Misja na planetę Tjehooba i z powrotem – dr Tomasz Chałko

More videos
Views
   

– poszukiwanie sensu życia
– tłumaczenie książki
– wykłady na Uniwersytecie w Melbourne
– jaki jest cel istnienia człowieka
– we wszechświecie wszystko wiadomo
– jak wygląda świat idealny
– czym jest kakistokracja
– na czym polegają podróże międzygwiezdne
– jaki jest sposób komunikacji we wszechświecie
– czym jest „doko”
– do czego służyły piramidy
– Jezus z planety Tjehooba
– grób Jezusa w Japonii
– kim był Mojżesz
– przekręt z pierwszym przykazaniem

Strona dr Tomasza Chałko: Tjehooba.pl
Księgarnia: indygobook.pl

28 komentarzy

 • Nikt 2
  Reply

  Można różnie myśleć o książce. Człowiek nie musi się sugerować konkretną książką. Książki ludzie piszą z różnych powodów, ponieważ chcą się podzielić, ponieważ jest to pewna artterapia, ponieważ potrzebują, etc., nie trzeba/chociaż można krytykować i potępiać jeśli ktoś ma tyle w sobie nieutulenia, tyle zagubienia, tyle braku akceptacji siebie. Niektórzy mogą tworzyć z tej książki, tak jak z każdej twórczości swoją nadinterpretację, szukać i problemować.
  Można też przeczytać z ciekawości, że można tak widzieć z innej perspektywy, doświadczać.

 • Zanos
  Reply

  Ja już jakichś 10 lat wstecz, przestałem kupować i czytać takie durne książki, które nas tylko bałamucą i utwierdzają nas w tym, że jesteśmy za głupi by cokolwiek zrobić, a to nieprawda. Oni też są równie głupi jak nie wiedzą jak naprawdę działa nasze ciało. Książka jest słaba i kłamie we wszystkich kwestiach dotyczących naszej świadomości. Nie wiem więc czy rzeczywiście to te dziwolągi dyktowały, by nas znów ogłupić. Przesłuchałem też książki Chałko Wolna wola. To również stek bzdur, które nas dalej prowadzą na manowce. Alex. Sympatyczny z ciebie facet, ale znów zbłądziłeś promując takich niedouczonych i kłamliwych debili. Ja już dawno załapałem jak sobie sami nie pomożemy to nic nigdy nas z tego nie wyciągnie i będą na nas zerować jeszcze tysiące lat.

 • Antero
  Reply

  Książka „Misja” usiana jest frazesami, które NIC lub niewiele dają w kwestii wyjścia z obecnej zapaści ludzkości.

  Po co komu informacje jak było na ziemi i co tam z Jezusem? Zaspokajają tylko ciekawość pewnych osób, nic więcej. Czytałem już kilka takich elaboratów i co ciekawe niektóre z domniemanych cywilizacji typu Plejaranie, Plejadinaie czy jak im tam pomagały Jezusowi lub był ich człowiekiem. Sukces (choćby połowiczny) ma wielu ojców, porażka jest sierotą.

  Dodam jeszcze książkę T. Chałki „Wolna wola”, gdzie wypisuje on teorie, które dla nieobeznanego mogą wydać się ciekawe, prawdziwe, budujące, a w przeczystości ukazują cukierkowe sytuacje oderwane totalnie od rzeczywistości.

  Gdzie byli mieszkańcy TJehooby i innych niby tych dobrych, gdy na ziemię zleciały istoty „złe”, które wybrały ścieżkę niezgodną z wolą Praźródła i przewyższając nas technologią i wiedzą degradowali nasze DNA, degenerowali wolę, oprogramowali, czyli wprowadzili mind control?

  Ależ oczywiście, ci dobrzy są PONAD i nie będą prowadzić ze złymi wojny (to słowa z „Misji”), przepisy galaktyczne im zabraniają ingerencji, a teraz śmią dawać nam RADY, wskazywać na zagrożenia, mówić jak bardzo upadliśmy. Ojej i cały czas robią to wbrew przepisom o nieingerencji, jak strasznie ryzykują. Ale NAM mówią o współczuciu, o tym byśmy pomagali innym i o tym, że SAMI musimy z tego wyjść.

