Rola jaszczurów w naszej galaktyce – Joanna i Monika Rajska

More videos
2.04K
Views
   

7 komentarzy

 • JAN
  Reply

  Nie mam teraz czasu, dooglądam później:-), ale początek tego, co mówi pani Joanna o przestrzeni jest podobny do opisu autoadaptacyjnej, samoregulującej się wielowymiarowej mapy (matrycy) sterownika np. silnika spalinowego i (takiego) dawkowania paliwa, które zapewnia maksymalne wykorzystanie energii zawartej w paliwie, przy jednoczesnej maksymalnej czystości spalin. Kiedy w węźle sumującym takiego układu sterowania(regulacji) dochodzi do przeładowania (nie zerują się tzw. sumy kontrolne) wprowadzana jest korekta w całej samouczącej się mapie (Matrycy). Taka ciekawostka. Może komuś dzięki temu porównaniu coś zaświta. Może np. o tym jacy to”wybrani” tunerzy i w jaki sposób ingerują w mapę sterownika (Matrycę), aby uzyskać korzyści dla siebie nie zważając na Czystość i Harmonię wszystkiego co Żyje. Powiem tylko, że „wzorzec Czystości” zrobił już reset Matrycy do ustawień fabrycznych – do PRAMATKI wszelkiego Życia, i bardzo prosił, abyśmy się JUŻ nie lękali.

  • MM
   Reply

   I to co piszesz ma sens.
   Kiedy miał miejsce reset bo nie wiem jak to rozumieć ??i do czego przyrównać,
   bo coś jakby podobnego słyszałam gdzie indziej,
   ale nie wiem czy o to samo chodzi ??

   Czy nie można pociemnić nieco czcionki na tej stronie ?
   Jest tak blada, że ledwo widać wpisy, a jak się pisze odpowiedź to prawie nic nie widać…

 • Alex
  Reply

  Brawo dla obu pań, cudownie się uzupełniacie. Podziw dla pani Joanny że nie traci wątku po wtrąceniach córki i bardzo ładnie i płynnie to wyszło.

 • Szaku
  Reply

  Gdzie wy macie te dowody odnośnie obcych cywilizacji? Dla mnie te wszystkie wykłady to taki misz-masz wiedzy psychologicznej o ludziach z mistycyzmem i tego co autorowi tam pasuje do układanki. Tworzenie wyobrażenie świata na bazie przekonań i wątpliwej jakości źródeł. Dla Ciebie Aleks bardziej wiarygodna jest historia z super-żółnierzem odbywającym 3-krotnie służbę w kosmosie z cofaniem w czasie i odmładzaniem, niż lądowanie na Księżycu. Coś moim zdaniem tutaj nie gra.

 • Jacykow
  Reply

  Spojrzenie na sprawę czyimiś oczyma, usłyszenie czegoś, czyimiś uszami i wypowiedzenie obcych kwestii, swoimi ustami, nie oznacza przekazania sobie i swojemu otoczeniu prawdy…biznes widzę, biznes…

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.