Tak się nie robi, Panie Niemcu – Dariusz Kwiecień

More videos
Views
   
 • atlas Riesengebirge
 • tunele pod Rogowcem
 • dziwne morderstwa w lesie tuż po wojnie
 • zasypane wejścia do kopalni
 • pismo Sütterlina
 • duża ilość nowych dokumentów niemieckich
 • kradzież złota ofiar niemieckich obozów
 • żydowskie dzieci w ośrodkach Lebensborn
 • druty kolczaste na polach

Zobacz też inne reportaże z Dariuszem Kwietniem –> tutaj
Blog Dariusza Kwietnia: Moje-Riese.blogspot.com

31 komentarzy

 • Wybudzony
  Reply

  Panie Darku w Brzegu Dolnym w późniejszych zakładach chemicznych Rokita w czasie drugiej wojny światowej podobno produkowano również gaz do komór gazowych.

 • CIekawyyy
  Reply

  Gdyby faszystów wspierały wilkołaki jak sugeruje pan Darek to pewnie i wygrali by wojnę a w najlepszym wypadku prowadzili wilkołaczą partyzantkę jeszcze z 20 lat po oficjalnej kapitulacji i praktycznie każdy by zasłyszał o tych wilkołakach.

 • Garbi
  Reply

  I znów odjazd na maksa. Większości nie chce mi się nawet komentować, bo i po co? Inteligentni i tak połapią się z kim mają do czynienia. A zabójstwo dwójki studentów z 1997r. o którym mówi pan Kwiecień to Narożnik i Góry Stołowe, a nie żadne okolice Osówki. No chyba że ten pan mówi o okolicy w skali Polski. To wtedy ok, nawet Wrocław pod nią podchodzi 😉
  Reasumując- szkoda czasu na te historyjki, z czerepa wzięte.

 • łuki
  Reply

  V2 A4 – pocisk balistyczny przeznaczony do produkcji masowej po testach( nie było napędzane paliwem syntetycznym)

 • łuki
  Reply

  2 plik mapa na stronie 106 to rejon Podgórze Sosnówka Miłków w Karkonoszach to samo mapa na stronce strona 101 i 102 skan mapy Karkonoszy, nie wiem kto to skanował ale chyba mało pojęcia o technologi, na stronie 103 jedyna mapa z terenami Olbrzyma ale w dużej skali, na mapce 107 pokazana czeska strona rejon miejscowości Starkóv najbliżej Głuszycy ale i tak rejon ok 30 km od niej, mapa następna rejon czeskiego miasteczka Horni Marsov w Czechach, reszty mi się nie chce opisywać ale te tereny tyle mają wspólnego z Górami Sowimi co Polski rząd z uczciwością

 • Gośka
  Reply

  Ogólnie uwielbiam słuchać opowieści pana Dariusza ale jest jeden minus. Kiedyś regularnie jeździłam na Andrzejówkę i biegałam wokół Waligóry z przerwą śniadaniową w ruinach domku esesmanów. Później coraz częściej zaczęłam oglądać się za siebie czy nie goni mnie wilkołak, aż w końcu tak ześwirowałam że teraz biegam tylko wokół Podzamcza bo się zwyczajnie boję!

 • HWSIEVERS
  Reply

  panie Kwiecien jak to mozliwe ze pana wlasnosc jest palona w kominku-gazety,odbierana w pana obecnosci,jak dokumenty,dlaczego pan sie dzieli wiedza z tymi co niczym sie nie dziela a od wiekow odbieraja

 • Grzesiek
  Reply

  Panie Darku proszę zgłosić Konserwatorowi te nielegalne prace na Rogowcu. Nie może tak być że odkrywcy złotego pociągu rok czasu musieli starać się o zgodę na rozkopanie nasypu a jakaś grupa studencików bezkarnie buszuje z georadarami i łopatami!

 • Estończyk
  Reply

  Panie Darku, proszę sobie nie wycierać gęby grupą GRH Festung Breslau, ponieważ widocznie Pan o niej nic nie wie, ani o działalności jej członków

 • kristin
  Reply

  A czemu ten Pan wiecznie zyje wojna ktora minela i juz nie wroci. Moze najwyzszy czas aby polacy nauczyli sie patrzec do przodu a nie do tylu…
  Swoje rany z dziecinstwa jak Pan upadl i bolalo dalej Pan wspomina?

  • Kalina
   Reply

   To nie jest sprawa powrotu w takim sensie jak widzisz . To jest sprawa kontynuacji odkrycia sprawy . Te sily od tysiecy lat kontynuuja swoja inwazje na roznych to terenach i w roznych aspektach naszego zycia . Nazisci byli zwolennikami Black Sun . A to nie jest powrot. To jest caly czas w toku. Nazisci sa i caly ten program istnieje . Im wiecej sie odkrywa tym bardziej nastepuje healing i sie to rozposzcza i oslabia . Swoja gre prowadzili zawsze z za kotary i nikt o niej nie wiedzial . I kotara musi byc odkryta .

  • konrad
   Reply

   to nie do konca chyba tak, bo te miejsca o ktorych mowa to szczegolne miejsca mocy wiec maja one wplyw na to co sie dzieje obecnie. wielu twierdzi ze niepowodzenia naszego kraju zaczely sie kiedy stolice przeniesiono do warszawy, niby taki szczegol. koscioly byly i moze nadal sa budowane w szczegolnych miejscach, takie miejsca powinny nalezec do ludzi i byc dobrze wykorzystywane dla dobra ogolu a nie zamykane i trzymane w tajemnicy.

