Spotkanie mediacyjne – Jerzy Zięba i patryk pankowski

More videos
Views
   

Środowisko związane z medycznym wykorzystaniem konopi jest podzielone, dlatego postanowiliśmy zacząć się spotykać i rozmawiać, aby zażegnać wszelkie nieporozumienia. Tylko dzięki wspólnemu działaniu będziemy mogli przeciwdziałać manipulacjom korporacjom farmaceutycznym.
Przedstawiam tu podsumowanie kilkugodzinnego spotkania, które zażegnało trwający od kilku miesięcy spór. Szczegóły tego sporu nie są już istotne, najważniejsza jest zgoda.

Category: Zdrowie

8 komentarzy

 • Zniesmaczony
  Reply

  A mi się takie lobbowanie nie podoba, bo to sam lobbysta nie ucha chany że nie chcą upraw i jego lobbowania rozpętał konflikt dla siebie albo kogoś- A potem Pan Zięba musi się przed takim tłumaczyć to nie tak powinno wyglądać.. Ale Ukłony dla Pana Ziemby za chęć rozmowy z lobbystą takim:)Widać od razu kto tu mądrzejszy..Pozdrawiam

 • Bogin PoRozum
  Reply

  Gdzie dwoch sie kloci tam trzeci korzysta – czyli kto ciagle skloca nas wszystkich ? Kto skloca i na tym korzysta ! ?

 • Leopold Svatý Česká Republika
  Reply

  Ahoj všichni dobří Poláci , Slované . Krásná , věcná diskuse . Gratuluji k porozumění a kultivovanému projevu všech věcně diskutujících .

  Dobře dla Polski .

 • At
  Reply

  Miło było posłuchać i popatrzeć jak Polacy potrafią się porozumieć 🙂 Takie spotkanie tworzy dobrą przeciwwagę, tak trzymać!!!

 • Robert
  Reply

  nie o niczym, trzech suwerenów chce wspólnie, przywrócenia prawa naturalnego dla rodziców chcących leczyć swoje dzieci.

  • Piotrek
   Reply

   To są lobbyści. I nikt nie broni rodzicom podawać tego oleju swoim dzieciom, problemem jest to, że panowie chcą się wpiąć do systemu refundacyjnego. A prawda w przypadku samego oleju jest bardziej złożona niż jest powiedziane w jego reklamach. Zresztą wystarczy wpisać w google „rick simpson hemp oil” i po stronach reklamowych są te bardziej trzeźwe.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>