Miejsca mocy i wybrane atrakcje Kotliny Jeleniogórskiej – Leszek Kwaśnicki

More videos
Views
   

Leszek Kwaśnicki z zawodu jest urbanistą i ma również doświadczenie jako przewodnik turystyczny. Postanowiliśmy więc pokazać Państwu kilka ciekawych miejsc (niekoniecznie popularnych turystycznie) w Jeleniej Górze i okolicach. Zapraszamy na wycieczkę 🙂

Kontakt przez FB: www.facebook.com/leszek.kwasnicki

Category: Historia
Tags:

4 komentarze

 • RobertM
  Reply

  Alex, właśnie dzisiaj byłem przy wejściu do Kościoła Pankracy i o dziwo, freski, płaskorzeźby o których opowiada w 52’50” Pan Kwaśnicki zniknęły!? Przypadek?

 • Stomko
  Reply

  Bardzo ciekawy materiał i szczerze mówiąc mam ochotę na więcej 🙂
  Zauważyliście, że obecnie prawie na każdej wieży kościelnej znajdują się anteny przekaźnikowe telefonii komórkowej? Na materiale widać to doskonale. To prawdziwa zmora dzisiejszych czasów, a jednocześnie bardzo zły prognostyk na przyszłość, gdyż świadomość ludzi (szczególnie w Polsce) w tym temacie jest znikoma. I z tego miejsca apel i prośba do Ciebie Alex. Jak możesz, przeprowadź wywiad z Panem Dionizym Pietroniem z Krakowa, który jest jedną z nielicznych osób, zwracających uwagę na to zjawisko elektrosmogu i badających je praktycznie. Czym więcej dyskusji na ten temat, tym większa wiedza poszczególnych osób i możliwość przeciwdziałania na naprawdę szkodliwe uwarunkowanie społeczne. Nie pozwólmy dalej traktować się jak króliki doświadczalne i nie dajmy wciskać sobie kitów przez odpowiednio „przygotowanych” jajogłowych ekspertów.
  Pozdrawiam trzeźwo myślących

 • A.W.
  Reply

  Kule ziemska oplata geomantyczna siec planetarna,łącząc aktywne punkty. W punktach węzłowych- przecięcie siatki szwajcarskiej i diagonalnej występują tzw.miejsca mocy. Miejsca mocy są ze sobą połączone ciągnącymi się nawet setki kilometrów pasmami linii promieniowania geomantycznego, określanymi przez radiestetów angielskim terminem ley lines. Granicą optymalną dla utrzymania zdrowego organizmu jest przebywanie w polu o mocy 6500-8000 tys jedn Bovisa.Czym nizsza moc promieniowania, tym ciało zaczyna chorować.Max granicą dla sfery ciała fizycznego jest 10000 A w sklali Bovisa. Uskoki i szczeliny generują negatywną wibrację i oddzielaja miejsca mocy.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>