Rozwijanie zmysłów duszy i wzniesienie do piątej gęstości – Paulina Moskalik

More videos
Views
   

Z Pauliną Moskalik rozmawiamy na kilka ciekawych tematów:

 • wykorzystanie stanu snu do wznoszenia świadomości, nauki i rozwoju
 • przykłady osobiste z OBE i podróżami astralnymi
 • efekty podróży astralnych
 • efekty medytacji
 • widzenie wszystkiego dookoła – wykorzystanie zmysłów duszy
 • zagęszczanie i rozciąganie czasu
 • rozszerzanie świadomości
 • niezwykła sytuacja w kościele w Częstochowie
 • rytuał zamykania trzech górnych czakramów w kościele podczas mszy
 • programowanie kryształów i ich wykorzystanie w rozwoju
 • medytacja poprzez kontakt z przyrodą i jej efekty
 • chromoterapia – leczenie kolorami
 • harmonijny śpiew komórek całego ciała i mowa kryształów
 • wzniesienie do piątej gęstości w porównaniu z niższymi gęstościami
 • modyfikacja i przeprogramowanie swojego DNA
 • rozwijanie zmysłów duszy Metodą Bronnikowa
 • jak się chronić poprzez utrzymywanie wysokich wibracji
 • kim są istoty smocze i reptilianie

Kanał YouTube Pauliny Moskalik:
YouTube.com/user/MoskalikPaulina/videos

Ilość wizyt:

29 komentarzy

 • Gabi.
  Reply

  To by tłumaczyło dlaczego jak chodziłam do kościoła to zaraz po wejściu robiło mi się słabo i czułam uścisk na piersi tak ,że czasami ciężko było mi oddychać. Bardzo ciekawy wywiad pozdrawiam serdecznie prowadzącego i Paulinę.

 • kasia
  Reply

  czytając poniższe komentarze boli mnie serce 🙁 🙁 jak świat ma stać się rajem, jeśli tyle jadu w słowach, które bolą? na pewno Paulinę bolą , ale w tym momencie i mnie. jednak za co? za to, że wyraża opinie na dany temat? uszanuj komentatorze każdego człowieka i jego rozumiewanie a nie krytykuj (bo chcesz czy nie) ten czyn do ciebie wróci zdwojony jak bumerang.
  Dlaczego swoją cenną energie, nie inwestujesz w czynienie czegoś dobrego? wolisz ją bezsensu spalać i robić coś przeciwko sobie? Ten komentarz dedykuje dla Konrada, przez którego przemawia SZALEŃSTWO – nienawiść i zazdrość ale o co to? jego dusza wie!
  Cudowni – Paulino i redaktorze, dziękuje za poświęcony dla nas czas i przesyłam mnóstwo miłości oraz pozytywnej energii na każdą porę dnia…

  • Paulina Magdalena Moskalik
   Reply

   Cieszę się, że jestem w stanie wesprzeć wielu szlachetnych ludzi na Ziemi. Absolutnie nie jest mi przykro z powodu nieprzychylnych komentarzy, a już na pewno nie bolą mnie one, ponieważ nie liczę się z opinią ludzi. Liczę się z opinią Pracowników Światła, moich braci i sióstr, tworzących sieć miłości, współczucia, empatii i miłosierdzia na Ziemi. A zgnilizna społeczna może sobie mówić o mnie, co im się żywnie podoba 🙂 Naprawdę nie bronię nikomu wymiotować intelektualnymi fekaliami swoich przemyśleń.

   To przecież nie o mnie źle świadczy, gdy ktoś mnie obraża, tylko o tych właśnie osobach, które nie mają nic innego do roboty, tylko oddawanie mi swojej białej karmy, za którą zbieram zasługi i teraz mogę sobie leżeć na plaży w Puerto Banus.

