Znaczenie krzemu dla zdrowia człowieka – Marek Królikowski

More videos
Views
   

– początki zainteresowania krzemem
– krzem jest bardzo trudno dostarczyć do organizmu w wersji przyswajalnej
– agresja firm farmaceutycznych przeciwko krzemowi
– krzem – bor – miedź
– na czym bazuje wiedza o suplementach
– jedną z przyczyn starzenia jest obniżenie kwasowości kwasu solnego
– zjonizowana woda alkaliczna na pusty żołądek
– co najczęściej jest przyczyną cofania się treści żołądka w górę
– o wodzie alkalicznej

Strona www: sklep.orsi.pl

Category: Zdrowie

10 komentarzy

 • Bea
  Reply

  Krzem jest doskonałym przewodnikiem dla wszelkich nanotechnologii , jakie się chce wszczepić człowiekowi. Z dala od tego syfu.

 • BEATA JOANNA REMPOULAKI
  Reply

  no to Marku masz sojusznika we mnie.rowniez jestem pasjonatem krzemu.wlasnie kupuje ten z Irlandii.jest super.polecam go wszystkim bez wzgledu na wiek.w moim domu wszyscy pijemy krzem.im wieksza dawke pijemy tym wiecej organizm produkuje kolagenu i elastyny.cofamy wszystkie procesy niby chorob przewleklych i nie tylko.to tak kropelka informacji o wspanialych wlasciwosciach krzemu.pozdrawiam.

 • Chemiczka nie-chemiczka
  Reply

  Wodę krzemową można w bardzo prosty sposób uzyskać z krzemionki w postaci np kwarcu czy czarnych krzemieni itp, poprzez zalanie ich po prostu wodą i pozostawienie takiego roztworu na parę dni. Najniższej warstwy wody nie pijemy, tam wytrącają się szkodliwe, zakwaszające substancje (proceder opisany przez Nadieżde Siemionową w łatwo dostępnej książce SZKOŁA ZDROWIA)

 • Lion
  Reply

  Dasiek, z chemicznego punktu widzenia to jest prawda, ta metoda wytwarzania ortokrzemu jest tania jak barszcz. Pytanie czemu ten Pan sprzedaje taką wodę za ponad 100 złotych za litr ?

  • Lion
   Reply

   i czemu dopiero teraz się dowiaduję, że to takie proste ? bym to wypróbował ale się boję pić takie coś xD

 • Dasiek
  Reply

  Mam prosty sposób na przygotowanie wody krzemowej którą stosuję na sobie od dłuższego czasu. Potrzebna do tego będzie woda gazowana oraz szkło wodne (krzemian sodu 40%). Na szklankę wody dajemy 20-30 kropel szkla wodnego. Woda gazowana jako lekki kwas reaguje z zasadowym krzemianem sodu w wyniku czego powstaje uwodniona krzemionka swietna dla organizmu.

 • Ewa Bednarczyk-Witoszek
  Reply

  jakoś nikt nie mówi, że zakwaszanie organizmu (generowanie stanów zapalnych) powstaje w wyniku jadania śmieci. Za to wszyscy mówią o suplementach, antidotach … DDP powoduje, że odleżyny zaczynają się goić już PO 3 dobach. Oczywiście trzeba zastosować rozdział 1 i3, których streszczenie wystarcza i jest dostępne bezpłatnie. Ewa Bednarczyk-Witoszek

 • Iwona
  Reply

  Wszystko ładnie, pięknie, tylko znów merkantylny klimat, gdy weszłam na stronę. Ok, wymiana energii, dar, wynalazek – pieniądz. Promotor zdrowia – promotor sklepu. To mój odbiór.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>