Historyczne opowieści Pani Zofii

More videos
5 082
Views
   

Pani Zofia Zator jest jedną z najstarszych mieszkanek Jeleniej Góry. Przez całe życie brała udział w życiu społecznym miasta i regionu, a dzisiaj z zakamarków jej pamięci postaram się wyciągnąć to, czego raczej nie przeczytamy w oficjalnych książkach o historii:

Ilość wizyt:

Ilość wejść: 5 082, w tym dzisiaj: 1
Category: Historia, Wywiady
Tags:

2 komentarze

 • Cezar
  Reply

  Moj sasiad twierdzi caly czas ze jest najbardziej idealny,ale coz sie dziwic mu, jak sasiad jest starym 80 letnim komunista,ormowcem i kur…….em.
  W tym kraju tu ci dostatek od idiotow.

 • Leszek
  Reply

  Dużo zdrowia P. Zofio i nadal pogody ducha opowiada pani pięknie i dla mnie ma to największą wartość świadek równa się prawda a wiem, bo moja mama ma 97 lat i opowiada różne historie od lat i zawsze tak samo a one różnią się od tych, co je przekazują niby historycy. Mam B. duży sentyment do Jeleniej Góry, ponieważ po wojnie mama została przesiedlona z Lwowa właśnie tu i miałem zaszczyt być w sanatorium w Cieplicach, ale wtedy jeszcze nie znałem Aleksa. Proszę przekazywać jak najwięcej prawdy historycznej, ponieważ ona umrze z ostatnimi prawdziwymi ludźmi. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>