Jak wykorzystywać koherencję serca w skutecznym samouzdrawianiu – lek. med. Andrzej Wątrobiński

More videos
Views
   

Lek. med. Andrzej Wątrobiński szczegółowo wyjaśnia znaczenie koherencji serca dla naszego zdrowia i dobrostanu, pokazując przy tym, w jaki sposób osiągać ten stan.
Nagranie zostało wykonane podczas konferencji Harmonia Zdrowia i Życia (22-23.02.2020) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.
Strona Andrzeja Wątrobińskiego: andiw.pl

9 komentarzy

 • Arek Madański
  Reply

  @Astre Czy już lepiej się czujesz, gdy się powymądrzałaś? To napisz dlaczego nowotwory robią przerzuty, co tam mają do trawienia, jakie kości? I dlaczego ludzie umierają od nieistniejących nowotworów? I czy Ty jesteś ze średniowiecza?

  • Astre
   Reply

   @A.Madański
   To co napisałem jest cytatem z wypowiedzi dr.n.med. Marzanny Radziszewskiej, a która nie wyssała tego z palca, tylko oparła się na badaniach naukowych.
   Nie mam teraz czasu szukać w której to wypowiedzi było, bo jest ich sporo na YT, jak chcesz to sobie poszukaj.

  • JAN
   Reply

   Tylko to, o czym Jesteś wewnętrznie przekonany Jest Twoją PRAwdą, której doświadczysz Arku. W każdej chwili możesz zmienić Swe przekonania na korzystne dla Ciebie.
   Dla córki Astre: Masz super TATĘ.

 • Arek Madański
  Reply

  Jak częstotliwość pola elektromagnetycznego ziemi może pokrywać się z częstotliwością serca – czyjego serca – skoro serce każdego człowieka ma indywidualną częstotliwość? Poza tym ta indywidualna częstotliwość zmienia się zależnie od nastroju. Tak samo częstotliwość planety się zmienia tak samo jak pogoda i nie jest jednorodna we wszystkich rejonach ziemi.

 • Adan
  Reply

  czy masz potrzebę się leczyć, czy hodujesz w sobie jakąś chorobę ?
  wykład i przekaz nader ciekawy. Pozdrowienia

 • Lidia
  Reply

  Bardzo ciekawy wykład. Pan jest autentyczny , chciała bym się u pana leczyć. Fantastyczny przekaz Wilkie Dzięki

  • Astre
   Reply

   @Lidia
   Skoro tu publicznie piszesz, to wyjaśnij wszystkim zainteresowanym na co właściwie chcesz się leczyć u ”Pana doktora” ? Jesteś chora ? Na co ? Na wydumane choroby ?
   Wyjaśniam wszystkim bezmyślnym zjadaczom marchewki, (od księdza do prezydenta) że żadnych chorób nie ma ?..!
   Dowody ?
   Proszę bardzo ..
   Badania psa chorego niby na nowotwór opisane w publikacjach naukowych podlegającej recenzji naukowej !!!
   Pies zjadł kość, która utknęła mu w żołądku. Kolejny etap, to stwierdzenie nowotwora żołądka.
   Ale ten nowotwór ( to tylko naiwne pojęcie ), lecz w istocie proces naprawczy i ochronny narządu zwanego żołądkiem. Badania wykazują, więc gdy kość została w końcu strawiona ten niby ”nowotwór” zniknął. No więc gdzie ten nowotwór, gdzie ten rak i te inne ble, ble, ble….!
   Proszę posłuchać sobie między innymi wykładów dr.nauk.med. Marzanny Radziszewskiej o ”chorobach” popartych rzetelnymi badaniami naukowymi , a nie naiwną interpretacją chorób rodem ze średniowiecza.
   Więc, zasadne pytanie na co chcesz się leczyć u Pana Doktora ?
   Pan doktor (jakikolwiek by nie był) niech wpierw sam weźmie odpowiedzialność za siebie, a nie bierze odpowiedzialność za innych.

 • Zdzislaw Salwa
  Reply

  Panie Andrzeju, wielki szacunek dla Pana za to czym sie Pan teraz zajmuje! Wysluchalem z uwaga calego wykladu. Znam co nieco Pana droge, spotykalismy sie w Providzie na szkoleniach, etc. Ja tez odszedlem do finansow i zwrocilem sie ku „nieznanemu”, ku duchowi. Jestem z Panem.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>