Awantura pod Pałacem Kultury i obowiązkowe szczepienia – Paweł Tanajno i Justyna Socha

More videos
Views
   

15 kwietnia 2020 pod Pałacem Kultury odbyło się spotkanie przedsiębiorców, które było jednocześnie protestem przeciwko działaniom rządu szkodliwym dla polskiej gospodarki. O sytuacji przedsiębiorców mówi Paweł Tanajno.
Na temat zagrożenia obowiązkowymi szczepieniami mówi Justyna Socha.

26 komentarzy

 • Paweł
  Reply

  Tak trzymać panowie myślę że grono się będzie powiększać inteligentnych ludzi kturzy nie są tylko mamoną zaslepieni

 • MM
  Reply

  Jestem w Irlandii.
  Tu jeszcze nie ma takiego zamordyzmu jak w Polsce, ale z każdym jednym dniem widać gołym okiem jak dokładnie
  TA PSEUDO-PANDEMIA była zaplanowana.
  Mimo, że coraz więcej ludzi się burzy (lekarzy, naukowców, przedsiębiorców i myślących) przeciwko temu oszustwu to rządy idą w zaparte.
  20 minut ode mnie znajduje się Szpital Uniwersytecki
  – chodzę tamtędy co drugi dzień (to kompleks budynków szpitalnych), jakieś 3 tygodnie temu postawili przed wejśćiem do EMERGENCY jakieś metalowe kontenery, zrobili na zewnątrz budynku dwie osobne poczekalnie (mam zdjęcia) – jedna poczekalnia dla zarażonych 😛 druga dla „normalnych”.
  Żywego ducha tam nie ma. Czasami jsą 2 może 3 osoby. Pielęgniarki siedzą pod Szpitalem często, bo nie mają co robić. Dwie czy trzy karetki postawili na tyłach szpitala bo też nie mają co robić. Jedna lub dwie karetki stoją przy Emergency, z otwartymi drzwiami, sanitariusze snują się lub siedzą w kabinie.
  Na stronie WHO jest informacja, że KWRANTANNY nie działają….zresztą ta kwarantanna to wygląda jak szopka
  – kasjerzy siedzą za pleksi osłonami a za nii co chwilę ktoś podchodzi do kolejnej kasy w odległości metra…no i jak chodzą po całym sklepie rozkładając towar (wśród ludzi) to już pownni leżeć trupem…
  Cała ta sytuacja pokazuje jednak, że są duże rzesze ciemnych ludzi, którzy modlą się do jedynie świętego telewizora i nie używają mózgu. Lata obniżania poziomu edukacji w szkołach też zrobiły swoje…współcesne pokolenie pewnie nigdy nie słyszało o książkach Orwella, Huxleya i o totalitaryzmie…
  Aaaa, Trump już ma gotowe PRZEPISY na to, żeby mejle nie mogły być szyfrowane i telefony śledzone zawsze i wszędzie….oczywiście dla „naszego dobra”….
  Kto chce może posłuchać Webinaru sprzed tygodnia o tym co można robić w kryzysie (jak się przygotować, wspomagać i jakie prace wykonywać. Pierwsze 7 minut można ominąć i końcówkę też:
  https://nowoczesnafirma.org/nagranie-webinaru-o-kryzysie/

 • urs
  Reply

  Bill Gates chce podłączyć ludzkie ciało do elektroniki, by ludzie używali tylko kryptowaluty. 666-https://www.youtube.com/watch?v=3nACXHPOL3E

  • MM
   Reply

   To video o zarabianiu naa epidemii przez brata ministra już diś zdjęli służalcy z youtube’a.
   Wysłuchałam wczoraj 3/4 i już nie dziś ma….

 • Lech
  Reply

  Bill Gates przepowiada, że być może religia katolicka zostanie zakazana, dopóki wszyscy nie będą mogli otrzymać certyfikatu, że otrzymali szczepionkę. Mówi o zawieszeniu masowych zgromadzeń na 18 miesięcy lub na zawsze!

 • juraj
  Reply

  jezu christe-ten poczatek, te glosniki co mowia bzdury wymyslone ,to jak z jakiegos filmu sci fi od orwela….panie boze!!!

