Brama do szczęścia – Grażyna Klein i Mariusz Alin

More videos
Views
   

Grażyna Klein
Muzykoterapeutka. Posługuje się muzyką jako środkiem leczniczym poprawiającym stany depresyjne, czy zaburzenia nerwicowe. Utwory, które wykonuje mają działanie relaksacyjne i transformujące, podnoszące do wyższych wibracji. Śpiew intuicyjny – połączony z relaksującym oddechem udoskonala wibrację głosu, która dociera do najgłębszych warstw komórek. Poddanie się ich terapeutycznemu działaniu prowadzi ciało i umysł do harmonii, równoważy pracę czakr, uwalniając napięcia i blokady. Wspólny śpiew intuicyjny wzmacnia energię wytwarzaną w ciele dając jeszcze głębsze spotkanie się z „muzyką własnej duszy”. Do pracy wykorzystuje instrumenty o bardzo wysokich wibracjach energetycznych w stroju 432, min. misy kryształowe, harfa kryształowa, monochord. Połączenie tych instrumentów wraz ze śpiewem intuicyjnym i bębnem tworzy wejście w trans a prowadzona przy tym medytacja daje głęboki wgląd w życie.
YouTube.com/channel/UCLjV06L_nmAQAZBrGlWoOdA

Mariusz Alin jest na diecie pranicznej od 09.2012 (inedia, breatharianizm). Życie światłem jest przełomowym doświadczeniem w rozpoznaniu potencjału jaki drzemie w każdym człowieku, którym się dzieli w sposób praktyczny na spotkaniach inspiracji. Stworzył autorski program pt. PROCES WGLĄDU który ma na celu przebudzenie świadomości człowieka ku szczęśliwemu życiu. Korzysta z takich narzędzi jak: dieta praniczna (wolność od przymusu jedzenia), wegański bęben etniczny, DARK ROOM, rozmowa dusz (bez słów) i inne. Z wykształcenia jest psychoterapeutą zajęciowym, bioenergoterapeutą. Zajmuje się od ponad 20 lat inspirowaniem ludzi w rozwoju interpersonalnym, zawodowym i duchowym.

www.MariuszAlin.pl
www.OddechSerca.pl

Category: Inspiracje

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>