Wspólnie oczyszczamy Polskę z energii rytuałów satanistycznych – Andrzej Nikodemowicz

More videos
Views
   

28 stycznia 2018, podczas Karnawału Zdrowia przeprowadziliśmy wspólną medytację oczyszczającą z czarnych energii po rytuałach satanistycznych oraz składaniu ofiar z ludzi zarówno w czasie II wojny światowej, jak i później. Te ciemne energie dotychczas utrudniały uwolnienie się Polski od okupantów. Ponieważ ilość tej ciemnej energii była ogromna, taka pojedyncza medytacja to zbyt mało aby osiągnąć wystarczający efekt. Dlatego prosimy wszystkich o kontynuowanie wspólnych medytacji na rzecz naszej ojczyzny, każdy w swoim domu, codziennie o godz. 22:00.

Jednocześnie obserwujmy pozytywne zmiany, jakie będą zachodzić w najbliższym czasie w Polsce.
——————————————————————————————-
Ta medytacja odbyła się na zakończenie Ogólnopolskiej Konferencji Karnawału Zdrowia w Anpolu Stare Olesno. Pełna relacja z tej Konferencji będzie emitowana w odcinkach w najbliższych dniach.

Zwracam się z prośbą do wszystkich Polaków w kraju i zagranicą o wspólny udział w naszych medytacjach oczyszczania i transformacji Polski, które odbywają się codziennie w tym tygodniu o godz. 22.00.
W tym nagraniu macie przykład takiej medytacji. Ważne jest aby robić to z pełną zasadą BHP. ……. Rozsyłajmy tę informację w sieci.
> BĄDŹMY JEDNOŚCIĄ – MOC ŚWIATŁA MIŁOŚCI JEST Z NAMI >
Andrzej Nikodemowicz

29 komentarzy

 • beata
  Reply

  dziekuje! dzis z irlandii poleci moc wyzwolencza dla polski i swiata! dosc juz pasozytniczego panoszenia sie ograniczonych duchowo istot! moc w nas!

 • Bożydar
  Reply

  Ja też borę udział, co wieczór łzy wzruszenia płyną po moich policzkach, gdy dziękuję Matce Ziemi za przyjęcie intencji uwolnienia i oczyszczenia Polski. Dziękuję Wam za współudział…

 • jolka
  Reply

  Hipnoza regresyjna nawet dla osob nie mogacych wchodzic w hipnoze .Wloch mieszkajacy w Hiszpani,psycholog Calegaro Grifasi. Pracuje z ludzmi z calego swiata . W swoim teamie ma telepatow (jezeli nie mozesz wejsc sam (a) w hipnoze ,tlumaczy jezykowych.Bardzo dobra praca ,ktora wykonuje.Jedyny mankament to cena sesji.Polecam,sama sprawdzilam.

 • Beata
  Reply

  Alex, proponuje zajc sie slowem reptilianie. Uwazam,ze to jest przeklamanie w tlumaczeniu na jezyk polski.Reptile w jez.angielskim czy hiszpanskim to gad. Przy tlumaczeniu , tekstow, filmow przyjelo sie zapozyczenie reptile i stworzylo nowa swiadomosc w jezyku polskim, zupelnie blednie.Moze raczej zmiennoksztaltni powinno byc.Dosc duzo jest wokol telewizji osob z energiami, ktore moga zbadac temat.Bardzo o to prosze

 • Pingback: JZ ‘hrabia’ Potocki & Chabad Lubavitch + | Livia Flow

 • Tomasz
  Reply

  No to przygotujcie się dzisiaj, bo oto ja przyłączę się ze swoją mocą i swoim światem do oczyszczenia miejsc naszych przodków. Ze środkowych Niemiec miedzy Norymbergą a Miastem Lecha – Augsburgiem dziś wieczorem popłynie moja energia. Pozdrawiam.

 • Lamv
  Reply

  Mam nadzieję, że niedługo będzie jakiś wywiad z Hrabią Potockim na obecny temat zamieszania z Izraelem i USA w tle. To co się teraz odbywa to jest ewidentna zorganizowana akcja. Zaczęli się obawiać, że jednak odzyskamy reparacje i stąd te nagłe oczernianie?