   Głupcy tego nie rozumieją, że postępując niewłaściwie względem niewinnej osoby oddają jej swoją własną realizację, pomyślność i szczęście. Ale ja to wiem i korzystam z tego 🙂 Myślicie, że skąd mnie tyle szczęścia w życiu spotyka? To biała karma – DE, które zyskałam od ludzi, którzy mnie źle traktowali i źle traktują. Obejrzyjcie sobie nagranie o tym, czym jest DE http://youtu.be/kamISlJI4Dc

   Jezusa bito, opluwano, szydzono z niego i krzyżowano bezlitośnie. A na końcu okazało się, że nie dość, że przekroczył próg 5-tej gęstości, to jeszcze na mocy uzyskanej energii DE utworzył własny układ słoneczny, który chrześcijanie nazywają obecnie Królestwem Niebieskim.

   Każdy arhata i thathagata wie, że jak mu brakuje energii na wzrost, to się idzie na taką Ziemię pełną niskich istot i się trawi ich karmę po to, by sobie to przemienić w wysokoenergetyczną substancję, z której tworzy się własne światy i królestwa.

   A myślicie, że czemu taka Paulina Moskalik wybrała sobie rodzinę z sześciorgiem rodzeństwa, rodziców z trudnymi tematami do przepracowania, narodziny dziecka w wieku 19 lat i samotne wychowywanie małego Light Workera?

   Przecież to było do przewidzenia, że większość ludzi mnie będzie dyskredytować, podważać moją wiedzę, kompetencję, świadomość i zdolności, a czasem obrażać, hańbić i poniewierać. I to jest właśnie ta wysokoenergetyczna biała karma, po którą tu przyszłam. Wielcy nie przychodzą w rodzinach bez problemów. Najwięksi wybierają sobie najcięższe tematy do przetrawienia.

   A teraz leżę sobie na plaży w Puerto Banus i korzystam z wysokoenergetycznego DE, którym mogę materializować i dematerializować 😀

 • Wiktor
  Reply

  Polecam konsultacje prowadzone przez Panią Paulinę
  Jest to osoba ze wszech miar kompetentna i jednocześnie wrażliwa na ludzkie cierpienie.
  Pomogła mi . Praca ze mną nie jest łatwa, bo dużo wiem na wiele tematów.
  Jest w niej (dla mnie) coś magicznego , bo zalecając mi postępowanie -nie do końca takie , które mi odpowiada- nie wywołuje tym we mnie irytacji. To mi się rzadko trafia w życiu.
  Proszę niech Pani będzie z nami , Pani Paulino.
  Wiktor.

 • Agnieszka
  Reply

  Paulino! Słuchałam kilku wywiadów z Tobą, uważam, że jesteś wspaniała. Też od zawsze czułam niechęć do chodzenia do kościoła, i teraz rozumiem dlaczego. Ja tylko czułam tam brak duchowości i zajęło mi wiele lat, zanim wyleczyłam się z poczucia winy wszczepionej mi przez kościół. Pozdrawiam serdecznie. Nie przejmuj się negatywnymi wpisami, to tylko świadczy o ludziach, którzy piszą te bzdury.

 • Martin
  Reply

  Sorry za. Mojave pisownie…. Paczac na zachowanie pauliny möge powiedziec ze jezeli kiedykolwiek osiongnela strefe astralna to wrocila z tamtont nie sama. Ona nie ma pojecia o niebespieczenstwach zwiazanych z astralna Sfera i opowiadanie ludziom jak super tam, Jest nie odpowiedzialne. Podroze astralne sa nam zabronione. Dopiero po przerobieniu karmicznych lekcji, jestesmy w stanie Sfere astralna bez zagrozenia odwiedzac. Popaczcie na zachowanie narkomanow, a zrozumiecie co to znaczy, nie przygotowani wybrac sie w astal. Wszystko inne jest klamstwem i namawianiem was na wasze nieszczescie. Pozdrawiam was z fioletowej Sfery.

