Słowiańskie obrzędy odprowadzające duszę w zaświaty – Kora Brylińska

More videos
Views
   

Kim jestem?
Moje imię mocy to: Daroboga- niosąca tradycję.
Jestem rodowitą Podlasianką, otuliny puszczy białowieskiej, jasnowidzką, medium.
Pochodzę z rodziny o silnych korzeniach duchowych z pogranicza Białorusi, praktykowanych przez babcię i prababcię.
Wychowana jestem w nurcie kobiecej duchowości i magii kobiet.
Dokonuję oczyszczeń, odczytuję poprzednie energie, pomagam uwolnić się od klątw, uroków, nieszczęść. Uczę ludzi jak radzić sobie w codzienności z pomocą magii w XXI w.
Zajmuję się również magią ikon. Wykonuję oczyszczające zabiegi spalania lnu, przelewania wosku, jajowania i innych form pracy z magią ludowa Podlasia. Nie jest mi obcy mediumizm i spirytyzm. Praktykuję Domową Magię Starosłowiańską.
Łączę psychoterapię z wiedzą duchową i magią ludową.
Moją życiową misją jest oddanie ludziom poczucia wolności i osobistej mocy.
Trzymam kobiece kręgi, umacniam kobiety w ich codzienności i mocy osobistej. Leczę dusze, otulam miłością.
Jestem mamą dorosłej córki, opiekunką 3 psów i 1 kota, żoną.
Od prawie już 5 lat prowadzę stronę Uzdrowienie Szeptem. Organizuję różne spotkania, prelekcje o magii Podlasia, w tradycji tego regionu, oparte na mistycyzmie prawosławia i pogaństwa, gdzie te dwa elementy mocno się ze sobą łączą w cyklu agrarnym.
Przypominam kobietom, wspieram je i uczę jak Słowiańskie Koło Roku ukazuje cykl roczny Słowian z wyszczególnionymi świętami. Pozwala to zagłębić́ się w roczny cykl życia zgodny z naturą, gdzie przełomowe momenty w roku, takie jak przesilenia i równonoce celebruje się̨ w intencji pomyślności.
We wzór wpisany jest dawny kalendarz wskazujący poszczególne etapy pracy nad uprawą, wzrastania, zbiorów oraz czasu przeznaczonego na odpoczynek.
Kroczę ścieżką samopoznania, świadomego życia i bycia, w poszukiwaniu autentyczności, prawdy, dobra i piękna.
Zajmuję się pracą z energią poprzez ciało, oddech i dźwięk, korzystając z narzędzi tantry i szamanizmu Słowian wschodu Europy.
Zasoby, które zabieram w naszą podróż to umiejętność dostrzegania i czucia, umiejętność dbania o siebie i innych, umiejętność zanurzania się w Naturę i czerpania z Jej Energii oraz dzielenie się tą umiejętnością z innymi.
To przestrzeń dzikości, z której czerpię energię to Ród, Tradycja, Żywioły, Zielarstwo, Las, Natura, Wolność.

Facebook Kory Brylińskiej: facebook.com/profile.php?id=1277811931
PraWeda: facebook.com/profile.php?id=100083651145929

5 komentarzy

 • an491
  Reply

  w temacie odprowadzania , umarł mi brat i po jakichś trzech miesiącach taka sytuacja ;jestem sama w domu , siedzę na wersalce i nagle wyraznie czuję ze on siedzi obok mnie,zamarlam , po chwili mowi ze jego zona jest bardzo chora i nie ma kto jej drzewa urabac / mieszkali na wsi/ a on jakoś nie ma sily i nie moze. Ja jemu na to ; Zbyszku ale ty umarłeś a brat na to z ciężkim westchnieniem tak myslę że chyba umarlem. po niedługim czasie okazalo się że bratowa miała raka kości, drzewo rąbał jej przyszły zięć
  W temacie uwalniania Moja synowa poszla do energo terapeutki i ta oczyscila ja ze zlych energii, powiedziala że miala wampira. Po tym ” czyszczeniu”okazalo się że ja nie mogę wejść do jej domu bo robi mi się słabo i mam duszności, gotowalam mojej synowej obiady przez kilka lat opiekowalam się dziecmi, przyszywalam oberwane guziki,nigdy zesmy się nie pokłócily. Pomyslalam sobie ze moze mam jakieś zle energie i już tam do niej nie chodzę. Synowa zorientowala się że cos nie tak i przyszła mi powiedzieć ze ona jest mi bardzo za wszystko wdzięczna.Zrozumialam z tego ze moja rola w jej zyciu już chyba się skonczyla i jest mi niezmiernie przykro bo nadal wejść do domu mojego syna nie mogę.A może to była jakaś taka energoterapeutka od 7 bolesci co to mysli ze tesciowa jak przyjdzie raz na wigilię to o jeden raz za duzo, wiele ludzi tak mysli.Nie mam zalu ale mi smutno.Nie wiem co zlego zrobilam