 • Asia . . . .
  Reply

  Pani Jolu CIESZĘ się, że Pani żyje. Kochany żywy Aniele chodzący po POLSKIEJ ziemi. Przesyłam dużo miłości dla Pani 🙂

 • Gosia
  Reply

  Proponuję również oczyścić programy religijne i ofiary . Bo bardzo dużo słyszy się o propagandach żydowskich itp. Mówiąc, publikując takie negatywne wiadomości zasilany ta energie która się wzmacnia przez nasze negatywne odczucia i opinie.
  Więc proponuję ogólne oczyszczenie i neutralizowanie tych koszmarnych wiadomości. Slijmy miłość a problem się rozpuści.

 • Andrzej
  Reply

  W poprzednim wcieleniu byłem ofiarą takiego rytuału jako dziecko. Sam rytuał doprowadza do tego, że po uśmierceniu ciała w następną inkarnację siły działające na wyższym poziomie „dodają” zapis, aby zdarzenia pozytywne miały negatywny wynik. Jakkolwiek byśmy się nie starali ciąg tych zdarzeń układa się w podobny wzór. Dążenie do wyokich wibracji pomaga, ale po dojściu do pewnego pułapu mogą zacząć się ataki energetyczne lub „podrzucane” myśli innym w przestrzeni, aby nacisnęły na odcisk.
  Dla tych, którzy mają podobnie: Sprawdźcie sobie w regresingu czy tuż przed wybieraniem sobie rodziców(tutaj brak manipulacji), ktoś nie stoi za wami. Jeśli tak, cofnijcie zdarzenie tak, aby nikt was nie porwał(tak jak mnie) do tego typu rytuałów. To prosta do odkręcenia sprawa, jednak potrzeba pracy nad sobą i powiedzenia dość! Zaznaczam, że te istoty są słabe, dlatego robią takie akcje. To desperaci, pasożyty.
  Energia o nazwie lush jest ciągnięta właśnie z żyć, którzy mają za sobą takie zdarzenia. Człowiek, który ich nie miał, pomimo „podszeptów” robi swoje, ten pierwszy zawsze jest podatny. Kreatywność stoi w miejscu. Sterowalność i wrogość pojawia się przy kontaktach z innymi – czyli z automatu postronni wchodzą w złe nawyki.
  Po takim doświadczeniu widzę szerszy obraz tej tzw. złej strony. Jeśli ktoś jest np.wampirem energetycznym wyssaną energię przekazuje gdzie indziej. Sam mało pobiera, więc idzie dalej. Przy braku pokarmu wpada w stany depresyjne co prowadzi do zaburzeń w ciele. Może nawet udawać pewne choroby, żeby przyciągnąć czyjąś uwagę. Jeśli przełoży się to na psychikę taka osoba nie dostrzeże problemu pomimo reakcji otoczenia. Będzie szła w zaparte. . Następuje psychoza, a w ostateczności stan tzw. opętania – ten ostatni jest wynikiem całkowitej bezradności w wyniku zaniku własnej świadomości. Dusza ratuję się zostawiając ciało lub jest porywana.
  Pomagajcie sobie! Jeśli nawet u kogoś zauważycie podobne symptomy starajcie się podchodzić z miłością i zrozumieniem. Zawsze, ale to zawsze powoduje to wzrost naszej pierwotnej Boskiej cząstki i taka osoba przez moment widzi swoje lustro. Uzdrowienie występuje po wyrażeniu z wolnej woli przez chcącego się uzdrowić! Teraz przełużcie to na osobę, którą opisałem. Jest często bezradna i za słowem chcę nie ma prawdziwego CHCĘ.
  Zobrazowałem wam własne doświadczenie, które dopiero leczy się po 30 latach. Jestem z wieloma tematami do tyłu. Jednak silniejszy. Moja Dusza po rozmowach i zrozumieniu powróciła do mnie, lecz też musi się zregenerować z tego wszystkiego. Po takim odłączeniu brak do mnie dostępu. Wszystko da się odkręcić. Nie dawajcie sobie wmówić, że: jest za późno, brak w was sił, cały świat opętały demony i tego typu autosugestie. Kłamstwo, które idzie za wzorem – spróbujmy BOGU wmówić coś, żeby zapomniał kim jest. Wtedy można ciągnąć z niego nieskończoną energię.
  W każdym momencie możecie rozmuchać w was MOC. Gdzie wasza uwaga tam energia – szanujcie wasze pochodzenie.
  Dzieje się coraz lepiej. Pozdrawiam

  • natalia
   Reply

   Andrzej mozesz cos wiecej napisac, w jaki sposob dowiedziales sie o tym, ze byles ofiara i co to za energia lush? juz o niej slyszalam, ale skad o niej wiemy?

