Podstawy prawnego matrixa. Czy warto zdobyć deklarację żywego człowieka – Zygfryd Ciupka

More videos
7 309
Views
   

– jak doszło do tego, że założyłeś deklarację żywego człowieka
– czym jest ta deklaracja
– od kiedy ona istnieje
– kto z niej korzysta
– co nam daje deklaracja życia w praktyce?
– kiedy ona nie działa
– co się stanie gdy prawdziwy przestępca wykorzysta taką deklarację aby uniknąć kary?
– a może wystarczy samodzielnie taką deklarację napisać?
– radzenie sobie z policją
– Motu Proprio z 11.07.2013 www.vatican.va/content/francesco/en/motu_proprio/documents/papa-francesco-motu-proprio_20130711_organi-giudiziari.html

Jak sobie radzić z covidowym terrorem policji – linki do dokumentów i wyjaśnień:
zrzutka.pl/h266xv – zbiór gotowych dokumentów prawnych
www.rp.pl/artykul/1166424-Policja–Niesluszne-oskarzenie-tez-odsunie-funkcjonariusza-od-obowiazkow.html
kontrrewolucja.net/gip/radca-prawny-na-policjanta-ktory-wypisze-mandat-skladamy-doniesienie-o-popelnieniu-przestepstwa-do-prokuratury-rejonowej

Wykład o obrzezaniu i innych traumach wyrządzanych dzieciom:

Ilość wejść: 7 309, w tym dzisiaj: 98

34 komentarze

 • Iga
  Reply

  Skopiowane i przetłumaczone z Wiki
  „„Idea” deklaracji życia wywodzi się ze wspomnianego już Cestui Qui Vie Act , angielskiego tekstu prawnego z 1666 r., W którym korona angielska regulowała unieważnienie lenn. Ustalono, że każdy, kto po siedmiu latach nie dał znaku życia, może zostać uznany za zmarłego. W ten sposób pan feudalny był w stanie ponownie wydać dobra feudalnego człowieka, który był bezczynny podczas długiej nieobecności. Jeśli jednak uznany za zmarłego mógł udowodnić, że żyje, przywrócono mu prawa. [2]

  To, co dokładnie ma zostać osiągnięte dzięki deklaracji życia poza kontekstem historycznym, jest regularnie niejasne i jest różnie wyjaśniane przez różnych bohaterów. [3]

  Konfederacja Niemiec roszczeń:

  Deklaracja życia zwalnia obecną fałszywą administrację od opieki i zarządzania osobami prawnymi. Żywa istota składa się z ciała, duszy i ducha i nie jest ani towarem, ani niewolnikiem. [4]
  Bez deklaracji życia obecny system byłby traktowany przez trik ze słomianym człowiekiem (śmierć cywilna), jak gdyby podlegał prawu handlowemu.

  Ofiary Federacji Austriackiej [5]
  Deklaracja życia jest często podstawowym źródłem dochodów dla operatorów stowarzyszeń, które odmawiają państwa. Odpowiednie dokumenty można zdobyć na imprezach i seminariach organizowanych przez liderów opinii za często niemałą opłatą.

  Oprócz kwestionowanych prawnie „licencji handlowych” i numerów rejestracyjnych pojazdów Monika Unger sprzedawała również „raporty o życiu” przed jej uwięzieniem [6].

  Jeden z głównych bohaterów oszustwa Malta oferuje szczególnie obszerne i kosztowne „ wsparcie ” (zdzierstwo) związane z deklaracją życia i ostrzega, że ​​nie byłoby to tanie:

  Każdy, kto idzie do sądu, czy to tutaj na Malcie, czy w Niemczech, lub kto chce (potrzebuje) „oficjalnego zaświadczenia”, musi również liczyć się z kosztami. Niestety ani sądy / prawnicy / notariusze, ani kancelarie nie działają bezpłatnie w tym kraju (Malta), a także musimy pokrywać nasze wydatki, które ponosimy tutaj za usługę, utrzymując oficjalną firmę. Dlatego oto aktualne wyjaśnienie kosztów.

