Jak wolnym być – Idalia Raganowicz

More videos
Views
   

Idalia Raganowicz podejmuje temat wolności w kontekście świadomości i zdrowia, które są podstawowymi wyznacznikami poczucia wolności.
Nagranie zostało wykonane podczas konferencji Harmonia Zdrowia i Życia (22-23.02.2020) – zorganizowanego przez Andrzeja Nikodemowicza w Skaryszewie.
Kontakt i strony www:
KrzemH2O.pl/kontakt
sklep.orsi.pl
PowrotDoNatury.eu

6 komentarzy

  • Łukasz
   Reply

   A Berdowicz tłumaczył ostatnio Thiersa i ten mówił, że medytacje Kobry to ściema i ten cały kobra też i że to kłamczuch. Jak to z nim jest?

 • Konrad
  Reply

  dobra rada, na jutubie jest mozliwosc wysluchania w predkosci 1.5, mozna zaoszczedzicz czas a przy okazji posmiac sie. kazdy na ta planete przychodzi zeby byc niewolnikiem a ta pani mowi jak byc wolnym 🙂 nie lubie sluchac ludzi ktorzy siedza w kajdanach i mowia o wolnosci, czy ta pani uwaza proces starzenia sie za wolnosc, ja wiem ze dla wielu ludzi wybor kanapki z serem czy z szynka to wyraz wolnosci ale nie dla mnie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>