Jak wygląda życie po życiu – Piotr Mart

More videos
Views
   

– czy istnieje życie po życiu
– Źródło nie zakłada żadnych religii
– czy dusze są świadome upływu czasu
– niebo zależy od religii
– jak można rozwiązać kontrakt za życia
– czy dusze zadają pytania
– czy dusza może się wcielić wielokrotnie w tym samym czasie
– czy można się skontaktować z duszą, która już jest wcielona
– czy dusze mogą chcieć coś przekazać swoim bliskim
– jak wygląda sprawa samobójców po śmierci
– czym jest śmierć kliniczna
– teraz jest czas naszych rządów, a nie pasożytniczych bytów

Kanał YouTube Piotra: YouTube.com/c/PiotrMart
Facebook: Facebook.com/groups/jaknaprawderozwinacsieduchowo

37 komentarzy

 • Micha
  Reply

  A jak to się ma do ,,wędrówki dusz,, dr. Newtona? Podobno nie ma żadnego szatana… pomimo ze lubię ten kanał to akurat nijak ze mna nie rezonuje. Pozdrawiam serdecznie

 • Benek
  Reply

  Nieprawdopodobne rzeczy opowiada ten pan… Zadziwiająca pewność siebie w zakresie, który jest bardzo trudny do weryfikacji przez większość widzów. Tak myślę, że większość, chyba że jestem w mniejszości. Moje doświadczenie jest takie, że ludzie poszukują prawdy, urodzeni w chrześcijaństwie, zawiedzeni przez instytucję kościoła szukają swojej prawdy. Drugie doświadczenie jest drobne, bo znam 3 osoby, które dają wiarę takim opowieściom i one mają wspólną cechę taka, że nie za dobrze odnajdują się w otaczającej rzeczywistości… Odnajdują za to wspólnotę podobnych sobie osób, które noszą w sercu trudność. Wydaje mi się nieuczciwe to co jest w filmie.

 • Sylwia
  Reply

  Wedlug piotra to trzeba usunąć prawie wszystkie uzywane meble, kamienie, krysztaly, ksiazki, tatuaze, nie okadzac domu w ogóle zamieszkac w szalasie, bo jestesmy jak jajko- zaraz się stluczemy.A myslalam ze jesteśmy poteznymi istotami

  • Andrzej
   Reply

   Również podzielam twoje spojrzenie, wolna i sina istota nie da się niczym i nikim opętać, zaprogramować, itd. Prawdziwie wolna świadoma istota po prostu żyje tym życiem które teraz ma i im bardziej tego życia pozwoli sobie doświadczać tym szybciej się stąd uwolni. I tyle….

 • JohnVeto
  Reply

  Pytanie na jakiej podstawie ”byt” o nazwie ”człowiek” wierzy w pasożytnicze ”byty” ? No na jakiej podstawie ? Widział ich, rozmawiał z nimi, czy co ?

  To absolutne oszustwo, że coś takiego (jest ?) co ”materializuje” relatywnie prymitywny interpretator zwany mózg i swoje (wizje- myślpkształty) opisuje cięzkim, dialektycznym językiem, jako realne i rzeczywiste !?
  Już nawet Budda 500 lat p.n.e powiedział, że to jest tylko projekcja umysłu, a jeżeli ktoś twierdzi, że faktycznie są jakies byty o różnych nadprzyrodzonych mocach, które na ludziach pasożytują, to niech poda na to dowody, a ”dowody”, które raczy podać odzwierciedlają jakąś prawdę, czy nieprawdę, lecz stan umysłu….

  Dlatego sprzeciwiamy sie oszustom … Dużo bólu, ale wciąż czas…

 • Demia
  Reply

  Byty i czekanie XD aby to tylko ten jeden świat był.
  Z tego co opowiada Piotr Mart wygląda na to że ma kontrakt z bytami na ten interes .