  Deklaracja życia:

  Opłaty notarialne / kaucja (rejestr) / opłaty prawne / zaświadczenie / apostille / koszty Prometheus Ltd. ** 1300, – € + 18% VAT (Malta) za 2 oryginały”

 • Granderfanklub
  Reply

  Jakiś czas temu powstał pewien serial, pod tytułem „Opowieść podręcznej”. Pełen symboli i zwrotów nawiązujących do tradycji illuminackich, opowiada o świecie, w którym praw człowieka po prostu brak. Trzeba mieć dużo siły psychicznej, żeby to obejrzeć, większość ludzi nie daje rady. To nowa wersja świata w stylu Orwella, aż się wierzyć nie chce, że to jest ogólnie dostępne, że komuś możni tego świata pozwolili coś podobnego nakręcić. Chyba nie zmierzamy w takim kierunku?
  Do czego w prawdziwym życiu doszliśmy, że potrzebujemy certyfikatu, że jesteśmy ludźmi?

 • Iga
  Reply

  Podchodzę z dystansem do takich rewelacji. Myślę, że nasza wola może być wyrażona w świadomości.
  Jak dla mnie ten cały sekretarz, to ktoś kto po prostu chce zarobić. Poszperałam chwilę znalazłam
  stronę http://www.deutsche-eidgenossenschaft.de/lebenderklaerung-2/

  Na której jest opisana procedura, jak samemu można napisać taką deklarację. W dodatku niby chodzi o ten akt https://www.legislation.gov.uk/aep/Cha2/18-19/11
  Przetłumaczyłam sobie i to wygląda jak przepisy prawa majątkowego, odnośnie ludzi którzy wypływają w morze i nie wracają i nie wiadomo czy żyją czy nie.
  Wklejam kawałek przetłumaczony.
  „Jeśli rzekomy zmarły okaże się żywy, tytuł zostaje przywrócony. Akcja na rzecz średnich zysków z odsetkami.
  [X2Z zastrzeżeniem zawsze, że jeśli jakakolwiek osoba lub [X3 osoba lub] osoby zostaną eksmitowane z jakichkolwiek gruntów lub kamienic na mocy prawdy niniejszej ustawy, a następnie, jeśli taka osoba lub osoby, od których życia lub życia zależy ten majątek lub majątek, powrócą ponownie z zewnątrz morza lub po udowodnieniu w jakimkolwiek postępowaniu, które ma być wniesione w celu odzyskania tego samego [X3], będą wydawać się żywe; lub by żył w czasie eksmisji, że wtedy i odtąd Najemca lub Najemca, który został wydalony z tego samego jego lub ich Wykonawców, Administratorów lub Przydzielonych, będzie lub może ponownie wejść w posiadanie i będzie mógł korzystać ze wspomnianych Ziem lub Kamienic w swoim lub ich poprzedni stan i trwanie życia lub życia lub tak długo, jak wspomniana osoba lub osoby, od których życie lub życie zależy wspomniany stan lub majątek, będą żyć, a także będzie to działanie lub działania, które zostaną przez niego lub one wniesione przeciwko Najemcy Rewersyjni lub Najemcy będący w posiadaniu lub odpowiednio inne osoby, które od czasu wspomnianej eksmisji otrzymały Proffitts wspomnianych Ziem lub Kamienic, odzyskają za szkody, odpowiednio, pełne Proffitts wspomnianych Ziem lub Kamienic z pełnymi odsetkami za i od czasu, kiedy on lub oni zostali wygnani ze wspomnianych ziem lub kamienic i pozostawieni lub trzymani z nich przez wspomnianych dzierżawców, najemców nawróconych lub inne osoby, które po sai d Eksmisja otrzymała Proffitts z wymienionych Ziem lub Kamiennych lub któregokolwiek z nich, odpowiednio, w przypadku, gdy wymieniona osoba lub osoby, od których życia lub Życia zależał taki majątek lub majątek, są lub będą martwe w chwili wniesienia wspomniane działanie lub działania tak, jakby wspomniana osoba lub osoby tam mieszkały.”

