Zryw polskich rolników – 19 lutego 2015

More videos
Views
   

W telewizji tego nie zobaczysz. 19 lutego 2015 kilka tysięcy rolników rozpoczęło serię manifestacji (kontynuowanych przez kolejne dni) w celu obudzenia szefowej Rządu, by w końcu zaczęła z nimi rozmawiać i podejmować decyzje korzystne dla Polski (poprzedni szef tej grupy sprawującej władzę zbiegł do Brukseli wraz z rodziną). W obecnej chwili rolnicy stanowią jedną z niewielu sił mających jakiekolwiek „twarde argumenty” mogące zmotywować władze do działań korzystnych dla Polski, np. poprzez blokowanie traktorami dróg dojazdowych do Warszawy.

Głosu rolników nie usłyszysz w telewizji, tam jedynie zobaczysz jak są ośmieszani i wyszydzani. Dlatego posłuchaj o czym tutaj mówią i prześlij dalej tym, którzy jeszcze się nie obudzili.
Ostrzeżenie! To nie jest nagranie służące rozrywce. Jeśli interesuje Cię rozrywka, to włącz sobie (za przeproszeniem) TVN. Tutaj zobaczysz jedynie prawdę i nic ponad to.

A poniżej, komentarz Janusza Zagórskiego do protestu rolników w Warszawie (Alternews z 23.02.2015.)

Relacja Sławomira Zakrzewskiego

Ilość wejść:

16 komentarzy

 • jan
  Reply

  DODAM BO WSPOMNIENIA WZRUSZYLY MNIE .OPUSCILEM WAZNE INFO. -OGRAL NAS PULKOWNIK SB-SLUZBY BEZPICZENSTWA .PRZEJAL MOJ PROJEKT I PRZEZ 7 LAT PROWADZIL MOJ INTERES . PRZY CZYNNYM WSPARCIU UWCZESNEGO PREZESA SPOLDZIELNI MIESZKANIOWEJ WLOKNO W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM STYCZNIA -A KTORY AWANSOWAL NA PODSEKRETARZA STANU W BUDOWNICTWIE ZAPEWNE DUPE GRZEJE TAM DO DZISIAJ .TO TYLE UZUPELNIENIA .SORRY-PRZEPRASZAM I DZIEKUJEMY.

 • jan
  Reply

  WITAM JESTEM PRZESZCZESLIWY ALEKSANDRZE I BARDZO DZIEKUJEMY CI ZA TEN PRZEKAZ O ROLNIKACH TO DOSKANALE WYBOR I PIEKNIE ZROBIONY DZIEKUJEMY CI BO TO CO ROBISZ DLA NAS NASZYCH SERC . SERCEM SWOIM NIE SPOSOB WYRAZIC SLOWAMI. SAM JESTEM TECHNIKIEM ROLNIKIEM-LAKARZEM NA ZIELONEJ WYSPIE KROLOWEJ ANGIELSKIEJ NA ZASILKU JEJ -JALMURZNIE .PO DWOCH LATACH HOMLES-BEZDOMNYM .PRACOWALEM W SASEX COLEG DAWN -SZKOLE OK 2000 DZIECI JAKO KLINER -SPRZATACZ WSTAJAC O 2 RANO PRCE ZACZYNALEM O 3 DO 7 ZA CO PLACILA FIRMA 20 FUNTOW DZIENNIE A MIESIECZNIE 390 FUNTOW JAK NA BRYTANIE TO SMIECIOWE ZAROBKI. ZWOLNIONO MNIE JAK DOWIEDZIANO SIE ZE JESTEM HOMLES – BEZDOMNYM . JEZELI ZECHCESZ TO UMIESCISZ TEN TEXT JAKA JEST PRAWDA NA ZIELONEJ WYSPIE.MAM 60 LAT I POZNALEM ZYCIE W TYM DZIWNYM – MAFIJNYM KRAJU NAD WISLA. SAM W 1992 ZOSTALEM OGRANY -ZABRAL-ZAGARNAL MOJ POMYSL NA BIZNES WRAZ Z PREZESEM STYCZNIEM W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM. PRZEZ TA BIEDE ROZPADLO SIE MOJE MALZENSTWO. A TEN PREZES JEST SEKRETARZEM STANU W MINISTERSWIE TYCH ZLODZIEJI I ZBODNIARZY-ZDRAJCOW NARODU POLSKIEGO.PO OBEJRZENIU TEGO FILMU ZE LZAMI W OCZACH I UFNOSCIA SERCA MAM SWIADOMOSC ZE MOZEMY ZADBAC O NASZE DZIECI I WNUKOW. TO DAJE CHECI DO ZYCIA I ISTNIENIA. JANOWSKI TO DAR NARODU POLSKIEGO TO CZLOWIEK EPOKA.I CI CO TAM SIE ZGROMADZILI PODZIWIAM IM I DZIEKUJEMY Z ZIELONEJ WYSPY-NARESZCIE MOI BRACIA BUDZA SIE I TO JEST CUDOWNE I WSPANIALE DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY.

