Jak się kręcić dla zdrowia z mudrami Jezusa – Krystyna z Atlanty [8]

More videos
6.09K
Views
   

15 komentarzy

 • anna
  Reply

  kochani jesteście cudowni.. a Krysia Tuchałowa obłędna :).. aż szkoda że tak daleko bo chciałoby się taką cudowną istote przytulić <3
  Po tym filmiku przypomniało mi się coś.. ale ja nie wiem czy to to.. "manna z nieba" "manna z podniebienia"
  10 lat temu (około) miałam coś takiego.. pojawiały się takie granulki jak kasza manna (dużo, bardzo dużo) na podniebieniu aż do gardła i na języku.. to trwało kilka dni.. ale ja się wystraszyłam bardzo.. myślałam, ze to jakas choroba.. za nim jednak znalazłam lekarza który mógłby mi powiedzieć co to jest, odeszło.

  Myślicie że miałam "mannę z nieba"??
  Dodam tylko, że ja ani olei nie wydzielam.. a bynajmniej nie zwróciłam uwagi.. nie mam żadnych połączeń ze źródłem na tyle żeby zdawała sobie z tego sprawę.. jedyne co mam to sny prorocze a raczej ostrzegawczo-informujące i tylko w negatywnych sferach szczególnie dla mnie.
  Pomijając te sny które dotyczyły mojej osobistej sfery i ostrzeżeń które moga się przydażyć na ścieżce negatywnej część się spełniła a w części jakby kierując się oznakami ze snu miałam czas zainterweniować i poprowadzić w inna stronę ciąg zdarzeń. To kiedy nastał czas pseudopandemii śniło mi się że we śnie nagle zobaczyłam w oczach zielone znaczki i głos w głowie który mówił że byłam "niegrzeczna" a ja standardowo krzyczeć nie mogłam tylko pojawiła się myśl, że wszyscy jestećmy dawno zachipowani. Co się okazuje to jest prawda jak słucham i czytam różne informacje. Ludzie jednak nie zdają sobie z tego sprawy, że tu wcale nie trzeba do tego podania chipa.. oczywiście to jest jakby formalna droga.. ale dostajemy chipy od dawna w różnych postaciach zarówno na tle fizycznym jak i eterycznym.
  W innym śnie śniłam kiedy "czarny dym" (taki jak np w Harrym Poterze dementorzy byli) chciał wejść we mnie przez czakrę podstawy. Ból był tak duży że o dziwo mogłam krzyczeć aż się obudziłam. Po przebudzeniu przez jakiś czas bolała mnie kość ogonowa. Mam nadzieję, ze nic we mnie nie wlazło i się nie ukrywa siedząc teraz cicho.. chyba że powinnam może mimo wszystko skorzystać gdzieś z pomocy sprawdzenia.. jesli tak i macie takie informację u kogo mogę to zrobić to byłabym wdzięczna (zaznacze tylko że nie stać mnie na sesję za 1000zł 🙁 chciałabym ale po prostu mnie nie stać)

  Często miałam sny o tzw "końcu świata".. chodzę po zgliszczach, niebo czerwono-pomarańczowe
  Widziałam też statki kosmiczne.. nie byłam w nich ale widziałam.. nad wodą i jedną Panią kosmitkę pytałam czy na pewno są tymi dobrymi to się tylko uśmiechnęła.. nie wiem natomiast czy to sen czasem nie podytkowany ostatnimi informacjami..
  śniłam też o agresywnych dzieciach robotach z wilczymi zębami..
  To ostatnie 3 miesiące.. a mam okresy że ponad rok mi się nic nie śni.. po czym mam kilka snów pod rząd i potem znów bardzo długa przerwa..

  no i się napisałam 🙂

  pozdrawiam Was ciepło i czekam na kolejne ciekawe wieści od Krysi.. no i pytanie czy będzie w Polsce jakoś bo przytulaski muszą być 🙂

