Dieta Dobrych Produktów w leczeniu nowotworów – Ewa Bednarczyk-Witoszek

More videos
Views
   

2 komentarze

 • Astre
  Reply

  Nie ma skutecznych metod leczenia raka, bo to co nazywamy niby leczeniem – jest po prostu metaforą. W istocie nowotwór, czyli niekontrolowany proces rozwoju komórek, leczy sam organizm. Dokonuje tego poprzez kontrolowany i wysoce skomplikowany proces zwany apoptozą komórek. Inaczej mówiąc, jeżeli organizm samoczynnie nie rozpocznie procesu apoptozy, czyli nie (zaprogramuje) śmierci komórkom nowotworowym, to nie ma żadnej możliwości wyleczenia się z raka, bo komórki nowotworowe same nie zginą. Należy podkreślić, że śmierć (czyli likwidacja) komórek nowotworowych polega na ich zaprogramowaniu. Wobec powyższego problem raka, to problem tego, że organizm nie podejmuje apoptozy. Znaleziono przyczynę tego stanu, a mianowicie znaleziono Gen, który jest odpowiedzialny za proces apoptozy. Nazwano go Gen 51, a dwaj odkrywcy otrzymali Nagrodę Nobla. Szczegółowe badania, które można poczytać na THE LANCET wykazują, że Gen 51 nie podejmuje działań sterujących apoptozą, wtedy jeżeli w organizmie brakuje określonych zasobów. Światowej sławy wybitny polski profesor nauk medycznych Julian Aleksandrowicz wskazał na jeden z głównych powodów tego, że GEN 51 nie podejmuje działań, a mianowicie brak zasobów Magnezu i Litu. Dzisiejsza badania wykazują kolejny problem, a mianowicie – jest to problem informacyjny. Polega on na tym, że GEN51 nie podejmuje działań sterujących apoptozą, w sytuacji gdy nie ma informacji o stanie ilościowym komórek o nieprawidłowym programie rozwoju. Metaforycznie wygląda, to tak, jakby generał dowodzący armią, nie wydał rozkazu do walki nie wiedząc jaką siłą dysponuje przeciwnik. Z tego powodu awangardowa nauka, a nie ta osrana wykładana na ”polskich uczelniach” tłustym drukiem podkreśla, że w istocie problem raka jest problemem o podłożu informacyjnym. Całkowicie przez przypadek w Białostockim instytucie pani dr.nauk.medycznych Halina Car rozwiązała ten problem informacyjny. Okazało się, że po podaniu organizmowi Nano-wody (która posiada czterokątną, a nie sześciokątną strukturę wody jaką na co dzień pijemy) organizm natychmiast podejmuje proces apoptozy komórek nowotworowych. Rozmawiałem mailowo z p. Haliną Car i potwierdza ona na podstawie badań w Białostockim Instytucie, że Nano-woda posiada niezwykłe właściwości jako nośnik i przekaźnik informacji. I tu mamy właśnie rozwiązany ten problem informacyjny, gdzie zarządca procesem apoptozy otrzymuje dane o stanie nagromadzonych w organizmie komórek nowotworowych, a skoro posiada dane (co się dzieje) wydaje polecenie do walki, czyli uruchamia proces apoptozy.
  Zatem Nano-woda, którą można bez problemu kupić w Instytucie Nantes Laboratory jest doskonałym środkiem do walki z komórkami o nieprawidłowym programie rozwoju zwanym potocznie nowotworem.
  A, oto wypowiedź pani dr. nauk medycznych Haliny Car : https://www.youtube.com/watch?v=ZilbS-ne2_M

 • Roman Then
  Reply

  Ewuniu,jak zwykle wspaniały wykład pełen konkretów i wskazówek, sam osobiście korzystam z twojej wiedzy, to działa, ale mam jedno pytanie-gdzie w tym wszystkim jest miejsce na psychikę? W temacie chorób nowotworowych jestem zwolennikiem teorii i opracowań dr.Hamera. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę sukcesów w tym co robisz.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>