  • Paulina
   Reply

   Drogi Martinie,
   wszystko jest dobre, wszystko jest bezpieczne, kiedy masz uruchomioną świadomość, rozwinięte zmysły duszy, otwarte 3-cie oko i oczywiście znajdujesz umiar we wszystkim. Ludzie, którzy jedzą mięso, piją alkohol, biorą narkotyki nie znajdując umiaru w używkach, nie są w stanie osiągnąć poziomu świadomości koniecznego do swobodnego poruszania się w innych wymiarach. Niemniej wystarczy zrezygnować z używek, zrezygnować z konfliktowego sposobu komunikowania się z innymi, rozwinąć w sobie miłość i zaufanie do Boga, a cały wszechświat staje się naszym domem!
   Wystarczy kochać, by porzucić strach. Wystarczy szanować, by czuć się bezpiecznym. Wystarczy samemu być łagodnym, dobrym i szlachetnym człowiekiem, by doświadczać najwspanialszych podróży TU i TERAZ, poza czasem, poza podziałami, poza jakimikolwiek ograniczeniami.

   Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do porzucenia negatywnych skłonności
   Paulina

   • Janusz
    Reply

    Witajcie
    Trochę mnie dziwi że osoby zazdrosne się tak wypowiadają krytycznie.
    Moim zdaniem, świetny wywiad i Paulino, to miłe że się dzielisz takimi informacjami.
    Chociaż uważam że do podróży astralnych to trzeba mieć taki dar (zdolności)
    A co do koncentracji to się zgadzam i ona jest kluczem do osiągnięcia rozwoju w wielu dziedzinach.
    Na koniec jeszcze cytat dla Konrada bez komentarza; (Mat. 6:3, 4) Ale gdy ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewica twoja, co prawica twoja czyni, aby jałmużna twoja była w skrytości; a Ojciec twój, który widzi w skrytości, odda tobie. Te słowa są proste, wymowne i to samo się tyczy pomagania innym bez
    interesownie. Mnie to w ogóle dziwi że ludzie nie potrafią żyć bez pretensji i agresywnego oceniania.
    To wynika z braku otwartości, tolerancji i akceptacji innych takimi jacy są.
    Co do zagrożeń to własnie kościół katolicki naucza o nich ciągle.
    A jeżeli człowiek zadba o swoja czystość to nic mu nie zagraża. Zasada jest prosta, o czym myślimy w co wierzymy to przyciągamy i tym jesteśmy.
    Pozdrawiam
    Janusz

 • Smok :)
  Reply

  dziękuję za smoki, za szacunek i miłość! … dużo ostatnio o tej reptilianskiej agendzie, aż wypala mi rogi/czułki (demonizowanie siebie samego, nauczyciela/ucznia). Duża samoświadomość to faktycznie cecha wszelkich dusz o „kształcie” smoczym – taka początkowa kredka, jak się zaczynaj już wracać to wszelkie „kształty”/różnice zaczynają zanikać.

  „pomoc”(dzielenie się) z zewnątrz też jest zwykle o wiele bardziej skuteczna niż w obrębie własnych początkowych uwarunkowań/doświadczeń/”narodzin” – smoki to indywidualiści i terytorialiści do pewnego stopnia. Jeden od drugiego sie za wiele nowego nie nauczy, szczególnie w ustroju hierarchicznym. Prędzej coś łyknie od łagodnego i dobrego duszka jak często widać na obrazach fantasy. „Jaskinia” jest dla nich refugium, miejscem bezpiecznym, ich naturze bardzo potrzebnym… błyskotki – to szacunek dla różnorodności wiedzy. Fakt że skrajnie negatywna strona wchodzi w ujemną polaryzację swoich domen, nie powinien tutaj nikogo dziwić.

  Pozdrawiam Serdecznie!

