Inteligencja roślin i starożytne piktogramy – Andrzej Skirycz

More videos
Views
   
 • interakcje pomiędzy roślinami a ludźmi
 • jak wykorzystywać rośliny do oczyszczania energetycznego
 • por jest dobry na kichanie
 • ogień uwalnia życie
 • czy jesteśmy dziećmi Ziemi
 • jesteśmy samopilnującym się stadem
 • symbioza w przyrodzie
 • jak oczyścić srebro
 • starożytne piktogramy
 • 200V, które nie istnieje

Kontakt: 502-221093, agazariam@gmail.com

Category: Nauka, Umysł

29 komentarzy

 • lola
  Reply

  Witam, znaleźć opcję dodaj komentarz nie jest proste w moim przypadku. Chcę tylko powiedzieć że jesteśmy zgodni w co do grzybów i bakteriii. Jak miło,:-tak podobne obserwacje ) a nie jestem fizykiem. Pozdrawiam serdecznie wszystkich:-)

 • Ewa Barbara
  Reply

  Nie wszystko co jest orginalne jest prawda. Panie Anderzeju grzyby to jedne z najstarszych organizmów na świecie i jedne z największych, taki np Micirizza, internet roślin. Jeśli ziemia rozpozna nas jako grzyb to będzie cudnie. Tak, jeden z polskich profesorów już w latach 60 przedstawił doskonała teorie, ze komórki rakowe to grzyb-pleśń-drożdże. Proszę spróbować grzybów psychoaktywnych, polecam to wspaniali nauczyciele, mędrcy. Trudno dyskutować o Tesli, jego 49 patentów np prąd trójfazowy etc na tamte czasy były rewolucyjne. Nie wiem jak daleko jego idee były od Wilhelma Reicha ( energia Oregonu) trudno dyskutować kiedy jak słusznie zauważył Ingo Swan każda informacja jest pod kontrola . Nadzieja dla nas, to wygrana bitwa o ziemie i bardzo pozytywna nowa przyszłość 5D. Ziemia jest kobieta, matka, babka , ja rozumiem niektóre matki są potworami prawdziwymi, być może stad pana idee, ze ziemia nas nie lubię. Moja mama mnie kocha i ja kocham, czuje się bardzo bezpiecznie na ziemi. Polecam grzyby na wieczor 🙂

 • Adria
  Reply

  Witam. Piękny ten materiał. Teorie wygłoszone przez Pana Andrzeja są niesamowite. Dlaczego nie ma więcej wywiadów z tym panem ?
  Panie Alexie niech Pan go jeszcze odwiedzi. Powiedzcie nam coś więcej.

 • Megien
  Reply

  Tej rozmowy posłucham na pewno jeszcze raz – dziękuję za niesamowite treści. A o Księżycu mówi na YT pan Sławek, który twierdzi, że rozmawiał z Ojcem Pio (przez wiele lat), m.in. o Księżycu i o wielu innych fascynujących sprawach np. o reptilach, których istnienie O. Pio potwierdził. Tu jest link do cz.2 tej rozmowy:
  https://www.youtube.com/watch?v=62txSUiB1cU

 • Justyna
  Reply

  od kiedy pamiętam, zawsze przynależałam do ziemi…jakby ktoś/coś stworzył ją dla mnie. jestem w nią wtopiona. wystarczy spojrzeć na codzienny spektakl, jaki natura nam przedstawia….patrz czlowieku i podziwiaj…niesłychana niepojęta harmonia nietkniętego ludzką ręką krajobrazu, gdzie każde drzewo, góra czy źdźbło trawy jest dokładnie na tym miejscu gdzie powinno być…nie metr dalej czy bliżej tylko wlaśnie tu gdzie jest.

  • Kowalska
   Reply

   Bo jesteś dzieckiem Matki Ziemi-jak każdy z nas. Masz w sobie DOBRO. Planeta wyczuwa wibrację każdego i wysyła to na co każdy zasługuje… Proszę, szanujmy Ziemię-to żywy organizm. Dbajmy o florę i faunę.

 • Marcin
  Reply

  Tesle wspierał finansowo J.P Morgan – on miał pieniądze 🙂 choćby z wypłaty ubezpieczenia za Titanica 🙂

 • Anna
  Reply

  Witam .Panie Andrzeju powiedział Pan zanim zaczął mówić o ,,Praczłowieku,, ,że musi to powiedzieć bo wie.
  Moje pytanie jest na serio i nie jest to żadna uszczypliwość -Skąd Pan to wie? Bo ja nie wiem ,a chciałabym wiedzieć gdzie szukać takich informacji. Kłaniam się i z góry dziękuje.