   • Majestic
    Reply

    dokladnie tak wszystko zbudowano zniszczono zdewastowano ta nadbudówka została wykonana z tego co było widoczne kontrowersyjne niebezpieczne dla prawdy budulec był tuż obok , podobnie jak na Ślęży , na wierzchołku piramidy w Bośni w Puma Punku był poligon artylerii rozczłonkowano wszystkie detale , w tak w sumie dużym kraju wyciągnięto armaty na wysokość prawie 4 tys metrów aby sobie postrzelać , Siatka Ziemi – linie geomantyczne można łatwo odszukać w praktyce wszystkie budowle sakralne wybudowane przed czasem reformacji były stawiana na dawnych miejscach mocy Sianowian ale nie tylko sakralne wiekszosc zamków jak ten np w Malborku tak samo był postawiony na starym miejscu mocy -portalu itp pierwotnie było to miejsce warownia Słowian https://www.youtube.com/watch?v=Ru09b7_gdY0 https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=2109.0

  • Przemek
   Reply

   Jak takie głupoty komentować.
   Dzisiaj mamy przedłużenie przeszłości w postaci IV Rzeszy UE.
   Jak niby chcesz zrozumieć te procesy bez znajomości historii?
   Przeszłość zawsze rzutuje na przyszłość.
   Jak możesz patrzeć w przyszłość będąc obciążonym starymi programami?
   Ran się nie wspomina, ale dzięki nim unika się błędów które do tych ran doprowadziły.
   Jak nie zrozumiesz pewnym procesów, które ciągle sprawiają, że lądujesz w takich samych tarapatach to jak niby masz patrzeć w przyszłośc?

   • kristin
    Reply

    Przemek,
    Glupota to mozesz nazwac swoje wypociny, nie pozwole sobie na takie komentarze.
    Pewnych procesow to ty nierozumiesz, jezeli dla ciebie wojna nadal trwa, bo piszesz ze mamy przedluzenie przeszlosci, to my nie mamy o czym gadac. Kup sobie karabin, wybuduj bunkier i czekaj na niemcow.
    Ja mam troche szersze spojrzenie na to co sie dzieje na swiecie, ja wiem dlaczego powstala UE, ja wiem dlaczego jest konflikt z arabami.
    Ja wiem, ze interesujac sie wojna, ktora jest zla energia, sami nakrecacie spirale zlych energii, ktore sami sobie produkujecie. Dalekie to od jakiejkolwiek duchowosci, wiec nakrecajcie sie dalej.
    Wiedzy to wy nieposiadacie.
    Pozdrawiam:)))

    • barbara
     Reply

     Kristin, co z tego, że masz wiedzę, jeśli nie potrafisz z tej wiedzy korzystać. Ta wojna trwa nadal, mimo że nie strzelają. Taka jest o wiele gorsza, bo nie wiesz gdzie jest i jaki jest przeciwnik. Może udawać przyjaciela i nie wiesz kiedy wbije Ci nóż w plecy. Tego właśnie nie widzisz, chociaż jak twierdzisz masz wiedzę. Zobacz co jest pod stołem, a nie patrz tylko co na stole, bo duchowość jest na i pod.

 • Marek
  Reply

  Lato 1947…. Okolice Bań Mazurskich… Puszcza Romnicka… znika 10 żołnierzy radzieckich… Na ich poszukiwanie rusza świeżo sformowana Armia Polska w postaci 40-60 Polaków wspieranych przez sowietów… nikt nic nie znalazł oprócz rozszarpanych zwłok 8 żołnierzy polskich. Ponoż niemiecka partyzantka… Która pepesz nie wzięła;-) Taka historia u mnie krąży

 • Piotr
  Reply

  Panie Darku tematu Żydow lepiej nie poruszac.lll rzesza to jedna wielka hipokryzja .Setki tysięcy żydow słuzyło w niemieckiej armi oficerow (ukrywanych) jak i szeregowych.

 • petrygon
  Reply

  Jak jest Pan, to jest i sługa, więc w tytule powinno się startować z wyższej pozycji aniżeli z pozycji sługi.

 • petrygon
  Reply

  Bo naukowcy to zawodowi kłamcy, mówią i upubliczniają to, co im każą ich właściciele. to niewolnicy grantów i korporacji, więc śmieszne są oczekiwania, że naukowcy podziela się informacją mającą coś wspólnego dobrem ogółu. Władze? śmiechu warte, wycisną z ludzi co tylko możliwe i nie pozwolą by zwykli ludzie rozwinęli swoje skrzydła. Ja też czekam, kiedy Ty zechcesz wykorzystać jego wiedzę i udzielisz pomocy zwykłym ludziom.

 • Dariusz
  Reply

  Bardzo podziwiam Pana Dariusza. Wielka wiedza. Pozytywnie nakręcony człowiek. Czekam kiedy władze zechcą wykorzystać jego wiedzę i udzielą pomocy w badaniach. Takich ludzi trzeba cenić, pomagać im. Są warci więcej niż większość pseudo naukowców.

 • Jacek
  Reply

  Panie Darku, tyle razy już mówił Pan że nie udostępni więcej dokumentów a jednak dalej Pan to robi… Konsekwencja to wspomniana kradzież przez niemca…

 • bemek (p)
  Reply

  Penetrowanie może być dopuszczalne wyłącznie w wolnej Polsce.
  Zakaz penetracji dla Kwietnia, Kudlińskiego itp.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>