Wyzwanie dla całej współczesnej medycyny – Aliaksandr Haretski

More videos
Views
   

Aliaksandr Haretski rzucił wyzwanie całej współczesnej medycynie. 26 maja 2015 r. rozpoczęła się regeneracja organizmu nieuleczalnie chorego Konstantina Sandika, cierpiącego na dystrofię mięśniową. To rozwiązanie jest znacznie lepsze niż ryzykowna operacja przeszczepu głowy Walerija Spiridonowa, śmiertelnie chorego Rosjanina, która została zapowiedziana na 2016 r. przez włoskiego neurochirurga Sergio Canavero. W tym celu poprosił założyciela firmy Microsoft Billa Gatesa o pomoc finansową w kwocie 15 mln dolarów.

W Polsce dzieją się cuda polegające na wyzdrowieniu ze śmiertelnych chorób nieuleczalnych. Kierownik Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej Aliaksandr Haretski twierdzi, że dokonał odkrycia w dziedzinie światowej medycyny. Od 26 maja do 24 lipca 2015 roku Konstantin Sandik z Mołdawii skutecznie przeszedł rehabilitację takiej samej śmiertelnej postaci dystrofii mięśniowej jak w przypadku rosyjskiego programisty Walerija Spiridonowa, który zgodził się na przeprowadzenie ryzykownego przeszczepu głowy. 8 sierpnia 2015 roku rozpocznie rehabilitację Swietłana Mucha, tłumaczka z miejscowości Reczyca na Białorusi, urodzona w 1980 roku, cierpiąca na rdzeniowy zanik mięśni i będąca w ciężkim stanie. Pokazani tu Rosjanin (Andriej), Mołdawianin (Konstantin) oraz Białorusinka są w podobnym wieku i są w końcowym stadium choroby.

Unikalność metody Aliaksandra Haretskiego polega na tym, że pozwala ona na regenerację całego organizmu niezależnie od diagnozy jako choroby nieuleczalne, niezależnie od stopnia zaawansowania choroby oraz wieku pacjenta. Prawie w każdym przypadku następuje poprawa. Metoda wbrew wszystkim twierdzeniom naukowym nie ma przeciwwskazań ani skutków ubocznych. Ciężko uwierzyć w cudowne uzdrowienia w Akademii oraz w to, że w prowincjonalnym miasteczku w ciągu 2014 roku przechodzili rehabilitację pacjenci z 20 krajów świata, cierpiących na choroby, których nikt na świecie, oprócz Aliaksandra Haretskiego nie leczy.

W Polsce regeneracja i odnowa organizmu Konstantina Sandika i Swietłany Muchy będzie kosztowała 300 razy taniej, a nadzieja na sukces będzie dziesięciokrotnie większa!

Postęp i efekty leczenia można będzie śledzić na stronie Akademii.

Do rehabilitacji Konstantina potrzeba jeszcze dużo czasu i środków, potrzebuje on dodatkowych dwóch opiekunów, co stanowi niemały wydatek. Każdy z Was może wspomóc odnowę organizmu Konstantina. Od Was zależy to, w jakim stopniu będzie on w stanie przywrócić swoje utracone funkcje! Jeśli już zdecydowaliście się wesprzeć leczenie Konstantina, dane do przelewu podane są tutaj:
www.medycynaludowa.com/pl/fund/index.php?id=w14

– Porozmawiajmy.tv/przyjmujemy-tylko-chorych-nieuleczalnie-aliaksandr-haretski
– Porozmawiajmy.tv/kilka-waznych-rad-dla-zdrowia-aliaksandr-haretski
– Porozmawiajmy.tv/kilka-waznych-rad-dla-zdrowia-czesc-2-aliaksandr-haretski
– Porozmawiajmy.tv/uzdrawianie-wzroku-aliaksandr-haretski

Książka Aliaksandra Haretskiego jest dostępna bezpłatnie tutaj:
www.MedycynaLudowa.com/pl/index.php?id=ksiazka

5 komentarzy

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>