  • Orgonit
   Reply

   Młodzi też chcą żyć swoim życiem i ludzie i Duszki powinny o tym wiedzieć i uszanować.
   Pani z mężem stworzyliście tylko ciało syna , tylko ubranie dla Duszy a ona zgodziła się w nim zamieszkać.
   Dusza decyduje kto kim jest i co tu robi oraz jak długo, jak widzi bezsensowne życie kończy to marnotrawstwo czasu. Na upartego odpowiednia osoba mogła by podyskutować i dać kilka kolejnych dni czasu ( by wyprostować papiery spadkowe i pożegnać rodzinkę ), ale jak Dusza coś postanowi to klamka zapadła.
   Energia Ocen przyciąga istotki Demoniczne ( Smakuje im ) Asia co jakiś czas mi to przypomina….

 • Iwona
  Reply

  Bardzo dziękuję za udostępnienie tego wykładu z krakowskiego festiwalu „Przebudzenie Sło(a)wian”.
  Niezwykłe informacje, na tematy, które najczęściej omija się szerokim łukiem. Nareszcie dowiedziałam się dlaczego na skrzyżowaniach dróg gromadzą się duchy.
  Zbliżona ilość czasu, dni do przejścia w inne, duchowe przestrzenie energii zmarłych, z tym co podaje wiedza azjatyckich krajów.
  Opis pięknych rytuałów i pośmiertnych celebracji. Traktowania zmarłych z przynależnym szacunkiem i pamięcią o nich. Chciałoby się posłuchać więcej…
  Proszę o udostępnienie arcyciekawego wykładu Alexa Berdowicza – z tego samego festiwalu.

 • Orgonit
  Reply

  Całkiem fajne nagranie . Dodał bym koniecznie podczas pogrzebu i kolejne dni dobrze jest Dziękować duszą za wszystkie dobre chwile jakie mogliśmy spędzić z nimi. I zapewnić ,że poradzimy sobie bez nich w życiu i mogą teraz odejść do bliskich którzy wcześniej odeszli. Z tego co Joanna Kropiewnicka mi wyjaśniała lepiej nie opłakiwać zbyt intensywnie zmarłych bo poniekąd można też ich duszę tu uwięzić na lata. Zwłaszcza jeśli damy jej jakieś zadanie np. ostrzeganie nas przed kłopotami …
  Dusze się odprowadza kiedy sama tego chce i jest gotowa czasem trzeba coś wybaczyć, zrozumieć , dostrzec ale o tym Duszyczka może powiedzieć a Joanna przekaże i opisze np. jak teraz wygląda. Zwykle standardowo się odmładzają. Dobrze jest dla własnej pewności umówić się z umierającą osobą na jakieś hasło , zdanie (krótkie) by upewnić się ,że wiadomość jest prawdziwa. Po takim kontakcie człowiek się znacząco uspokaja wiedząc ,że bliska osoba radzi sobie również po tamtej stronie. Odprowadzanie może nieco kosztować bo nie jest miłe mieć do czynienia z energią śmierci. Nie każdy wszedł by do szamba by sąsiadce wyciągnąć obrączkę. Jak nie macie pewności co do osoby odprowadzającej lepiej nic nie robić !!! Bo jak pseudo odprowadzacz gdzieś mimo dobrej intencji wyślę to kto i kiedy ja potem znajdzie i uwolni z opałów.
  Udanego Dnia

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>