  pa

 • Anna
  Reply

  Wielkie dzięki Pani Krystynie i Panu Aleksowi za kolejny wspaniały filmik i czekam z niecierpliwością na kolejny . Zaczęłam stosować kręcenie . Używam teraz MMS z chlorkiem złota – niebo w porównaniu z sokiem z cytryny, który stosowałam od zeszłego roku – wszyscy co spróbowali wiedzą jaki ma ,,ciężki smak ale mimo to uratowałam nim mojego umierającego wtedy pieska po ukąszeniu kleszczy – dla mnie to była desperacja z zastosowaniem tego środka , bo piesek leżał bezwładny i bez życia – weterynarza nie brałam pod uwagę , bo wiem co robią .Przemogłam strach, nie miałam już nic do stracenia – podawałam MMS 1:5 z sokiem z cytryny co parę godzin – no i stał się wtedy dla mnie cud. Teraz jestem niezmiernie wdzięczna za to nowe rozwiązanie bo w tym smak jest niemal niewyczuwalny a przynajmniej w porównaniu do poprzedniego . Pozdrawiam serdecznie Wszystkich

 • Zbigniew
  Reply

  Pani Renata Engel stwierdziła, że kwiat życia emituje silną alę destrukcyjną energię. Niestety ten filmik niedawno zniknął z Youtube, kanał też. Dopiero później usłyszała o Ashayanie Dean która twierdzi to samo.

  • Mandragora
   Reply

   Ja pozwolę sobie coś napisać na temat tego linka https://www.youtube.com/watch?v=C89Txs03ZYk&t=1s., a raczej Ashayany Deane, o której tu wspomniano, bo może tego nie wiecie. Otóż należy trzymać się z daleka od niej i od ludzi którzy jej metody propagują, grozi to niestety nieodwracalnymi konsekwencjami – tzn. utratą duszy..
   Miałam do czynienia z osobą, która została pozbawiona duszy biorąc udział w kilku jej warsztatach w 2012 r. Zostało to stwierdzone przez znanego jasnowidza i grupki osób, która razem z nim pracowała. Tak więc można bez obaw stosować znaki kwiatu życia i ‚seed of life’, jest to zdecydowanie mniej groźne niż słuchanie nagrań o metodach Ashayany Deane…

 • Marek
  Reply

  Alex, Twoje audycje z Krystyna z Atlanty (dy) to rewelacja. Oby częściej, więcej . pozdrawiam Was serdecznie 🙂 . Marek

 • Mandragora
  Reply

  Kochana Krysiu z Atlantydy, jestem żywym dowodem na prawdziwość teorii uzdrawiania po kręceniu się dookoła wg Barbary Marciniak , praktykuje to od co najmniej 20 lat , czasem bardzo regularnie czasem mniej i tylko jeden raz dziennie , i to już chyba wystarczy, bo nigdy nie choruje , śpię mało, pracuje dużo i jestem okazem zdrowia :). Mam jedną uwagę dla tych którzy zaczynają . Po to aby nie mieć mdłości po kręceniu się należy po zakończeniu przez chwile patrzeć na punkt bardzo blisko oczu – chodzi o krótką stabilizacje błędnika. Ja składam ręce jak do modlitwy blisko oczu i stoję przez chwilę spokojnie.

 • Monika
  Reply

  Dziękuję Wam obojgu, Aleksie i Krystyno, za te wszystkie filmy – na dzisiejszym bardzo się wzruszyłam..
  Ormus z soli mam zrobiony, ziemię okrzemkową piję, czekam na dostawę składników do złotego panaceum, książki zamówione, teraz będę wprowadzać kręcenie razem z Wami.. 🙂
  Pozdrawiam bardzo serdecznie! M

 • ArturMantura
  Reply

  Witam serdecznie .Rzadko się udzielam w uskuteczniania komentarzy ale tym razem niejako niemogę się opanować! Na razie proszę to potraktować jako ostrzeżenie…. ale jak ten stan rzeczy się utrzyma to na was doniosę !!!! I nie będzie żadnego politowania! Co prawda nie wiem jeszcze gdzie i do kogo ale coś znajdziemy…. bo na pewno moją opinię podziela wielu….
  Jak to moja kochana babcia Rózia powiadała….” No ludzii…. normalnie nienormalni!!!” A tak proszę państwa ! No bo jak można tak cudne wspaniałe programy nagrywać takie krótkie i tak rzadko? No jak się pytam!
  Serdecznie pozdrawiam kochani!
  Namaste

 • Mena
  Reply

  12:28 chyba się przejęzyczyłaś w stosunku do strony, bo staram się zapamiętać, ale nie wiem, która wersję 🙂 Pozdrawiam i dziękuję że się tym wszystkim dzielisz.
  .

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>