 • Gabriel
  Reply

  Długo czekać nie trzeba było. A zaczęło się od polskich jabłek, których przez lata mi brakowało w polskich sklepach.

 • RobertTowiański
  Reply

  Panowie Rolnicy. Będę o tym pisał do znudzenia. Agentów obcych państw, kolaborantów działających na szkodę Polski nie można nazywać Polskimi politykami!!! Od dawna nie ma w sejmie nikogo, kogo można nazwać patriotą. A Was głosujących na PiSuary pytam: Widzicie tutaj któregoś z nich? PiSuary też mają z tego profity. Założenia Mitteleuropa 1916 rok, w których Niemcy mają dominującą gospodarkę, a reszta ma być tylko jej uzupełnieniem spełniają się. Totalne ignorowanie historii przez Polaków teraz się odpłaca. Inni tego nie robią, a wręcz się na niej uczą. Jak na tym wychodzą na tym wychodzą sami oceńcie.Hitler powiedział, że gdy przegrają działania zbrojne, to ekonomicznie za 100 lat będą rządzili Europą. Jak na tym wychodzą sami oceńcie. ” Okrąglak ” był porozumieniem żydów z komunistami. Głosujcie na Pana Brauna

 • tom
  Reply

  smutne to że ludzie się nabierają n to że komorowsk jest przez kogoś popierany lemingi i ich el kamilo z tvn. ludzie są zagubieni i zbyt zapędzeni by coś zrobić. nie mają wiedzy o tym jak wygląda prawda na temat świata.

 • Grzesiek
  Reply

  Zanim Zydzi i Watykan podstepnie przejeli wladze na Ziemi, nasi przodkowie nabijali Zydow na pale, jak Zyd zaczynal jakies machlojki. Trzeba ten proceder wprowadzic spowrotem. Inaczej problemu zydowsko-watykanskiego nie rozwiaze sie. Oni wszystko zniszcza i rozkradna.

 • Hubert
  Reply

  Warto posłuchać wypowiedzi rolników jak to wygląda z ich perspektywy i jak są olewani przez Rząd.

  PROTEST ROLNIKÓW – Sławomir Zakrzewski – Zielone Miasteczko dzień 1 – 19.02.2015
  Patriota Polski Sławomir Andrzej Zakrzewski rozmawia z rolnikami, porusza bardzo ważne sprawy Polskie, rolnicy opisują dramatyczna sytuacje Polskiej produkcji rolniczej, zakupu ziemi, patologii w Polsce.
  Protest rolników trwa Warszawa 19 luty 2015r, przed Kancelaria Prezesa Rady Ministrów – Ewy Kopacz
  Oficjalne zgromadzenie publiczne – Zielone Miasteczko Rolników Warszawa.
  Materiał z komentarzem i bez komentarza pokazujący rzeczywisty obraz wydarzeń dnia pierwszego protestu. Przemowy liderów, początek zielonego miasteczka rolników dzień 1.
  https://www.youtube.com/watch?v=HqIjc_1Zed4

 • Arthur
  Reply

  Wstyd, ze to nie „wyksztalciuchy” „elita intelektualna” walczy o Polske, a klasa najnizsza czyli chlopi.
  Gdzie jest reszta spoleczenstwa, nie ma . WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Sylwia
   Reply

   Chłopi a raczej rolnicy nie są klasą najniższą. To bardzo często bardzo dobrze wykształceni i inteligentni ludzie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>