Plazmotron wodorowy i tajemnice zwierciadła Twardowskiego – Arkadiusz Brzeski

More videos
Views
   

– historia zwierciadła Twardowskiego
– z czego zostało ono wykonane
– cechy plazmotronu wodorowego
– do czego można go zastosować

Kontakt: arekbrzeski@porozmawiajmy.tv

Category: Nauka

10 komentarzy

 • Astre
  Reply

  Wymiary lustra, czyli stosunek długości jednego boku do drugiego powinny być zgodne ze złotym podziałem – 1.618. Nie trzeba liczyć, bo w necie jest kalkulator złotego podziału i wystarczy wpisać długość jednego boku, to wyjdzie długość drugiego. Wtedy taka konstrukcja posiada potężną jakość
  ponieważ na zasadzie podobieństw jest automatycznie połączona ze wszystkim co jest utworzone zgodnie ze złotym podziałem. Ręce, nogi, twarz, gałęzie, liście na drzewie, wierzchołki gór istnieją wg. złotego podziału. Lepszą konstrukcją jest trójkąt, który sam w sobie jest fraktalem. Nassim Haramein przedstawił ryciny sprzed tysiącleci, gdzie ortodoksyjni kapłani Hebrajczycy, czy Izraelici medytują nad Trójkątem prawdopodobnie wykonanym z metali szlachetnych. Dla nich trójkąt, a nie Metatron był ” Bogiem” i mieli racje. Izraelska flaga narodowa tzw. ”Gwiazda Davida” składająca się z dwóch trójkątów nie jest przypadkiem. Nie wystarczy kopiować czegokolwiek na zasadzie kopiuj/wklej. Trzeba rozumieć jeszcze działanie przestrzeni i co z czego wynika ? A, wynika bardzo wiele, o czym zapewne wiedzą w tajnych bazach wojskowych i skwapliwie wykorzystują …..

 • Jaroslaw Istok
  Reply

  Czemu komentarze sa tutaj a nie Czemu komentarze sa tutaj a nie na youtube? Czy jest jeszcze gdzies takie lustro publicznie? komentarze sa tutaj a nie na youtube? Czy jest jeszcze gdzies takie lustro publicznie?youtube? Czy jest jeszcze gdzies takie lustro publicznie?

 • Monda
  Reply

  W jaki sposób udało się zbadać skład lustra i jego budowę ? Czy kosciol udostępnił lustro bez problemów.? Czy może było to już opisane gdzie indziej ?

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>