Czołowe postacie Kosmicznego Ujawnienia, część 1 – Sławomir Lernaciński

More videos
Views
   

Kosmiczne Ujawnienie (Cosmic Disclosure) to cykl wywiadów z ludźmi pracującymi w dla Tajnego Programu Kosmicznego (Secret Space Program) lub mającymi jakąś wiedzę na ten temat. Cykl ten w języku angielkim publikowany jest na stronie Gaia.com. Natomiast transkrypcje dialogów na język polski opracowuje Sławek Lernaciński wraz z przyjaciółmi.
W tym nagraniu przedstawiamy kilka pierwszych wybranych postaci Kosmicznego Ujawnienia.

Strona w języku polskim: www.KosmiczneUjawnienie.com
Kanał KU na YouTube: www.youtube.com/channel/UCJ_A9D4h8qfOoPck2GixVTg

14 komentarzy

 • Marnypopis
  Reply

  Oglądam sobie Spider Mana Far From Home i tak sobie myślę – ilu ludzi realnie dałoby sie oszukać taką technologią holograficzną??? I czy taki Corey Goode też by się dał oszukać??? ….

 • Yow
  Reply

  Takie schematy hologramy są już w użyciu na platformach wiertniczych i wkurza mnie, że nie ma tego w innych zakładach. Zmiany np.schematów rur przychodzą z opóźnieniem wydrukowane i kolidują z innymi instalacjami, bo ich nie widać przy projektowaniu a w 3D wszystko jest na jednym obrazie

 • Robert
  Reply

  Pozdrawiam wszystkich chcialbym tylko poprawic autora ze wielkie koty z Avatara mogly skakac bo opanowaly technike odbijania sie od lisci ktore amortyzowaly grawitacje ktora na Pandorze byla znacznie nizsza od Ziemskiej….a Hologram to juz w Gwiezdnych Wojnach sie pojawil 😉
  PoZdrawiam

 • Kajsaki
  Reply

  ViktorLubie te tematy,ale jestem bardzo ostrozny w przyjmowaniu wszystkiego co domniemani eksperci opowiadaja.Zwlaszcza gdy latwo jest subiektywne doswiadczenia jakim np. sa sny,sny swiadome ,OOBE przedstawiac jako obiektywna rzeczywistosc.Stalem sie ostrozny gdy uslyszalem ,ze ten pan uwaza ,ze jest wcieleniem Edgara Cayce.To samo moge o sobie powiedziec ,ze np .jestem wcieleniem Blekitnego Cesarza.Sluchac,przygladac sie zrezerwa jest ok,ale nie wierzyc we wszystko co ci panowie maja do powiedzenia.

 • JAN
  Reply

  Wszystko co „poznały” choćby trzecio-, czwarto-(poczucie czasu), piąto-(intuicja, jasnowidzenie, OBE) -wymiarowe, lecz wciąż zewnętrzne zmysły Człowieka, dając temu Swą Uwagę(MOC sprawczą, Potencjał do zaistnienia), i np. bojąc się tego(bo oceniliśmy, że to jest straszne=uwierzyliśmy=mamy wewnętrzną Pewność, że to Prawda) staje się to „realne” w Naszych doświadczeniach, przez co tym bardziej utwierdza Nas w Naszych przekonaniach. Błędne koło. Świat przyczyny(wziętej z zewnętrznej obserwacji) i skutku, który w zapętlonym świecie czasu staje się przyczyną następnych zdarzeń. Tak Jest i to nic złego ani dobrego. W każdej chwili własną decyzją można zacząć z takiego pojmowania Rzeczy wychodzić. Uświadomić w Sobie, że Jest się Duchem, który kreuje Świat wokół Siebie i Swój własny przejaw. To proste. Ale do wewnętrznego AHA – że tak właśnie Jest, trochę czasu jeszcze upłynie. To PRAWDA, która wyzwala. Sam Jesteś Sobie Człowieku sterem, żeglarzem i okrętem. Należy Pamiętać, że wielu jeszcze nieprzebudzonych naszych Braci ma te same cechy, Dlatego bliźniego Swego miłuj jak Siebie Samego. My zRODzeni rozpoznajemy Siebie – nie jest w Naszej Naturze krzywdzenie i egzystencja kosztem Innych.

 • konrad
  Reply

  cudowny swiat gdzie mozna sobie wybrac kim sie chce byc albo draniem albo frajerem. ciekawa rozmowa ale czy wy sugerujecie ze ten swiat moglby byc normalny?

 • Sławoj
  Reply

  Daryl Anka / Bashar w channelingach mówi, iż jego cywilizacja Essessani Unicestwiała rakiety poprzez kasowanie kodów dostępu (rozprogramowanie). Wojna atomowa na Ziemi jest zabroniona gdyż wyzwolenie energii z wielu bomb atomowych spowoduje szkody i zaburzenia w światach równoległych do których nie mamy zupełnie dostępu i nie mamy żadnych powodów aby w nie ingerować.