 • Demia
  Reply

  Dusze idą dalej do następnego wcielenia aby mogły się poprawiać.
  1. Od kiedy dusza ma świadomość do takiego stopnia aby pamiętała o tym co się stało z ciałem z kim żyła na ziemi gdy opuści ciało?
  2. Dlaczego dusza miała by się przyzwyczajać do danej rodziny i jak to miało by wyglądać?
  3. Skąd się wzięło że dusza ma kształt zmarłego człowieka?
  4.Czyżby fantazja była do opisania to jest takie łatwe, gdy wszystko wchodzi do nieokreślonej przestrzeni 🙂
  Możliwe że rodzice robią na swoja rankę jakieś obrzędy aby zatrzymać dusze. w ten czas jest umożliwione zatrzymanie dusz a Piotr Mart robi interes na tym. Ciekawe na ile to prawdy czy ktoś mógłby potwierdzi jego prace czy jest dobrze zrobiona?

 • Megien
  Reply

  Wiele z tego, o czym mówi Pan Piotr jest „kompatybilne” z innymi przekazami. Proszę sobie choćby porównać z tym co mówią na kanałach YT: Wiedza dla Wszystkich, Wiedza Ojca Pio (teraz System miłości Ojca Pio) i wielu innych badaczy. Jedno wydaje się być pewne: tkwimy w matriksie na mocy kontraktów, jesteśmy „dojeni” z energii, wymazywana jest nam pamięć przed zejściem tutaj w ramach kolejnego wcielenia, po śmierci jesteśmy zwodzeni przez „nich”, ponieważ prawie wszyscy są nieświadomi. Najlepsze, co może nas tu spotkać, to odzyskanie świadomości, że tkwimy w matriksie. Na razie jest niemiło, ale gdy odzyskamy świadomość, jest szansa na lepszy świat, ten i tamten.
  Zapisuję wszystko, co mówi Pan Piotr i inni na moim „twardym dysku” i będę się starała tego nie zapomnieć w chwili przechodzenia „tam”. Nie komentuję, co jest prawdą, a co nie – bo tego nikt nie wie.
  Dziękuję Panu Piotrowi i Alexowi za tę rozmowę.

 • Bart
  Reply

  Im więcej informacji się pojawia, tym mniej to wszystko rozumiem. Dochodzę czasem do wniosku, że niczego nie mogę być pewnym, oprócz samego siebie. Ale materiał ciekawy, dzięki niemu mam jeszcze mniejsze zaufanie do świata zewnętrznego.

 • name
  Reply

  Wiele negatywnych komentarzy .Szanowny Piotrze ludzie sie rozwijają ,ludzie czują w trzecim wymiarze jest dla ciebie miejsce.
  wszystkiego dobrego

 • Anna
  Reply

  Intelektualnie to od początku mogłabym się zgadzać ale w sercu czuję w tym przekazie lęk, umputowany brak zaufania do siebie , nie rtezonuje ze mną chociaż odnośnie wymienionych osób to dawno przestały mi się podobać właśnie z tych pobudek , które zostały wymienione – to jest dla czujących osób zrozumiałe, ale w samej treści wypowiedzi Pana Piotra jest sianie lęków, podcinanie zaufania do siebie , żeby chyba zaufać temu Panu i skorzystać z płatnej pomocy , która nie zakończy się zapewne na jednym spotkaniu – to jest tzw . wampiryzm – nie polegać na sobie ,ale na tym kto lepiej wie od nas co jest z nami .

