał że przy przekazach tego typu może być jeszcze większa szansa halucynowania skoro owa metoda przekazywania danych działa w oparciu o niefizyczne wymiary, pola, światy równoległe, emanacje itd…

  No ale to tylko moje przypuszczenie co do tej kwestii, mam na myśli że jak oni z sobą rozmawiają telepatycznie to tu raczej nie ma przekłamań ale jak polecą oni w jakieś nowe miejsce i spróbują sczytać informacje z danego miejsca to odbiór tych danych może być nie do końca prawdziwy.

 • Info
  Reply

  Powiedzcie mi, czy naprawdę jest ktoś, kto łyka te brednie? Prędkość 1400 razy większa od prędkości światła… To oczywiście rodzynek, ale cała ta opowiastka to jeden wielki stek bzdur. Tu nawet nie ma co komentować.

 • Marian Kowal
  Reply

  Już mam „Tiamat, która jest obecnie pasem Planetoid, ponieważ została zniszczona około 12500 lat temu … „https://meditation539.com/2022/04/13/nibiru-planeta-x-czy-sa-prawdziwe-pozaziemskie-informacje-tajgeta-plejady/

  Wg Zalwita planeta Tiamat została zniszczona niecały milion lat temu. Wg Bashara 5 milionów lat temu

  • JohnVeto
   Reply

   ”Tiamat” nie została zniszczona 12500 lat temu ani też 5 milionów lat temu bo aby coś takiego stwierdzić musiał by istnieć czas ! Jak spytasz studenta fizyki czego uczą na temat czasu to on odpowie ze czas to tylko parametr. Ale że określenie (parametr) dla wielu zjadaczy chleba i marchewki niewiele znaczy to tłumaczy się im to w ten sposób że jak kupisz kilogram ziemniaków w sklepie
   to nie kupiłeś kilograma ziemniaków, bo żadnego kilograma nie ma, nie istnieje, bo ten kilogram to po prostu tylko parametr mało tego ten parametr odnosi się do masy tylko ze nikt nie wie czym jest masa ? To samo dotyczy (parametru) czasu, czy upływu lat więc na jakiej podstawie ktoś twierdzi że ten niby ”Tiamat” został zniszczony 125000/5 milionów lat temu ? Krótko mówiąc to fałsz…..

 • Marian Kowal
  Reply

  Aleks znowu wynalazł jakiś dyskusyjny temat. Proponowana przez tego człowieka chronologia nie zgadza się z tym co mówią inni. Teoria o rozwaleniu planety przez meteor nie zgadza się z prawami fizyki – meteor musiałby się poruszać z ogromna prędkością żeby rozwalić planetę a wszystko co porusza się już z druga prędkością kosmiczną(niewystarczające do rozwalenia planety) samo opuści nasz Układ Słoneczny bo jego grawitacja go nie powstrzyma przed ucieczką. Nie wierzą też że ktoś na takim poziomie technicznym nie zbudowałby systemu wczesnego ostrzegania przed meteorami i nie zneutralizował takich problemów.

  Ciekawe co o tej zniszczonej planecie powiedzieliby Taygetanie. Wg mnie jest szansa że ten co pisze im scenariusze nie wie o rewelacjach od Zalwita i wersja Taygetan będzie jeszcze inna. Ktoś ma ochotę to sprawdzić>??

  • Alex
   Reply

   Nie trzeba nikogo atakować personalnie za takie rozbieżności. Zauważ, że:
   1. Zalwit ani razu nie powiedział, że to jest jego chronologia, on tylko cytuje informacje z książki
   2. na swoim kanale w tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=KtRUA8fme_E
   on wyraźnie zwraca uwagę, że chronologie podawane przez kilku porwanych w różnych książkach, zupełnie się nie zgadzają
   3. zakres czasu podawany przez tą rasę jest zupełnie inny niż zakres czasu omawiany w książce Misja, więc mówią niejako o innych tematach. Moim zdaniem nie ma tu rozbieżności.
   4. Różne rasy bywały tu w różnych czasach i często obserwowały inne wydarzenia, dlatego trudno dopatrzyć się spójności.
   Nie wiem dlaczego tak jest, ale jeszcze nie znalazłem dwóch kosmicznych źródeł, które omawiałyby ten sam okres historyczny w sposób podobny. Według Tajgetan Tiamat została zniszczona przez Federację podczas walk z Reptilianami około 12500 lat temu, a tutaj ta sama planeta (pod nazwą Chetena) została zniszczona przez uderzenie jakiejś zabłąkanej asteroidy. I raczej było to o wiele dawniej niż 12500 lat temu, wg tej chronologii.
   Niestety, nie da się zbudować żadnej spójnej chronologii. Wszystko się rozjeżdża. Przyczyną tej sytuacji może też być inne postrzeganie czasu przez różne rasy i trudność w ich przeliczaniu na lata ziemskie. Nawet Tajgetanie mówią, że nie są w stanie ustalić prawidłowej chronologii dla Układu Słonecznego sprzed zniszczenia Tiamat. Nie wiedzą jak długi był wówczas rok na Ziemi.

   Podobnie tragiczna rozbieżność jest pomiędzy historiami Jezusa podawanymi przez Tajgetan i przez Tjehoobian z książki Misja.

   • Marian Kowal
    Reply

    1.Atak personalny to krytykowanie osoby z powodu np jej wyglądu, wyciąganie spraw osobistych itp. Ok to nie jego historia ale on ja powtarza w tym filmie w sposób jakby w nią wierzył i propagował(może czegoś nie obejrzałem bo trochę przewijałem filma)

    2. Nasza linia czasowa ma tylko jedną wersję tych wydarzeń. Jak ktoś jest z innego równoległego wymiaru w którym to się zadziało inaczej to przydałoby się żeby o tym powiedział a nie robił zamieszanie. Ja od wspaniałych kosmitów oczekuję trochę większego ogarnięcia. Nasza prymitywna nauka często je przejawia. Jak nie ma ogarnięcia to dla mnie toto nadaje się do wyrzucenia do kosza

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>