 • Paulina
  Reply

  Wywiad z Pauliną Moskalik należałoby opatrzyć ostrzeżeniem „NIE DLA IDIOTÓW”.
  Następnym razem od tego zaczniemy 😛

  Pozdrawiam fanów i hejterów liżących swoje lajka moim kosztem
  Paulina

 • pat
  Reply

  „Nikogo i niczego nie można nigdy oceniać” a nieco wcześniej baaaaardzo surowa ocena księdza tylko na podstawie własnych wizji i przeczuć, nawet nie czynów (zero myślenia o etapach, lekcjach, motywacjach etc). To samo z kościołem – który jako jedyne zjawisko jest postrzegany tutaj jednoznacznie negatywnie, już bez słodkiego gadania o tym, że wszystko jest „dobre”, czy też „po prostu jest”. Coś tu nie pasuje, albo wszystko tak traktujemy – włącznie z kościołem, albo przechodzimy na tryb osądowy. Inaczej śmierdzi to obłudą i nieczystą intencją.

 • Konrad
  Reply

  Swoją drogą , Moskalik w sumie odemnie uczyła się większości informacji o oobe !! Więc jak bardzo pysznym trzeba być aby posiąść informacje od kogoś i nawet o tym nie wspominać ?!

  Nie twierdzę ze tylko odemnie ale nie ukrywam ze doskonale wiem ze ją naprowadziłem na odpowiednią rozumowania ścieżkę a jakoś o osobach które ją uczyły nie wspomina. Bo teraz jest to zapewne jej wiedza, którą sama zdobyła doświadczeniami … no jakże można to łatwo sprawdzić zwyczajnie zadając jej pytania na dany temat 🙂

  Tyle … totalny fałsz i zakłamanie. I Powiedz mi Alexandrze, cóż ci ona powiedziała na mój temat ? Jakoś chodząc w nocy po lesie na krańcach stolicy obaw dotyczącej mojej osoby nie miała a teraz tak mnie przedstawia, powiedz publicznie jak bo i mnie to ciekawi ?!

  Koniec tej obłudy !!

  • Paulina
   Reply

   „Dla czystego wszystkie rzeczy są czyste, dla prymitywnego wszystkie rzeczy są prymitywne”
   Kybalion, „Prawo rodzaju”

   Rozumiem Drogi Konradzie, że postrzegasz moją osobę przez pryzmat samego siebie. Pozwalam Ci zatem doświadczać swojej wersji rzeczywistości nie oceniając jej. Każdy ma prawo widzieć na swój sposób i nikogo nie powinno się krytykować za to, że posiada mniej lub bardziej ograniczony kontakt z obiektywną rzeczywistością.

   Pozdrawiam
   Paulina

   • Konrad
    Reply

    Ooo i to są właśnie te dezinformacje które siejesz. To zwyczajny new age wręcz satanizm.

    „Dla czystego wszystkie rzeczy są czyste, dla prymitywnego wszystkie rzeczy są prymitywne”

    Tak wiec i czystością dla ludzi twojego pokroju są gwałty i morderstwa.

    I postrzegam cię obiektywnie, widzę co mówisz, jak się zachowujesz … i za to cię krytykuje … że mając bardzo znikomy poziom rozwoju w tym i zrozumienia robisz z siebie nauczyciela które jedyne co szerzy to pustą wiedzę dodatkowo fałszywą, bo to zwyczajna dezinformacja. Nie twierdzę ze wszystko ale coś gdzieś przeczytałaś, przywłaszczyłaś jako swoje i to szerzysz bez zrozumienia. Tak się nie robi i dlatego mam pełne prawo oceniać cię i zwracać uwagę ostrzegając innych.

   • Konrad
    Reply

    Dodatkowo świętej ty nie udawaj, to ty się odwróciłaś od ludzi którzy nazywali cię Siostrą. Więc nie waż się mówić o MIłości, postrzeganiu bez ocen itd. bo wyfrunęłaś odemnie i od reszty, uciekłaś paląc za sobą mosty !! Opowiedz ludziom co zrobiłaś 2 lata temu bo teraz udajesz wielką oazę spokoju i Duchowości ale prawda jest taka że z twojego wyrazu twarzy widać co w tobie siedzi.