  Pan Chałko (i nie tylko) pisze, że to, co nas spotyka jest konsekwencją (karmą) naszych działań. Mieliśmy wolną wolę i tak wybraliśmy. Takie bajki to grzecznym dzieciom. Zostaliśmy siłą ZNIEWOLENI, nie mieliśmy żadnych szans i nikt nam nie pomógł. Wygląda, że sumienie ich gryzie.

  Dlatego będę bronił, lobbował i wspierał na ile będę mógł ZBYSZKA POPKO, który mówi i działa, który ma MOC, który ukazuje sposoby jak się z tego bagna wydostać, jak się odprogramować, jak wzrosnąć.

 • Sceptyk
  Reply

  Panie Tomaszu. Kto dał tym najbardziej rozwiniętym wśród 9 poziomów rozwoju fizycznym istotom prawo do ingerowania w szczególności w życie takie jak te ziemskie, które nie ma jakichkolwiek szans na ratunek w obecnej sytuacji? Czyżby sami mimo swej ogromnej wiedzy i świadomości uważali się za istoty mające prawo zmieniać to, co wydaje się naturalną koleją rzeczy nawet jeżeli prowadzi ona do zagłady gatunku, to jest tylko i wyłącznie winą tego gatunku . Zdarzają się katastrofy itd. które bardziej by pasowały do koncepcji niesienia pomocy jeżeli taka inteligencja uratowałaby jakąs planetę z zamieszkałą cywilizacją przed zagładą w taki sposób gdyz ze wzgledu na ograniczenia rozwoju owa nie byłaby w stanie sama temu zapobiec , ale wpływanie na poszczególne jednostki , ludy i nie tylko wydaje się wśród wielu sposobów nakierowywania ludzi w szczególności bardzo mało skuteczną metodą. Jedynie garstka , która w odniesieniu do ogólu nie będzie miała wpływu na cokolwiek zrozumie . Mój największy i najbardziej sensowny wniosek z tej ksiązki jest taki, że jeśli ta wiedza została przekazana nam na obecnym etapie ludzkiej historii, to dlatego że zbliża się nasza zagłada i taka informacja może jedynie nadać nam sensu życia na czas który pozostał.

 • Dracorn
  Reply

  Historia zaczyna się niemal od początku zabijaniem kilku gorylopodbnych ludzi.
  Hm, skoro Thao posiada tak niesamowite właściwości i umiejętności, to pewnie byłoby 1001 metod unieszkodliwienia napastników bez zabijania ich.
  Nie wiem, jakoś nie przekonuje mnie ta historia…

  • Tomek
   Reply

   To tak jakbyśmy się umówili że gramy w szachy (zgodnie z zasadami gry) a jeden z graczy w trakcie robi ruch niezgodny z obowiązującym.

 • Dobromir
  Reply

  Troszkę to śmieszne iż człowiek ten wyznaje iż w tzw: demokracji to ludzie cokolwiek wybierają. Demokracja to złudzenie wyboru. A co to podróży międzygwiezdnych, to po co statki skoro siłą myśli można przenieść swoje ciało fizyczne na inny kontynent jak i planetę. Kwestię tą poruszyła „Anastazja” książki Władimira Megre. Jeśli wszyscy połączą się ze źródłem to nie ma czegoś takiego jak „rządzenie innymi” „rządzenie planetą” przez jakąś garstkę. Anastazja już wskazała drogę, „Technologia to ślepa droga w rozwoju człowieka”.

