Trzy lata walki o zakończenie handlu polskimi dziećmi – Paweł Bednarz

More videos
Views
   

7 komentarzy

 • Piotr Majewski
  Reply

  Stworzyć stanowisko, osoby, która będzie nadzorowała zagraniczne adopcje, aby była u jednej rodziny raz na pół roku. Obowiązkowo musiałaby porozmawiać z dzieckiem i rodzicami, ewentualnie jeszcze porozmawiać z sąsiadami, podobnie do kuratorów sądowych lub społecznych, ale z dodatkowymi funkcjami.

 • Ja
  Reply

  A co jeśli dusze tych dzieci wybrały sobie takie doświadczenia? Podobno dusza wie na co się pisze, gdy tu schodzi. Może te dzieci to byli gwałciciele, pedofile w poprzednich wcieleniach. Są obecnie w ciałach dzieci, ale to tak naprawdę dusze mające liczne wcielenia za sobą. Pan Bednarz tak zaangażowany w tę sprawę. Co jeśli on sam nie był „dobry” dla dzieci w poprzednich życiach i teraz próbuje to naprawić ratując je? Czy takie rozumowanie może mieć sens?

  • Dawid
   Reply

   jak najbardziej tak 🙂 to jest właśnie to czego większość ludzi nie rozumie – że przed przyjściem tutaj sami zgodziliśmy się na te wszystkie wydarzenia, które mają miejsce w naszym życiu… bycie wykorzystanym seksualnie jest właśnie taką formą zapłaty za przewinienia z poprzedniego życia/żyć – ktoś mógł być kiedyś tam mordercą lub gwałcicielem i karma domaga się wyrównania rachunku w tym wcieleniu

  • Megien
   Reply

   A co jeśli dusze tych dzieci nie wybrały sobie wcale takich doświadczeń? Te dzieci nie były w poprzednich wcieleniach pedofilami ani gwałcicielami? Ani Pan Bednarz nie był żadnym takim kimś w poprzednich wcieleniach?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>