   • Asia
    Reply

    Też tak mam w życiu, że zdarzenia pozytywne dają negatywny wynik.Zawsze. Moje działania z miłością, otwartym sercem, troskliwością i 100% uczciwością zawsze powodują agresję, złość, oszustwo, krzyki i wylewanie swojej agresji i złości bez powodu, nawet przypadkowych obcych ludzi, odsuwanie się rodziny, nagły zwrot w uczuciach i relacjach z najbliższymi, obojętność, ignorancję, wyrzucanie z hukiem, niesprawiedliwie z pracy. Nawet boję się już robić cokolwiek i wychodzić z domu bo nie mogę już znieść tego cierpienia.Ciągle szukam rozwiązania tego problemu i jestem na progu wytrzymałości nerwowej i z myślami samobójczymi czasem. Rok temu poznałam człowieka który okazał się wcieleniem zła, opętanym czy psychicznie chorym.Wszystko mi zruinował-pracę, finanse, jedność rodziny, mieszkanie remontowane, nadzieję i radość życia.Współczuję mu i chciałam pomóc ale to raczej praca dla egzorcysty czy terapeuty. Może regresing faktycznie byłby pomocny ale do kogo się udać żeby był dobrym terapeutą. Czy regresing podobny jest do hipnozy?-bo ja mam coś takiego, że nie ulegam hipnozie-po prostu nie chcę/boję się oddać komuś kontrolę nad sobą bo nie ufam, że jego działania będą dobre dla mnie.
    Andrzeju-gdzie DO KOGO?na regresing?

    • Mario
     Reply

     Asia, jest jeszcze inny sposób by dotrzeć do problemu, a w konsekwencji do siebie, chodzi mi o uzdrowienie. Napisz do mnie na mar.pax@wp.pl to podam ci więcej szczegółów. Możesz pójść dalej niż oferuje regresing, który tez kiedyś spróbowałem. Mariusz.

   • Alex
    Reply

    Loosh powstaje podczas ogromnego cierpienia, zwłaszcza podczas traumatyzowania dzieci. Dla istot pasożytniczych (w tym reptilian), jest to bardzo smaczna energia. Mówił o tym Max Spiers w swoich wywiadach. Traumatyzowanie ludzi powoduje zamknięcie serca, wyłączenie empatii i ogólnie smutne życie.

 • Dariusz Pyszniak
  Reply

  Rano wstałem z werwą i lekkością i tak spędziłem cały dzień. Teraz na wieczór dowiaduję się, że była medytacja. Dołączam się do niej. Dziękuję za całe dobro jakie wnosicie do mojego serca i mojej rodziny i wszystkiego co mnie wypełnia i otacza. Z radością to samo wysyłam do was.

 • Marcin
  Reply

  Jestem wam wdzięczny za to co robicie, stajemy z kolan jako Państwo. Aleks dzięki i działaj dalej masz moje wsparcie.

 • Agnieszka
  Reply

  Kilka lat temu wymyśliłam taką afirmację: „Polska jest coraz bardziej i bardziej bezpieczna i żyje w pokoju”. Stosuję ją do dziś.

 • Andrzej...
  Reply

  Może z góry ustalmy wspólne medytacje o wolną Polskę zarządzaną przez Polaków co godzinę – załóżmy kwadrans po każdej godzinie pełnej i dwie medytacje główne rano i wieczorem np. o 8:15 i o 21:15. W ten sposób każdy będzie mógł się wstrzelić z czasem i poświęcić chwilę dla wspólnej sprawy…

  „zwrócicie się do mnie a ja was wysłucham” tak mówi Stwórca do Słowian.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>