 • Władysław Smagala
  Reply

  Bardzo lubię sluchać co ma do powiedzenia Zygfryd ipozdrawiam Go.Myślę że, gdy powroci 2RP nie będzie potrzeby ponoszenia wydatkow na deklarację życia. Trochę się zastanowilem i doszedlem do wniosku że 2RP zaslynie z większych zmian, np. Będzie krajem neutralnym i zrezygnuje z posiadania armii. Kto wtedy będzie strzegl granic Wedlog mnie Archanioł Michal ze swoją niebiańsk armią. Inne kraje ze zdumieniem będą sie przyglądać jak w Polsce nowiutkie samoloty bęsdą pocięte na zlom. Po tym co napisalem pewnie wielu pomyśli że mam schizofremię. Do takiego określenia jestem przyzwyczajony. Nie jestem jasnowidzem. Czasami w glowie pojawiają się bardzo dziwne myśli czemu się nawet nie dziwię przecież pewnie Alex jeszcze pamięta że byl wywiad o opętaniu, ktore jeszcze jakby trwa, ale są jeszcze inne sprawy. Od 27l. aktywna kundalini izaawasowana praca na żecz oświecenia. Gdy spelni się moja osobista bajka o szczęściu. Zaproponuję kolejny wywiad w Porozmawiajmy tv. Rownież pozdrawiam Ciebie Alex.

 • Pj
  Reply

  Szanowny Panie Zygfryd, pozdrowiom ziomka Ślonzoka, świetno robota:) Mam dwa pytania: Jak potoczyła się dalej sprawa podatków? Czy dokument deklaracja życia został zarejestrowany w Watykanie?
  A teraz na temat noszenia masek. Rozporządzenie prawne na stronie nr.15 „3. Obowiązku określonego w ust. 1 i 2 nie stosuje się w przypadku: 3) osoby, która nie może zakrywać ust lub nosa z powodu stanu zdrowia, całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim, lub osoby mającej trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa; okazanie orzeczenia lub zaświadczenia w tym zakresie nie jest wymagane;” https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200000964/O/D20200964.pdf W związku z powyższym ja nie nosze maski, mam przy sobie wydrukowaną pierwszą i piętnastą stronę i zaznaczoną powyższą informacje kolorowym mazakiem. W przypadkach upomnień informuję nadgorliwą istotę, że jestem zwolniony od obowiązku. Jeżeli nadgorliwa istota nadal atakuje, ja pytam czy istota przeczytała rozporządzenie prawne. Jeżeli nadgorliwa istota nie przeczytała rozporządzenia prawnego wtedy pokazuję dokument, cytuje treść, uśmiecham się i życzę uprzejmie miłego dnia nie kontynuując w żadnym wypadku konwersacji:) Dla mnie to działa w stu procentach:)

 • Wiedźma
  Reply

  Bardzo dziękuję za ten materiał …. obejrzałam i miałam wizję siebie zakutej w kajdany na rękach i nogach …. moja postać była szara i jakby przetrzymywana w lochach …. kajdany zostały zerwane a moja postać w tej wizji nabrała niesamowitych kolorów … dziś zostałam zatrzymana przez policję … odmówiłam przyjęcia mandatu …. pozdrawiam

 • Marlena
  Reply

  W dokumencie motu proprio który jest podlinkowany nie ma nic na temat zniesienia sądownictwa. Poza tym Zygfryd mówił że ma on dwie strony a tu mamy jedną.