 • Greta
  Reply

  Alex i Andrzej- dzieki dla Was za mega ciekawa rozmowe, Daje duzo do myslenia….hmmm…
  Czekam na dalsze odcinki wywiadu z Andrzejem 🙂

 • Tomasz
  Reply

  Jak to przyroda nie chce nam pomóc? A rośliny mocy i rośliny święte [bramy percepcji]? Co z wieloma ziołami bedącymi lekami naszego ciała, umysłu i duszy? A drzewa i ich pozytywny wpływ na nasze samopoczucie tylko w przebywaniu z nimi. Domy drewniane maja kojący wpływ na całe nasze ciało i umysł. Drzewa produkują tlen. Dają nam schronienie przed nadmiernym słońcem lub deszczem. Wygladają pieknie [tak jak i inne rosliny] co równierz jest ważne dla nas. Nie rozumiem dlaczego rosliny miały by naszymi wrogami i nas odrzucać. No i skoro nas nie chcą dlaczego te trawy według tego Pana są takie ważne. No i z zego się ozyszczają?
  Myślę że fakt że nie jedzenie roślin przez eskimosów daje im możliwość dożyć 80 lat nie powinniśmy interpretowac jako „rośliny nie hca nam pomóc” ale może jako: człowiek jest jednak istota która jeść nie musi jak twierdzą breatharianie żywiący się słońcem.
  Wierzę że rośliny dają nam co trzeba i nie są naszymi wrogami. Ja je darzę miłością, uwielbiam patrzec jak rosną, cieszyć sięich pięknem, budować meble z drewna i rozpala ogien, który by nie istniał bez nich.

 • Renata
  Reply

  Alex, dzięki za przeprowadzenie tej arcy ciekawej rozmowy z Panem Andrzejem.
  Poruszyła mocno moje zwoje mózgowe. Liczę na kontynuację tych rozmów.

 • tomasinoo
  Reply

  Wywiera nacisk na podswiadomosc …. Sen na nieswiadomosci umowy 15 inekcji w glab 2 cm pobieranie energi antygrawitacyjnej od nas. Ale jazda:) pytanie brzmi po raz kolejny zadziewa sie czy manipulacja dla innych celow np strachu itp czy pewnej formy uwagi. Sny sny sny kto je zna.

 • Józek
  Reply

  Bardzo ciekawe. Dawno nie słuchałem z takim zaciekawieniem. Alex proszę o więcej Pana Andrzeja. Dziękuję.

 • Wiktor
  Reply

  Nareszcie jakaś nowa myśl. I spojrzenie na świat. Mam prośbę Alex . Kontynuuj wywiady z tym Panem. Albo daj jakiś adres do pisania lub rozmowy.
  Wiktor.

 • Body
  Reply

  Jeszcze nie dawno czulam sie jak Boskie stwozenie, a po tym wywiadzie czuje sie jak pantofelek. Pan Skirycz zdegradowal rodzaj ludzki do poziomu grzyba. Dla poprawienia humoru proponuje posluchac wywiadu z Calogero Grifasi.

 • Milena
  Reply

  Pytanie do Pana fizyka-kto manipuluje nad DNA rasy ludzkiej? Jaki to twór? Istoty fizyczne, astralne z innych planet, wymiarów? Gdzie są przeprowadzane eksperymenty? We wszechświecie, na księżycu, na Ziemi? Jak znika olbrzymia ilość „starych osobników” i jak powstają duże grupy „nowych”? Likwidacja za pośrednictwem kataklizmów, masowych infekcji, czy czegoś innego?
  Czytałam, iż biednego naukowca Nikole Tesle, podobno czeskiego pochodzenia sponsorował Pan Rokefeler starszy-ojciec Dawida, założyciel imperium finansowego. Podobno prąd powstawał na zasadzie rozszczepienia eteru, dla tego ten element chemiczny znikł z tablicy Mendeleewa w owych czasach-nie wiem jak teraz. Zgadzam się z Aleksem co do innego naukowca. Natomiast bronię Tesli. Skąd ludzkość dowiedziała się na temat nanocząsteczek, nanotechnologiii? Ten temat do tych czas jest prawie nie znany powszechnie.
  Pierwszy duży eksperyment Tesli-to zebranie pęczka energii -użyta znana wieża, i wysłanie pod kątem, który odbił się od jonosfery-skutek-tak zwany „tunguski meteoryt’ – do tycz czas nie znaleziono odłamków.
  Słowem 2016r w Oxfordzie była „pro prawda”-może dla tego mamy taką informację i teraz i wcześniej… Dużo na ten temat w ostatnim tygodniku „Gazeta Warszawska.
  W sprawie roślin zgadzam się z większością. Dla prawidłowego przebiegu eksperymentów musi być zastosowane naczynie szklane, nie plastykowe.
  Nasza planeta Matka Ziemia reaguję na każdą osobę fizyczną inaczej-w zależności od częstotliwości, którą posiada każdy z nas. Większość ludzi -to tylko konsumenci-dla tego tak jest.