 • taka prawda
  Reply

  Mam propozycje dla was ? jaką mamy wiarygodność tego kosmicznego ujawnienia ? oprócz spotkań i opowieści nikt nie przedstawił realnych dowodów .Aleks i ty Sławek co powiecie gdy będzie rok powiedzmy 2040 i dalej różni ludzie będą mówili o kosmicznym ujawnieniu dalej nie będzie dowodów czy po tylu latach
  ktoś w to jeszcze uwierzy? szczególnie aktualni słuchacze .
  Dlatego mam propozycję aby zrobić program z Krzysztofem Jackowskim pokazać mu to i owo aby zrobił wizje sprawdził Corey Goode czy to wszystko jest prawda , można przedstawić mu poszczególne filmy aby mógł zapoznać się z różnymi tematami a później dokonać wizji takie cos miało by realny sens ,taka mam dla was propozycję.

  • Alex
   Reply

   Robiłem wywiady z wieloma „jasnowidzami” i każdy jest inny, każdy ma dostęp do innego rodzaju wiedzy. Kiedyś im ślepo wierzyłem, obecnie bardziej wierzę sobie niż jasnowidzom.

   • Astre
    Reply

    1/. Korzystałem z usług znanego jasnowidza, a właściwie ”jasnowidzki”, bo to była kobieta i zapłaciłem nie małe pieniądze, bo interesował mnie wgląd w pewne technologie. Aby się jednak (upewnić) zadałem proste pytanie co to za urządzenie lampa elektronowa, co tam się dzieje w niej, a oto to odpowiedź – to jakby jakaś kolba, a w środku jakaś rurka. Pytam, czy tam się coś może żarzy odpowiedź – no może się żarzyć, ale nie musi. Jako elektronik, krótkofalowiec, który zbudował wiele urządzeń na lampach elektronowych, bo takie były wtedy czasy, to odpowiedź ”jasnowidza” brzmi niczym bajka z mchu i paproci !

    2/ To samo zadanie mam na temat OOBE, a twierdzenia jako wyjście z ciała to zwykłe nadużycie, dobrze o tym w internecie pisze Jarek Bzoma.
    3/ Czytanie Kroniki Akaszy.
    Brałem udział w kursie prowadzonym przez amerykankę Gabriele Orr i stwierdzam, że są to urojenia astralne.Po szkoleniu przeprowadziłem testy badania Księżyca z czterema osobami, które brały udział w szkoleniu i nie będę opisywał wyników, bo to śmiechu warte, bo każda osoba czytając te niby Kroniki Akashy opowiada zupełnie inne bajki….?!?
    4/ Kolejny ”fenomen” hipnoza. Jako narzędzie psychoterapeutyczne może komuś i w czymś pomoże, ale zupełnie nie nadaje się do sczytywania informacji, nawet informacji z poprzednich inkarnacji.. Można posłuchać wypowiedzi na YT Calogero Grifasi, który przeprowadził setki, albo i tysiące sesji i mówi wprost – możemy zweryfikować za pomocą hipnozy najwyżej kilka procent informacji, a reszta jest zupełnie niefalsyfikowalna i raczej odzwierciedla przekonania kogoś pod działaniem hipnozy niż jakaś obiektywna prawda. Pisałem o tym Andrzejowi Kaczorowskiemu, że na podstawie różnych badań należy jednak mieć pewien dystans co do tych informacji niby z poprzednich żywotów, bo są one przefiltrowane przez gęste sito róznych ludzkich przekonań i światopoglądów, to mnie wyśmiał, no bo przecież Ptak nie podcina gałęzi na której siedzi,….!
    Podsumowując należy powiedzieć – trzeba raz na zawsze skończyć z tymi różnymi ”cudami”, ”fachowcami” i ”nauczycielami” i szukać prawdy tam gdzie ona jest, czyli w sobie……

    • Goska
     Reply

     DAj stronę lub yutuba z tymi twoimi doświadczeniami, popatrzymy, poczytamy, zobaczymy. Ośmieszyć można wszystko. Brać udział w różnych szkoleniach, zapłacić za to dużą kasę i ośmieszać? Na to trzeba mieć fundusze, co, nie? Co dalej robisz z tą wiedzą? Jak sobie z tym radzisz? Bo mam ten sam wniosek ale bez chodzenia na jakiekolwiek ezoteryczne warsztaty za grube pieniądze, choć samodzielne korzystanie z wahadła, intuicji czy wróżki on line mi się zdarza. Wróżka wyczytuje to co na daną chwilę dopuszczę intuicyjnie a raczej nadświadomość, to z nią trzeba być sparowanym, jak urządzenia na blutuu. To nie jest łatwe i wymaga wysiłku dbania o ciało, ducha i psychikę.

 • Huzar
  Reply

  Ja widziałem taki statek floty powietrznej z poza ziemi niestety policja zarekwirowała dowody w postaci aparatu fotograficznego

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>