  • Tomasz
   Reply

   Anna w 100% zgadzam się z Tobą – trzeci film na porozmawiajmy i w każdym tylko straszenie negatyw i czarne scenariusze – miałem okazję skorzystać z ich tzw. pomocy za 200zł na podstawie pytań z mojej strony odpowiedzieli bardzo połowicznie i jeszcze potem musiałem się oczyścić z ich negatywnej energii tak to czułem zresztą po prostu brak słów tam chodzi chyba TYLKO o pieniądze tak jak piszesz

 • MistrzFoliarstwa777
  Reply

  Mówi dużo mówi o niczym mówi o tym że jesteśmy uwięzieni. Natomiast nie wspomina że uronić się możemy dzięki Chrystusowi Jezusowi i nie jest On żadnym programem czy reptylianinem! Chrystus Jezus uwalnia? Jestem tego żywym przykładem! Kanał na YouTube MistrzFoliarstwa777 (Świadectwo Alkoholika)
  Niestety osoba z wywiadu robi wszystko żeby tylko nie iść w kierunku Chrystusa Jezusa…
  Ja rozumiem że wielu ludzi jest skrzywdzonych poprzez religię poprzez Watykan i KK ale prawdziwy Chrystus nie ma z tymi sektami nic wspólnego!!!
  Zobaczcie dzisiejszy świat ? Zobaczcie co dzieje się na świecie to zostało zapowiedziane przez Chrystusa Jezusa ? tego już nie można podważyć…
  Zbliża się coś czego nie rozumiemy i niestety lata między 2022-2025 będą trudne…
  Zacznijcie gromadzić zapasy wody pitnej leków żywności długoterminowych konserw itd…
  W Niemczech już firmy dostarczające energię plajtują niestety niedługo będzie ciemność ?
  Wielki reset tuż tuż… Ja chcę iść z Bogiem żywym Chrystusem Jezusem bo tam będę bezpieczny wiem jak to brzmi ale niedługo będzie postawieni przed wyborem!
  Poczytajcie również co mówił Sławik Kraszennikow! Phil Schneider…

  Fajnie że jest taka strona jak porozmawiajmy tv Bo lubię tutaj oglądać materiały zwłaszcza te starsze?

 • Andrzej
  Reply

  Jak zwykle negatywny przekaz od tego pan – zawsze jesteśmy zniewolenie zawsze przejeci przez inne byty zawsze wszystko w czarnych kolorach a gdzie jest POZYTYW. Z tego morał taki ze po śmierci jest tylko manipulacja i złe byty

 • Jan
  Reply

  Czy pan slyszal o tym ze Mojrzesz otrzymal tablice z dziesiecioma Przykazaniami Bozymi? Co w tych przykazaniach bylo? Moze robta co chceta? Czy pan slyszal o tym ze sa grzechy? Jednym z nich jest robienie z siebie Boga. Tunel jest tylko dla tych ktorzy beda zbawieni. Reszta idzie na utylizacje jako element bezuzyteczny. Zycie na ziemii jest po to by oddzielic kakol od ziarna.

 • Ajin
  Reply

  Źródło Pana Piotra jest mało autentyczne. Wibracje samego Pana Piotra nie za wysokie. Więc nie sądzę że informacje pochodzą z wyższych poziomów. Pozdrawiam

 • Aga
  Reply

  Z drugiej strony no Pan Jackowski to nie jest autorytet i to widać , słychać i czuć. Dziękuje za możliwość wypowiedzenia się

 • Aga
  Reply

  Jak zawsze ciekawa rozmowa z Panem Piotrem. Ale nasuwa mi się pytanie po cholere my się ładujemy w takie bagno- bo szybciej tu się rozwijamy?? Po co my to robimy – przecież dusza jest doskonała

  • JohnVeto
   Reply

   @ Pani Aga, a skąd niby wiadomo, że ”dusza ” jest doskonała ? A, skąd wiadmo, że się tutaj szybciej rozwijamy ? Kto to orzekł ? My się rozwijamy ? My, to znaczy kto ?
   Ponadto na jakiej podstawie twierdzenia, że ”My” ładujemy się w jakieś bagno ? !
   Co jest bagno ? I dla kogo ono jest ?

  • Bob
   Reply

   Mamy nowego proroka. Bóg to szatan. A Pan Piotr wie wszystko najlepiej. Zaczynał od wciskania nauki angielskiego Super metodą 5s a teraz mówi jakby przybył zza światów. Czego ludzie nie zrobią dla kasy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>