Od samouzdrawiania do odżywiania praną – Marek Zwolenkiewicz

More videos
Views
   

Marek Zwolenkiewicz od ponad 23 lat zajmuje się ciekawymi tematami związanymi ze zdrowiem i rozwojem duchowym:

 • od samouzdrawiania do uzdrawiania ludzi
 • od Metody Silvy przez Reiki do Krija Jogi
 • jak rzucić palenie
 • korzyści ze świadomego oddychania i medytacji
 • zainspirowanie stylem życia wolnym od jedzenia
 • różnice między głodówką a niejedzeniem
 • podróże rowerowe po Polsce
 • proces przechodzenia na odżywianie praną
 • polecane książki
 • korzyści z odżywiania praną

12 komentarzy

 • Szukający :)
  Reply

  Znalazłem taką informację i wydaje mi się prawdopodobna:
  „Głośne historie, w których zwierzęta świadomie się zabijają, uważa się dziś za nieprawdziwe.Lemingom także nie udowodniono skłonności samobójczych. Scenę, w której gryzonie skaczą do wody, filmowcy nakręcili, zrzucając je ze skały. I to nie do morza, lecz do rzeki. A lemingi zbyt dobrze pływają, by się w niej utopić”
  Pozdrawiam

  • Janusz
   Reply

   Reiki opiera się na wizualizacji przepływu energii a krijajoga stosuje metodę pracy mentalnej połączonej z ćwiczeniami.
   Wykonuje się cztery cykle ćwiczeń które wzmacniają, rozwijają nasza świadomość.
   To trwa minimum 30min. Ale Jogananda w swojej książce pisze że początkujący jogin wykonuje te ćwiczenia 14 do 28 razy w ciągu dnia (doby). Gdy człowiek zaczyna swoją drogę z krijajogą to procesy przemiany na początku są ogromne. Ja po pół roku ćwiczeń (rano i wieczorem) zmieniłem się niesamowicie. Po prostu zobaczyłem jaki byłem wcześniej i się przeraziłem i nigdy do takiego stanu nie chciał bym wrócić. Miałem w sobie mnóstwo urazów i lęków. To było jak jakiś koszmar.
   Człowiek żyjąc tak normalnie to nawet sobie nie zdaje sprawy, czego nagromadził w swoim wnętrzu.
   Tak że polecam krijajogę do szybkiego oczyszczenia (oczywiście można ćwiczyć cokolwiek ale podstawą jest tu regularna praktyka. Ona jest kluczem do sukcesu)
   Pozdrawiam
   Życzę dużych przemian
   Namaste
   Janusz

 • Mewa
  Reply

  Wspaniały wywiad. Dziękuje Aleks za tą cudowną telewizję, którą tworzysz. Mam tylko jedno pytanie, czy ta technika oddychania mogła by być bardziej opisana? Nie wiem czy mam sobie coś wyobrażać, czy nie, czy powinno się to wykonywać tylko w stanie medytacji, czy także na co dzień, praca, dom etc również? czy oddech powinien być normalnie długi, czy może dłuższy i spokojniejszy itd,

 • Wędrowniczek
  Reply

  Dziękuję Panu Markowi za piękny, ciepły, uczciwy, dający do myślenia wykład, oraz Alexowi, że skupia ludzi o potencjale duchowym umiejących dzielić się swoją niekiedy bardzo trudną i nigdy nie kończącą się podróżą w przestrzeni duchowej. Ludzie coraz wiecej otwierają się na taką wiedzę i poszukują jej weszędzie. Tu ją znajdą!
  Dziękuję

 • Iwona
  Reply

  Jest to kolejny wywiad ,który obejrzałam na Waszej stronie. I muszę przyznać, że rozmowa z Panem Markiem była dla mnie kropką nad ” i ” Od pewnego czasu jedyną telewizją jaką oglądam jest NTv i porozmawiajmy. Teraz, dzisiaj konkretnie wiem, już co mam ze sobą zrobić. Pan Marek mi to potwierdził. Wcześniej miałam możliwość też rozmowy z Gracjaną. Podobnie jak Oni nie ufam Medykom, choć mam problemy zdrowotne. I od dłuższego czasu szukam alternatywnych metod. Wiem też, że człowiek ma w sobie ogromny potencjał możliwości samouzdrawiania. I moim zdaniem jest to jedyna droga ku przyszłości, poprzez rozwój osobisty. I może jest to trochę egoistyczne z mojej strony ale najpierw chcę pomóc sobie. Wiem ,że jak tego dokonam to to zmieni się moje patrzenie na świat i ludzi. To co Pan Marek powiedział, we wszystkim można dostrzec Boga czy Boską Energię, jakby się On nie nazywał czy wyglądał. Pozdrawiam i gratuluję pomysłu na fajną sensowną telewizję.

 • Janusz
  Reply

  Marku jestem pod wrażeniem twojej opowieści. Już jak dowiedziałem się że Aleks nie je to postanowiłem zrobić to samo i dzisiaj wiem że muszę się do tego solidnie przygotować i dać sobie to wewnętrzne przyzwolenie. Kidy będę gotów nie wiem, wiem że tak będzie mam takie wewnętrzne przekonanie. To Wy jesteście moją inspiracją do tego aby być w waszym gronie i doświadczyć tak pięknych chwil życia. Serdecznie Ci dziękuje — ” widzę Ciebie”

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>