Robert Kwiatek, część 1 – Jak się robi dobre srebro i złoto koloidalne

More videos
Views
   

11 komentarzy

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Robert Kwiatek, część 1 – Jak się robi dobre srebro i złoto koloidalne | Mowie Jak Jest

 • Karol Tomanek
  Reply

  ten pan jest ofiarą teorii zarazkowej Pasteura: choroba twój wróg!!!! hehe, a przecież wszystko jest dla Nas; mamy tu panować na Ziemi; candida oczyszcza nasz organizm z metali ciężkich; objaw metali ciężkich to czerwona skóra… yyyy

 • Krzysiek
  Reply

  Panie Robercie super wykład ale w 24:53 min mówi Pan” o zanieczyszczonej wodzie z filtrów osmozowych” – takowych nie znam ale jeżeli chodziło Panu o filtry osmotyczne to tutaj się Pan myli, pozdrawiam

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Robert Kwiatek 2 Nowoczesne technologie i kosmici | Mowie Jak Jest

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Robert Kwiatek, część 1 – Jak się robi dobre srebro i złoto koloidalne | Mowie Jak Jest

 • teflon
  Reply

  …jeszcze dodam 23:06min mowa jest o jonizatorze wody. Chodzi tu o produkcje wody nasyconej wodorem, który jest najsilniejszym antyoksydantem. W tym przypadku faktycznie potrzeba jest dzielenia naczynia z elektrodami na pół aby woda blisko jednej elektrody nie mieszała sie z drugą. Więc bardzo ważne z czego wykonana jest elektroda dodatnia gdyż iż wyrywane z niej są cząstki metalu, tak samo jak w maszynce do srebra. Interesująca nas woda jest blisko elektrody ujemnej gdzie przyciągane są te wyrwane cząstki. Tak się składa że właśnie na elektrodzie ujemnej uwalnia się wodór na dodatniej tlen. Łyżki zwykle są tępe 😛 ale też chromowane lub z nieznanego stopu. Dla tego bardzo ważny jest materiał na elektrody i warto sie tym zainteresować bo można sie potruć. Z tego co wiadomo jonizator z Litwy dodatnią elektrode ma pokrytą platyną. Ja osobiście zrobiłem to ze stali (kwasówki) 316l. Wydaje sie być wystarczająco mało reaktywna z uwagi na to że robią z tego HHO (jak dla mnie głupia zabawka) o bardzo dużej gęstości elektrolizy a stali to nie przeszkadza. W moim przypadku całookresowe prostowanie prądu z gniazdka to zbyt dużo, wystarczy jedna mocna dioda. Pobiera mi to w okolicach 0,5kW i ma wydumaną hydraulike na pompce do akwarium 😛 To tak w ramach przemyślenia polecanych elektrod.
  To tak

 • teflon
  Reply

  Maszynke do srebra zrobiłem już pare dobrych lat temu ze zmianą polaryzacji elektrod srebrnych co minute, co by sie równo zużywały.
  Stabilizacja prądu na 3mA. Dodam że działa to błyskawicznie na zaraze, wytestowane na psach, dzieciach i zagrzybiałym pazurze 😛
  Czasem koloid robiłem nawet na odstanej przegotowanej kranówie i działał równie dobrze choć szybko sie utleniał (czerniał).

  Z tego co było mówione od 20:05min to cząstki metalu odrywają sie od elektrody dodatniej i taki mają ładunek, przez to jest to koloidalna zawiesina. Dopiero po dotarciu do elektrody ujemnej przylepiają sie do niej i wtedy dopiero też zmieniają ładunek. Nazywa sie to galwanizacja i dlatego metal podpięty do katody niema znaczenia dla zdrowia.
  Więc jeśli nie mamy cząstek ujemnych w roztworze to dlaczego mowa o potrzebie zabawy w hydraulika i dzielenia płynu na pół gdy jeszcze jest pod prądem (jak rozumie)?
  Przecie same cząstki dodatnie sie nie zlepią i bedą cały czas sie odpychać, nawet po odpięciu prądu.

  Źle rozumuje???

 • aaaa
  Reply

  http://luskiewnik.strefa.pl/akne/p11.htm pkt.8
  „Obecnie niektóre firmy próbują wprowadzić na rynek namiastki srebra koloidalnego. należy jednak podkreślić, że niewiele mają one wspólnego z dawnym srebrem koloidalnym, przede wszystkich ze względu na charakter chemiczny jak i stężenie. Zważywszy na charakter tego typu współczesnych preparatów (suplement) jak i śladowe w nich stężenia srebra nie należy wierzyć w ich cudowną moc leczniczą. Porównywanie współczesnych namiastek preparatów srebrowych do dawnego srebra koloidalnego jest moim zdaniem niepoważne.”

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>