Teorie spiskowe nie istnieją – Aleksander Berdowicz

More videos
Views
   

13 komentarzy

 • Piotr
  Reply

  Jedna z ważniejszych prelekcji. I do tego dobrze wykonana. W sam raz zarówno dla dla laików, jak i dla amatorów.

 • JAN
  Reply

  Kiedyś w tv, bodajże w w programie SONDA pokazali coś takiego: kamera skierowana była Na Człowieka i na monitor za Nim umieszczony, który pokazywał obraz z tej kamery.Czyli na monitorze widać było obraz Człowieka i obraz monitora, na którym widać było obraz obrazu Człowieka i obraz obrazu monitora, na którym widać było obraz obrazu obrazu Człowieka i obraz obrazu ………….. .Wszystko z opóźnieniem na przesył sygnału. Jeśli Człowiek oryginał (CHRYSTUS -krystalizujący[materializujący] natychmiast) posługuje się zmysłami znajdującymi się na poziomie kolejnego obrazu obrazy obrazu obrazu obrazu obrazu – powstaje w Jego umyśle iluzja czasu (zwłoki w kreacji [jeśli Jest przebudzony i już wie, że takową posiada]). Tak to Jakoś działa, stąd wrażenie, że ktoś Nam coś narzuca, że Matrix jest zły. On Po prostu Jest i służy do przejawiania Nas, Ducha Żywego, Człowieka Oryginału. Myślę,że to My Sami jeszcze nie przebudzeni, straszeni HOLLYWOODzkim i informacyjnym Fejkiem na każdy temat na poziomie n-tego obrazu, wykreowaliśmy Sobie to wszystko.
  To Moje spostrzeżenia. Tak wielcy Jesteśmy. Tak Potężną Istotą Jest Człowiek.
  Pozdrawiam

 • Astre
  Reply

  Już w gazetach piszą – głupcy szukają na zewnątrz !!! Lapis Philosophorum oznacza (fundament mądrości), czyli, że – mądrość spoczywa w naszej najgłębszej głębi…
  A, Ty gdzie szukasz tej mądrości ? U Wilcoka, Coreya Goodea, gdzieś tam, u kogoś tam ….?!? Sorry, ale chyba oszalałeś jak to robisz ?!?
  Więc, jaka to mądrość spoczywa w przekonaniach, że ktoś robi wszystko, abyś się nie obudził ? To jest mądrość ? Już Ci osobiście mówił sam Shanti Koppikar, że to (Persona i Ego) wciąż myśli, że jesteś nieprzebudzony, nieoświecony i inne tego typu astralne urojenia….. Szukanie jakichkolwiek winnych na zewnątrz to największa głupota jaką możesz zafundować sobie samemu i o tym tym mówiło wielu ludzi w Twoich wywiadach, ale widocznie nic z tego się nie nauczyłeś i dalej idziesz w zaparte. Tak, właśnie to robisz, Tylko nie widzisz tego, albo nie chcesz tego widzieć. Może przeczytaj ze sto razy swój własny tekst, swoje własne (myślokszałty i wyobrażenia) na ten temat, to zrozumiesz, że nie piszesz o zewnętrznym świecie, tylko piszesz o sobie samym …..!
  Timothy Leary kiedyś napisał : ” Gdy wypowiadamy się, to nic wiele nie mówimy na dany temat , lecz bardzo wiele mówimy o stanie naszego umysłu ”

 • Piotr
  Reply

  Aleks.. po co Ty to robisz? PO CO ja się pytam? Nie wystarczy, że kościoły i tv wbijają nam do głowy, że jesteśmy gorsi? Zrób proszę filmik gdzie mówisz, DLACZEGO kręcisz filmy które jasno pokazują BEZNADZIEJNOŚĆ sytuacji i wiele MIMO WSZYSTKO wiadomości bez pokrycia. Że niby jesteśmy jakimiś wyhodowanymi istotkami przez „lepszych”? Czym to się różni od katolicyzmu i każdej innej wiary? „Jesteś głupi, tępy i gorszy więc masz się nam kłaniać i pogodzić się z tym, że jesteś nikim”. Nic tylko palnąć sobie w łeb i pewnie wiele ludzi tak by zrobiło widząc ten BEZSENS tyle, że ich powstrzymuje strach.

  • Alex
   Reply

   Bezsensowne wnioski. Jest dokładnie odwrotnie. Skoro oni podejmują tak ogromne wysiłki aby nas usidlić, to znaczy, że jesteśmy wielcy. Robią to wszystko abyśmy się nie obudzili.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>