 • Kinga
  Reply

  Z tymi wpłatomatami to jest również efekt tego, że urzędy oszczędzają. Normalna kasa wymaga nie tylko zatrudnienia kogoś na stanowisku kasjera, ale zachodzi też szereg innych czynności. Ktoś musi te środki ewidencjonować i ich pilnować, muszą być odpowiednio zabezpieczane (sejf), muszą być odbierane przez jakąś firmę specjalizującą się konwojem gotówki. Płatność kartą eliminuje całą tę zabawę i redukuje koszty. Jak ktoś się uprze płacić gotówką (ostatecznie nie ma obowiązku posiadania konta w banku), zawsze może iść na najbliższą pocztę i tam dokonać opłaty.

 • Grigori Wolny
  Reply

  No ok Panie Alexie, mamy te wszystkie dokumenty odnośnie maseczkowego terroru. A teraz gdyby umiał Pan lub ktoś inny podać przykład osoby, która posłużyła się dokumentami i dzięki temu uniknęła kary. Znamy taką osobę lub osoby?

 • Bożenna
  Reply

  Na temat o którym mówicie proponuję przeczytanie:
  Cestui Que Vie Trust
  https://kmtmaat777.com/1/index.php/government/12-law/578-cestui-que-vie-trust
  Cestui Que Vie Act 1666
  https://www.legislation.gov.uk/aep/Cha2/18-19/11
  Canonum De Ius Positivum
  Canons of Positive Law
  https://web.archive.org/web/20140706031358/http://one-heaven.org/canons/positive_law/article/100.html
  Rzym BYŁ budowany w jeden dzień
  https://f6862.wordpress.com/2016/05/20/rzym-byl-budowany-w-jeden-dzien/
  One People’s Public Trust wykluczyła w zgodzie z prawem z naszego świata korporacje, banki i rządy działające na rzecz niewolnictwa i prywatnych systemów pieniężnych.
  http://alexjones.pl/tos/tos-na-biezaco/item/1258-one-peoples-public-trust

  Przekręt wszechczasów
  https://astromaria.wordpress.com/2015/12/04/kilka-waznych-uwag-do-przekretu-wszechczasow-i-pozostalych-tekstow-na-moim-blogu/

  Ja uważam, że nie powinniśmy płacić za deklarację życia ale powinniśmy przygotować odpowiednie oświadczenie, że nigdy nie zaginęliśmy na morzu, w powietrzu i nigdzie indziej, nigdy świadomie nie uczyniliśmy Watykanu ani nikogo innego powiernikiem naszego życia i naszego majątku. Powinniśmy zrobić to masowo. Watykan w sposób podstępny, bez naszej zgody i wiedzy, bez zgody i wiedzy naszych przodków uczynił się powiernikiem naszego życia i majątku. Przepis wprowadzony podstępnie jest z mocy prawa nieważny.

 • Marion
  Reply

  Mnie zaskoczyła jedna rzecz, ze kurator i sądy bardzo źle odnosza sie do rodzicow, gdy cos mowi sie o …Alienach!
  A sam Putin mówi, że 95% politykow to nie-ludzie!
  Zaś Donald Trump mówi, że ‚walczymy z niewidzialnym wrogiem’…
  Więc uważajcie na swe dzieci, bo widać, że to temat, który próbują tuszować w tych czasach gdzie podstepnie podłacza sie nasze dzieci i ludzkosc do sztucznej inteligencji…

  Zaś co do Deklaracji Życia i Deklaracji Suwerena…to tylko pewien papier i bazujacy na oszustwie nas ludzi! Wiec nie ma mocy prawnej, a jest naprawde okupacja nas bysmy byli niewolnikami ‚elit’, ktore sa tak naprawde Alienami, bo nas traktuje sie jako niedorozwiniete istoty nadal…!

