Wizjoner z pałacu na ciepłej wodzie – Waldemar Tadajewski

More videos
Views
   

Właściciel Pałacu na Wodzie w Staniszowie, Waldemar Tadajewski w ciągu ostatnich kilku lat przekształcił zabytkową ruinę w piękny, prosperujący pałac. W ostatnich kilku miesiącach zrealizował kolejne punkty planu inwestycji: wykonał odwiert do żyły wody termalnej na głębokość ponad 1500 m, a obecnie realizuje kolejne inwestycje: duży 4-kondygnacyjny hotel z usługami medycznymi, spa, wellness, z sześcioma basenami, sześcioma saunami, gabinetami fitness, gabinetami do rehabilitacji i odnowy biologicznej, dwa boiska do squasha, sale dyskotekowe, duże pomieszczenia do zabaw dla dzieci, sauny zewnętrzne (banie), itp. Hotel będzie świadczył usługi rehabilitacyjne i medyczne we współpracy z Karkonoskim Centrum Medycznym oraz zapewni wszelkie atrakcje rekreacyjne i sportowe związane z rejonem Karkonoszy, czyli wycieczki po górach, narty, rower i inne.

Baseny termalne to atrakcja jedyna w swoim rodzaju w tym regionie (poza nowo budowanym aqua parkiem w Cieplicach), a w połączeniu z innymi usługami Pałacu na Wodzie i nowego hotelu, będą hitem regionu Karkonoszy.

Co więcej, Waldemar Tadajewski nie zamierza ograniczać swoich usług jedynie dla swoich gości hotelowych, lecz również świadczyć je po przystępnej cenie szkołom i mieszkańcom okolicznych miejscowości.

A poniżej prezentujemy film o historii Pałacu na Wodzie (Dworu Staniszów), zrealizowany przez TV Dami w roku 2009

www.PałacNaWodzie.pl

Ilość wizyt:

Category: Wywiady

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>