 • taka prawda
  Reply

  Nie wiem kogo mamy popierać o ile Justyna Socha robi dobra robotę przeciwko szczepieniom to Paweł Tanajno jest typowym politycznym klakierem był członkiem Platformy Obywatelskiej i był tez politycznie związany z ruchem Palikota .Dzisiaj ten cwaniaczek zarzuca ,że przez 20 lat zniszczono służbę zdrowia jednocześnie udając głupa jakby on nie należał do tych partii które rządziły Polską , krótko obłudnik i kłamca .

  • MM
   Reply

   Dokładnie.
   Co on gada o wirusie pajac jakiś. Ten wirus, jeśli w ogóle istnieje to nawet w 1/10
   nie jest tak niebezpieczny jak coroczna grypa….więc naprawdę facet-kukiełka na pokaz jakich wiele…

 • Zenek
  Reply

  Czy nie widzicie?! Przecież to nowy licencjonowany lider podstawiony przez służby, na wypadek gdyby utworzył się nowy ruch oburzonych. Przecież to widać, słuchać i czuć. Taki nowy Owsiak. Bądźcie czujni!

 • Pawel
  Reply

  Bardzo sie ciesze ,ze jest grupa odwaznych ludzi ktora z przeciwia sie temu choremu systemowi mysle ze mozemy zrobic rewolucje ale ludzie musicie sie obudzic im wiecej Nas Polakow bedzie tym wieksze szanse na to by doprowadzic gospodarke Polski do porzadku NIECH ZYJE POLSKA !!! Pamietajmy szanujmy takich odwaznych ludzi ktorzy maja sluszna racje w tej calej smiesznej syruacji ktora stworzyli chorzy na glowe politycy.

 • Piotr
  Reply

  Bardzo interesujące. Ważne zdarzenie. Wartościowa relacja. Cieszę się, że coś się dzieje w temacie oporu przed realnymi skutkami fikcji.

 • #odejdź szumowski
  Reply

  Zięmba zmiażdżył testy na Covid, respiratory i statystyki. https://youtu.be/zdVeyBxWjno
  testy są fałszywie negatywne ale zmarłych ze złymi testami dopisuje się do statystyk
  respiratory rozwalają płuca ale ponieważ szpitale mają płacone za podłączenie tyle, że szanse na zejście po podłączeniu to 80%

  • Jacek1
   Reply

   Witam!
   Z respiratorami nie do końca prawda; są respiratory niskociśnieniowe,które „wykonują” ok 200 „oddechów” na minutę – tylko pytanie,ile ich jest w polskich szpitalach,bo są dużo droższe od zwykłych wysokociśnieniowych,które „wykonują” 12-15 „oddechów” na minutę i mają mały zakres w ich regulowaniu,poza tym ważne jest systematyczne odsysanie płuc z flegmy,która się w nich zbiera [ w warunkach naturalnych odkaszlujemy i „odchrząkujemy” ją],taki respirator powinien być ciagle monitorowany i regulowany w zależności od stanu pacjenta – pielęgniarki anestezjologiczne wykonują te czynności odruchowo i automatycznie,ale ile ich jest? reszta nie ma takiego nawyku i jest ich za mało.Może wreszcie zrozumiemy,że płacenie piłkarzom po 190.000 zł DZIENNIE [patrz Lewandowski] to delikatnie mówiąc skandal – niech teraz leczą ludzi,a lekarzom i personelowi średniemu nadal płaćmy tzw.grosze.
   link do zarobków Lewandowskiego https://www.meczyki.pl/newsy/ile-zarabia-robert-lewandowski-na-minute-dziennie-rocznie-zarobki-lewandowskiego-2019-sportbuzz/112436-n

 • Joanna
  Reply

  południe Polski, gdzie i do kogo się zgłaszać? jest nas wiecej przeciwko temu co robi rzad. jak dzialac dalej? info

 • Aszlam
  Reply

  Międzynarodowa  taryfa odszkodowawcza-Bezpośrednia przemoc fizyczna ( indywidualne działania, ciągnięcie, popychanie, uderzanie, wiązanie, kneblowanie, zakładanie  kajdanek  itp,  następstwa powstałe na wskutek ataku i poszczególnych działań) : 75.000 € każdy przypadek,  500.000 € każdy każdy przypadek

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>