 • Zibi Kozak
  Reply

  Ludzki tok myślenia zamknięty jest w atomowej puszce,(głowa)
  Co to znaczy źli Ludzie, ci niedobrzy ?!
  Najpierw trzeba zadać pytanie:
  Dlaczego tacy Ludzie istnieją ?
  A istnieją dlatego że to Środowisko kształtuje oprogramowanie (ego) Kombinezonu (ciało) ~Bruce Lipton i jego wnioski na temat Komórka a Środowisko,
  Jeżeli istniałby na Ziemi System Miłości nie byłoby nienawiści i złości,(debili)
  Nie ma złych Ludzi, jest zły System który tworzy złych Ludzi,(debili)
  Algorytm Materii (matrixa) umożliwia każde działanie wszelakiego systemu,
  Nie ma głupich Ludzi, nie ma Debili, To my, sami na siebie stworzyliśmy Normy i wszyscy ci którzy akceptują ten podział są pozbawieni świadomości,
  My mamy być uduchowieni a nie religijni,
  Problem jest w tym że od urodzenia czyha na nas system matrixa,
  Szukanie w burdelu moralności będzie pracą Syzyfa, Jacy Ludzie będą rodzić się w takim środowisku ???
  Jakie wyniosą cechy ???
  Tak samo jest z Matrixem,
  Jak mówi klasyk: Nic nie zmienisz walcząc z rzeczywistością,
  Żeby coś zmienić zbuduj nowy model, który sprawi że istniejący model stanie się przestarzały,
  Miłość i Wiedza jest takim Modelem,
  Im więcej wiesz, tym jesteś większy,
  Ludzie urodzeni w burdelu matrixa w 95% są przesiąknięci tymi cechami burdelu,
  rodzą kolejne pokolenie w przekonaniu że tak trzeba i kolejne i kolejne,
  95% masy nie wie dlaczego tu jest, skąd pochodzi i dokąd powinna wrócić, tylko żyje cudzym życiem i mysli cudzym rozumem,

 • genowefa zajac
  Reply

  Aleks ! To jest bardzo ciekawe , interesujace i pomagajace zrozumiec to , o co wlasciwie chodzi. Dziekuje!

 • Robbie
  Reply

  Tam co czyta list Tomasz jest ta strona co tam pisze to ważne ale nie mogę odczytać bo za bardzo rozmazane szukałem na stronie misji proszę pomóc mi znaleźć link
  Dziękuję

 • Adamo
  Reply

  Cała wiedza jest dostępna w przestrzeni a jednak często p. Tomasz odpowiada „no tak do końca to nie wiem”. Super wywiad

 • Jacek1
  Reply

  Witam!
  Na portalu „Lubimy czytać” znalazłem opinię o książce „Misja” Desmarqueta z odniesieniem do Alexa; ” Alex z PorozmawiajmyTV poddany sesji hipnotycznej został zapytany o tę książkę. Widząc wszystko z perspektywy swojego wyższego Ja powiedział, że „nie jest ważne czy wszystko w tej książce to prawda, ale bardzo dobrze się stało że taka książka powstała”.

 • Kristi
  Reply

  Ja ksiazke „Misja” odkrylam dopiero teraz, jest super , z jednym tylko sie niezgadzam a mianowicie ze to Bog stworzyl czlowieka. Przeciez to my tworzymy nowe gatunki zycia, wedlug Bashara mamy w sobie 7 genow roznych gatunkow. Wiec pytanie brzmi: ktory kosmita klamie?

 • Krystyna
  Reply

  A czy nie jest przypadkiem tak , że przez szczepionki chcą nam zabrać/uniemożliwić rozwijanie tych wszystkich cech świadomości , ktore w liście do swoich dzieci wymienił rozmówca?

  • Rafał
   Reply

   No właśnie i czy w ogóle cały czas nie zabierają tych cech przecież dzieci są obdarzone tymi cechami a później przez system edukacyjny są zabierane co ten pan opowiada może czegoś nie rozumiem

 • Maciej
  Reply

  Wspaniale, że mogę posłuchać Pana Tomasza 🙂 „Misję” czytałem kilka razy. Niesamowita książka! Mam nadzieję, że w następnych rozmowach z dr Chałko będzie wiele informacji pozwalających rozwijać własną świadomość 🙂

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>