Protestujmy przeciwko zbrodniczej ustawie MSWiA – Paweł Fijałkowski

More videos
Views
   

11 komentarzy

 • T.Cz.. ZSNW
  Reply

  Zgodnie z prawem i obowiazkiem Obywatelskim kieruje te ważne informacje, które z pkt widzenie powagi państwa są najwyższej rangi.Apeluje do wszystkich Obywateli narodu państwa Polskiego, podaj dalej niech społeczeństwo jest świadome.

  Dnia 08.09.2022r. 05.10.2022r .
  14.10 2022r. przesłałem do wiadomości najwyżym urzędnikom państwowym, jak i organom w państwie Polskim udokumentowane dowody na to, że państwo jest nielegalne i niema podstawie do zasadności legalności państwa Polskiego ponieważ zostało ono zbudowane na Oszustwie Art 286 kk (Trybunał stanu nie działa) a , który przerodził się w długofalowy proceder przestrzępczy urzeczywistniając tym samym rzecz niedopuszczalną tj. zdradę narodu państwa Polskiego.

  Kolejne przykłady łamania przez nich prawa Konstytucjnego i ustawowego np: Art 32 konstytucji, który brzmi Wszyscy względem prawa jesteśmy równi…, A którego ust tj (Dz.U.2016. poza.195) złamano, jak również Art. 39 i 54 konstytucji i wiele innych kodeksu karnego np. 286 kk – Oszustwo..

  PROSZĘ PAMIĘTAĆ, ŻE KAŻDE ZŁAMANIE PRAWA KONSTYTUCYJNEGO PRZEZ URZĘDNIKA PAŃSTWOWEGO TO JEST ZDRADA NARODU !!

  Ja jako Zwierzchnik Suwerena Najwyżej władzy w państwie Polskim, ODWOŁAŁEM władze w państwie i pomimo tego Aktu, uzurpatorzy, okupańci władzy Korzystając z nieświadomości dopuściły się kolejnego łamania prawa, tym razem wprowadzając proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA! tym samym łamiąc całą konstytucję, która trwa po dziś dzień.

  NALEŻY PAMIĘTAĆ , ŻE ZGODNIE Z UStAWĄ PRZESTĘPSTWA URZĘDNICZE SIĘ NIE PRZEDAWNIAJĄ !!

  Należy dodać że.dzięki najwyższym urzędnikom w państwie wszystkie organy i Administracje im podległe podmioty w państwie Polskim, świadomie lub nieświadomie uczestniczą w tym procederze przestępczym pod tytułem DYKTATURA!

  Nadto ofiarami tegoź powyższego jest nieświadomy naród, który w dobrej wierze załatwiając swoje sprawy urzędowe, nie mając pojęcia że przez niektórych urzędników państwowych został wplątany w ten proceder przestępczy pod tytułem DYKTATURA!

  ZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ KAŻDY OBYWATEL MA OBOWIĄZKI NAŁOŻONE PRZEZ POLSKIE PRAWO

  Obywatela nie powinni załatwiać spraw urzędowych, gdyż „dzięki” tej przestępczej organizacji ludzie mogą popełniać nieświadome przestępstwo uczestnicząc w tym procederze przestępczym pod tytuł DYKTATURA!

  NIEŚWIADOMOŚĆ NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA KOGOŚ Z ODPOWIEDZIALNOŚCI

  Wszystkie większe, mniejsze podmioty, organy w państwie Polskim na mocy tegoż faktu nie mogą legalnie funkcjonować. Każdy obywatel zgodnie z pismem z dnia 08.09.2022r ma obowiązek wypowiedzieć posłuszeństwa DYKTATORSKIEJ władzy. niemniej proszę poinformować rodaków, że działanie wbrew słusznej sprawie, będzie kojażyć się ze Zdradą narodu i konstytucji państwa Polskiego. Zapisując się haniebnie w historii państwa Polskiego.

  W trosce o dobro narodu państwa Polskiego Proszę przesłać tą wieść dalej po całym kraju w jak najbardziej skuteczny sposób nie dawać wiary nikomu, gdyż są ludzie, którzy robią wszystko aby naród był nieświadomy chcąc czerpać na ich nieświadomości korzyść w różnej postaci dla siebie lub kogoś.

  W przeciwnym razie to jest Upadek Kompromitacja, brak szacunku i hańba narodu Polskiego Suwerena Najwyższej Władzy. Z góry dziękuję,
  Zwierzchnik Suwerena Najwyżej Władzy. Z poważaniem T.Cz

 • Astre
  Reply

  Protesty niczego nie zmienią, bo to wynik Karmy, a nie żadne tam decyzje MSWiA, czy jakiegoś ministra Wąsika. W tym niby świecie kwantowym jest tak, że z czym walczysz i na czym skupiasz uwagę, to to rośnie. Wiec trzeba rozpoznać stan, że to projekcja umysłu, a nie jakaś rzeczywistość, jak i rozpoznać stan, że ta projekcja nie jest ”Twoja”, więc odpuść sobie i nie walcz z wiatrakami….! Jednym z tych wiatraków z którymi walczysz jest strach, że możesz stracić, to co z mozołem udało Ci się zdobyć, tymczasem nie masz nic do zyskania, ani tez nic do stracenia ….

  • Alex
   Reply

   Bardzo smutne jest to, że kolejna istota pokazuje jak jesteśmy zaprogramowani, że niby ktoś tam decyduje jaka powinna być narracja w przestrzeni medialnej. Już po 16 minutach stwierdziłeś, że ktoś nie chce z jakiegoś powodu zatwierdzić Twojego komentarza. Niekiedy nie zaglądam tu przez kilkanaście godzin gdy jestem gdzieś w podróży, a to było tylko 16 minut, bo akurat coś robiłem. Smutne.

 • bsb
  Reply

  Dlaczego dali jodek potasu do szkół i instytucji? bo nie chcą podać prawdziwego składu tego specyfiku. Nie wierzę im (około 200 000 nadmiarowych zgonów) .. chrońcie swoje dzieci. Należy zrobić analizę składu, czuję przez skórę, że nie chodzi o nasze bezpieczeństwo…

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  „Podmioty inne niż organizacje (osoby fizyczne i przedsiębiorstwa) mogą uczestniczyć w procesie konsultacji poprzez portal Rządowego Procesu Legislacyjnego.” Podaję adres rpl@rcl.gov.pl

 • Demia
  Reply

  Ludzie zrozumcie że to dla waszej ochrony. Żadnych głupawych protestów. Przygotujcie się na wybuch bom jądrowych i atomowych. Na zdrowy rozum i wynika z ustawy że przygotowują się to takich działań.

  • OM
   Reply

   A ja nie potrzebuję żadnej ochrony, jak jesteś nieporadny i musisz liczyć na państwo to wynoś się stąd Polska to kraj bohaterów a nie słabeuszy którzy robią z siebie podnóżek dla bezpieczeństwa, gdyby twój dziadek i ojciec myśleli tak jak ty to wciąż żył byś pod okupacją Niemiecką a później Komunistyczną.

  • bapona
   Reply

   Demia, Demia… Nikt tu bomby nie zrzuci, bo chodzi o zasoby naturalne NASZEJ ziemi i ich eksploatację na maxa.
   Jak będzie duze skazenie, to te złoża będą zablokowane.
   A chodzi, jak zwykle, o kasę.
   I to duuuuużą kasę.
   Nie o ludzi.
   Zdrówka zyczę – nam wszystkim.
   I rozumu 🙂 – też wszystkim 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>