Czy Prezydent Duda w końcu zrobi coś w sprawie zatrzymania handlu polskimi dziećmi?

More videos
Views
   

Paweł Jankowski, Paweł Bednarz i inni protestują pod Pałacem Prezydenckim przeciwko handlowi polskimi dziećmi. 7 sierpnia 2019 udało im się spotkać z rzecznikiem prasowym prezydenta. Czy ta rozmowa przyniesie jakieś wymierne efekty?

Prosimy o wsparcie finansowe na profesjonalną obsługę prawną związaną z ratowaniem polskich dzieci. Szczegóły na
www.FundacjaDobregoPasterza.pl

4 komentarze

  • Yuria
    Reply

    Biedni naiwni ”głupcy” ciągle na kolanach,błagając o zainteresowanie.Przepraszam za taki początek,ale takie są fakty.Osobiście jestem całym sercem po stronie Pana Pawła,ale on już tak długo walczy w tej sprawie i jak dotąd nie ma żadnych efektów.Nie wiem na co Pan Paweł liczy,ale z tym nierządem nic nie ugra.Przecież sam doskonale wie,że ten rząd nie jest polskim rządem,a polskojęzyczną mieszanką ukro-chazarską wraz z kilkoma szabesgojami,że jesteśmy pod okupacją i nikogo włącznie z rezydentem,a nie Prezydentem o nie polskich korzeniach nie obchodzi los ani naszych dzieci ani nasz. Mają wszystko gdzieś łagodnie ujmując.Żeby to był Polski rząd takich sytuacji by nie było.Wszystkie osoby śledzące ten problem i wiedzące co się dzieje w Ojczyźnie i na świecie w związku z wieloma bardzo szkodliwymi i negatywnymi rzeczami,które mają miejsce na Ziemi oraz o co chodzi w związku z dziećmi i dlaczego akurat dzieci sławiańskie są tak pożądane,a w szczególności polskie dzieci,nawet się nie łudzą,że z tymi ”ludźmi” da się dogadać.Jeśli nawet rezydent porozmawia z Panem Bednarzem to i tak zakończy się tylko na pustych zapewnieniach i kłamstwach Będą same obiecanki jak zwykle i żadnego działania na przyszłość.Oni mają wszystko już zaplanowane i celowo robią to co robią.Do Pana Pawła to jednak nie dociera,przybrał postawę niewolnika klęczącego przed własnymi oprawcami i wierzy,że w taki sposób mu się uda w końcu zmusić antypolski nierząd do ingerencji w sprawie polskich dzieci ehhhhhhhhh. Życzę mu jak najlepiej niech walczy,niech wierzy,że mu się uda.Podobno wiara czyni cuda i góry przenosi.Myślę,że problem jest również w naszym naRODzie ,bo większość ludzi zamknięta jest na ten problem sądząc,że ich to nie dotyczy.Jakże się mylą.Nie chcą nawet słuchać o tym,tak są zidiociali i znieczuleni na krzywdę innych.Do sedna ,bez zjednoczenia naRODu nie wiele się da.Panu Pawłowi życzę wszystkiego dobrego i doprawdy chcę by mu się udało. Jednak,a z resztą nic więcej nie piszę bo jeszcze coś namieszam.
    Serdeczności i powodzenia.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>