  • Astre
   Reply

   Cytat Milena : ” Pytanie do Pana fizyka-kto manipuluje DNA rasy ludzkiej? ”
   Moja odpowiedź : nie wiem, czy manipuluje DNA, ale całym tym bałaganem twórczym manipulują kontrolerzy. Nad tymi kontrolerami są następni kontrolerzy, a nad nimi kolejni kontrolerzy. Dość szeroka piramida, gdzie jedni kontrolerzy o drugich zbyt wiele nie wiedzą. Tym akurat bałaganem na Ziemi kontrolują głównie Reptilianie oraz kilkanaście inny ras i na dodatek prowadzą wojny z innymi rasami o wpływy i kontrole. Zapewniam Cie, że oni wiedzą o Tobie, lub o każdym z Was.
   Lecz, to tylko gra – Sansara dlatego nigdy nie czuj się ofiarą kogoś, czegoś, lub otaczającego świata.
   Przyjmij, to co jest w tym wszystkim jedynie prawdziwe – to Sansara.
   Zrozumieć kontrolerów, to zrozumieć Sansare. Zrozumieć Sansare, to zrozumieć kontrolerów.
   Zatem pozwól umrzeć wszystkim wizjom, wszystkim prawdom, wszystkim koncepcjom, wszystkim naukom – a opuścisz Sansare.
   Zatem zawsze masz wybór ….
   A, jaki masz wybór możesz posłuchać tego :

   http://www.dailymotion.com/video/x1oml5s_gangaji-pl-kim-jestes-naprawde_lifestyle

   • Milena
    Reply

    Dziękuję za podpowiedzi. Zapoznałam się. Filozofia Buddyzmu jest wyciszająca, pełna mądrości wschodu. Czy zawsze opuszczenie Sansary prowadzi do Nirwany? Pozdrawiam.

    • Astre
     Reply

     Gdy, opuszczasz (Sansare – Iluzje) to tak jak opuszczasz pusty pokój i wchodzisz do następnego pustego pokoju. I wtedy ” widzisz” , że niczego nie ma, ani tam, ani tu. I, że ten niby cały Wszechświat to pustka, która ”ubrała” się w szaty, czyli formę. I Ty jesteś tą pustką i nie ma żadnego znaczenia co się dzieje i wydarza. Na zewnątrz wydarza się tylko to, kim My sami jesteśmy i czemu nadajemy ważność. Ale, możesz pozwolić umrzeć tej fikcji jak mówi o tym Gangaji.
     Ja zacząłem od tego, że patrząc na firankę wiszącą na oknie uzmysłowiłem sobie, że nie ma tam żadnej firanki ( to czyste kłamstwo). To inni mi tak powiedzieli, że tam wisi jakaś firanka i w to uwierzyłem. A, potem popatrzyłem na kosz na śmieci i to samo stwierdziłem- tam nie ma żadnego kosza na śmieci. I jedno i drugie , było tylko myślą na ten temat wynikającą z ludzkiego uwarunkowania. I w ten sposób pomału umiera wszystko. Umiera w ”Tobie” teatr, która wymyśliła sobie pustka.

 • Anna Antoniewska
  Reply

  Brawo Panie Andrzeju, wspaniała wiedza. Szczególnie dziękuję za Księżyc i Złoto. Ze swojej strony mogę stwierdzić, że to poczucie NIEprzynależności do Ziemie w dużym procencie czułam od moich wczesnych lat dziecięcych. Przez to niestety byłam i jestem brana za dziwadło.

 • Tomasz
  Reply

  Witam. Posiadam próbnik napięcia z detektorem (podobny do tego jaki ma Alex na końcówce filmu), który do 2 metrów od włączonej kuli (lampy) plazmowej pokazuje obecność napięcia .To jest na pewno energia, ale czy o napięciu 200V ? Raczej nie. Pomijam to ,że energii nie mierzy się w voltach. Cały wywiad jak najbardziej ciekawy i skłaniający do doświadczeń. Dziękuję i pozdrawiam .

 • Pingback: PorozmawiajmyTV – Inteligencja roślin i starożytne piktogramy – Andrzej Skirycz | Mowie Jak Jest

 • jan piotr kutereba
  Reply

  dziekuje obu panom sam jestem fantasta a ta teoria i co dziwne jedna z bardziej prawdopodobnych ktore tak kreca ta upadjaca cywilizacja jest ze wszech miar prawdopodobna , dziekuje za ten wywiad czekam na kolejne odcinki

 • jan piotr kutereba
  Reply

  kij w mrowisko =samopilnujace sie stado ??? swietna teoria im dluzej sluchalem i ogladalem to ponad 60 lat doswiadczen = pozwala mi zgodzic sie z teoria Andrzeja mam mnostwu potwierdzen tej teori ,oprocz tych przykladow Andrzeja np. artefakty =Projekt Wing Makers niezwykly „testament” kosmicznej rasy? prosze Alex zadaj pytanie na w/w temat oraz inna info Rok 838 w ktorym Mistykowie odkryli kod genetyczny ksiazka Macieja Kuczynskiego wydana w 2015 roku. Mam sporo doswiadczen z roslinami i natura i zapewne wielu poszukiwaczy faktow jak jest i jak ten cud zycia /zmanipulowane hybrydy/ o tych krzyzowkach swini mam informacje od wielu lat i innych watkach =nadal we mgle??? a to zes Alex wlozyl kij w mrowisko teraz pozostaje mrowcze odkrywanie jak faktycznie jest ,pozdrawiam wszystkich odkrywcow

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>