  Ale niew iem na ile orientujecie się, projekt NESARA i GESARA zostal juz wcielony i jest realizowany https://www.youtube.com/watch?v=qV6qG0KSGp0 – wywiady z Olga Puszczyńska…
  Nie sa nam potrzebne te papierki za ktore ktos kaze sobie słono płacic, czyli ktos kolejny robi złoty interes! Program GESARA wlasnie anulowal akty urodzen ludzi jako przedmiotow na Wall Street i juz jestesmy wolnymi ludzmi, a prawo morskie jest…nielegalne!
  Raczej nalezy podnosic swa świadomosc i wspierac ruchy ku wywoleniu ludzkosci, ktore teraz powstaja, aby stary system padl samoistnie
  Trzeba zaakceptowac, ze wielu wsrod nas niestety nie sa istotami ludzkimi i zdemontowac cale to oszustwo, łacznie z ta szopka Covid…
  To, ze wielu ludzi widzi oszustwa tego pseudoprawa morskiego okupantow-piratow z kosmosu, to juz jest sukces, nalezy demontowac te oszustwa i zadac Prawdy, łacznie z wyrejestrowaniem RP obecnej jako Republiki Polskiej – prywatnej korpoacji na to by Konstytucja z kwietnia 1935 była respektowana, skoro nie została nigdy skutecznie obalona i jest to śadownie stwierdzone, i zadac aby urzednicy, funkcjonariusze publiczni, łacznie z sedziami odpowiadali osobiscie za swe czyny!
  Inaczej nie skocza sie te gry oszukancze…

  tu macie link jak moza postepowac z policjantami i w sadzie, bez zadnej deklaracji matriksowej, ktora jak widac, nie chroni nas totalnie i naszego potomstwa… https://www.youtube.com/watch?v=fgpW9vhPGrU

  • Alex
   Reply

   Źle ustawiłem kamerę, siedziałem tyłem do okna, między mną a oknem był zielony parawan. Światło słońca się zmieniało, więc wyszły różne dziwactwa kolorystyczne, których nie byłem potem w stanie skorygować.

 • Aga
  Reply

  I sprawdzałam energetycznie deklaracja życia działa napisana samodzielnie ale uważałabym z deklaracja suwerena, bo tam jest temat przodków i pradawnych bogów, więc to działa jakby „zamienienie sobie właściciela siebie,” w sensie niby świadomie zmieniasz se Pana na innego a raczej dwie istoty to są te stare bogi. Czyli i tak jesteś niewolnikiem jakichś istot. Uważnosc się kłania w pisaniu takich deklaracji i oświadczeń. Pozdrawiam ☺️ 💕

 • Aga
  Reply

  Zygfryd dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem, ale mam dla Ciebie info, starasz się być nie widoczny i odczuwasz lęk, to rytuały rel czyli sakramenty Cię trzymają energetycznie, bo fizycznie załatwiłes sprawę z Watykanem ale rytuały są najważniejsze. Bo gdzie poszedłeś po wolność? No to temat tzw Boguuu trzeba byś przepracował w sobie i pouniewaznial te rytuały? 😊 Ale to już Twoja sprawa i Twoja wola masz pełne prawo wierzyć w co zechcesz 😉Aleks dziękuję 👍

  • Konrad
   Reply

   to samo chyba dziala z tytualalmi religijnymi, jako suweren wystarczy ze powiemy ze anulujemy wszystkie rytualy i one przestaja dzialac, do dzialania czegokolwiek jest potrzebna zgoda obu stron, mnie nie informowano swiadomie o rytualach jakie na mnie robiono i jakie one maja wplyw na moje zycie wiec ja nie musze informowac drugiej strony o tym ze takie rytualy anuluje zamykam i zakanczam.

 • Lukas
  Reply

  proszę udzielcie mi konkretnej i jasnej odpowiedzi. Czy pracodawca może nakazać mi noszenia maseczki? czy może ukarać np. brakiem premii lub naganną? Jak do tego mają się przepisy bhp? chodzi tu o stanowiska pracy które nie mają bezpośredniego kontaktu z klientem

 • jurek
  Reply

  wy polacy macie ciekawa ceche-ze mowicie okolo jednej rzeczy dlugo, odbiegacie od tematu, straszne cos…..podobnie maja chyba francuzi czy wloszi….wkurwia mnie to , no ale co zrobie….i jeszcze cos-ta ceche jest mozna znieuzyc na odbicie uwagy….

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>