   • Konrad
    Reply

    Niestety nie wytłumaczę ci tego tutaj bo zostanie to zaraz przywłaszczone przez osoby pokroju Pauliny dodatkowo co najgorsze zostanie to spaczone jej postrzeganiem i brakiem zrozumienia i szerzone w amoku wielkich nauk Duchowych 🙂

 • Konrad
  Reply

  ” skupiając swój umysł ćwicząc koncentracje ”

  Więc … skupienie czy koncentracja gdyż są to dwie kompletnie różne od siebie praktyki, koncentrując Umysł na np. świecy nie rozwijamy Skupienia.

  Nie mam słów na poziom niezrozumienia w materiałach tutaj zamieszczanych !! Tragedia, zapraszacie amatorów i takie są konsekwencje. Przestaje od tego momentu tutaj wchodzić bo słuchać się tego nie da, to jakby murarz mówił o pracy ślusarza !

  Przedszkole … grupka osób zafascynowanych rozwojem postanowiła szerzyć swoje racje które z prawdą nie mają kompletnie nic wspólnego. Ale tak tak tak … ” koncentruj swój umysł na świecy to się rozwiniesz duchowo ” ….. super … powodzenia życzę wszystkim tym którzy to przyjmują 🙂

  • Konrad
   Reply

   I to tylko na sekunde otworzyłem materiał, dokłądnie na jedno zdanie i już widzę taką nieprawidłowośc i dezinformacje, strach mi mysleć co kryje się dalej… strach … BIADA WAM BIEDNI LUDZIE !!

   • mechan
    Reply

    Zapewne, żeby ogladający nie dotrwali o tej opowieści jak zmysłami duszy pani Paulina Moskalik rozpoznała niecne myśli u księdza, który niestety był pedofilem. Dla mnie osobiście to tylko motywacja do rozwijania swej perpcepcji, gdyż już jak się okazuje samo uświadomienie takiego grzesznego człowieka, iż wiemy o jego postępkach jest bardzo silnym ciosem i wywoła na pewno u niego silny dyskomfort jak chociażby wymioty. A im nieprzyjemniej będzie mu z sobą samym tym większe będzie prawdopodobieństwo, że zmieni oblicze swej egzystencji. Pozdrawiam.

  • Konrad
   Reply

   Wy nawet nie jesteście w stanie zrozumieć moich argumentów, nie rozumiecie dlaczego tak reaguje a nie inaczej, dla was jest to akt agresji ale wybaczcie gdyż jak mówię … nie dziwcie się świadomej osobie że widząc nieświadomość burzy ją na niekorzyść nieświadomości !!

   To co w tym serwisie jest rozpowszechniane to ja w tym już momencie zadaje pytanie …

   KTO WAM ZA TO PŁACI ? MOSAD ? Czy po prostu jesteście zafascynowani a nie rozwinięci. Więc czy będąc zafascynowanym a nie rozwiniętym mądrze jest szerzyć swoje zgubne, niesłuszne przemyślnie i informacje czy jednak tak jak gubią one was, zgubią one i innych a wy za to poniesiecie konsekwencje ?

   • mechan
    Reply

    Ja myślę że reagujesz tak, by jak najbardziej zdyskredytować panią Moskalik, no bo przecierz pedofilia wśród czarnych to temat tabu. Nawet pan Michalkieiwcz, którego poniekąd bardzo cenię, to jednak gdy tylko komentuje wcześniej wspomniane zjawisko to przedstawia je w sposób karytaturalnie prześmiewczy i generalnie stara sie według mnie obniżyć jego ciężar gatunkowy i niechlubą częstość występowania tego typu nadużyć pokazać w świetle sporadycznych wypadków. Oczywiście wszystkich wspaniałych i służących Bogu księży zachęcam do samorozwoju, bądźcie jak czujne owczarki i przegońcie wilki z wielkiego stada dusz jakie macie pod swą pieczą.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>