Jak zwiększyć moc samochodu przy pomocy wody – Michał Aleksander Popek

More videos
Views
   

14 komentarzy

 • Adamski
  Reply

  Z tymi patentami to chyba nie taka prosta sprawa. Jeśli odkryjemy coś innowacyjnego i tego nie opatentujemy, to ktoś inny to opatentuje i może taki pomysł wsadzić do szuflady lub pobierać za niego pieniądze. Więc sensowniej jest opatentować i wtedy udostępnić bez ograniczeń.

 • Sławoj
  Reply

  Wygląda mi to na techniczne urządzenia sondy ufo.. szczególnie, że punkty pulsują światłem ? Sam widuję, zatrzęsienie różnorakich energii i punkciów, analogicznie jak te tutaj na filmie, jednak one są „inne” bardzo subtelne/szybkie i niewyraźne – tak jak aura prawdopodobnie nie widoczne dla kamery.

  • Sławoj
   Reply

   Alex , czy Ty lub ktoś ze słuchających wykładu widzieliście te orby ? Dodam tylko, ze ja swoje „widzenie” uruchomiłem w trakcie nauki widzenia aury oraz po odblokowaniu/wyostrzenia wzroku na subtelne manifestacje.
   PS. Jestem w posiadaniu poradnika Michała Popka nt przeróbki auta. Jeszcze nie dokonałem przeróbek. Czy coś więcej wiesz nt rozwoju tego projektu?

   • Alex
    Reply

    Tych orbów nie było widać tam na miejscu i taka ich ilość była tylko podczas tego wykładu.
    Nie wiem nic więcej o tym projekcie, ale już kilka osób pytała o schematy. Więc jeśli masz taki poradnik, to proszę udostępnij.

  • Tadeusz M.
   Reply

   Tak, przelecialo 🙂 . Odbite swiatlo z okna ktore ktos otworzyl lub zamknal. Jest nawet cien prelegenta widoczny. Wole skupic sie na tresciach przekazywanych , niz wypatrywac cudow. To konferencja naukowa 🙂 Pozdrawiam serdecznie

 • Bartosz T. B.
  Reply

  Ciekawy wyklad, ale o ile pamietam to woda nie jest scisliwa, a Keshe ma patenty na swoje wynalazki, tylko sie znami nimi podzielil.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>