Bandycka napaść policji na Andrzeja Stępkowskiego, czyli zemsta banksterów

More videos
Views
   

16 listopada 2019, Andrzej Stępkowski został napadnięty i pobity przez policjantów na jego własnej posesji.
Przedstawiamy powyżej rozmowę telefoniczną ze Sławkiem, przedstawicielem Fundacji PRO FUTURIS, który opisuje całą sytuację.

Aktualizacja z 18 listopada: Andrzej Stępkowski został uwolniony z aresztu. A poniżej przedstawiamy nagranie ze zdarzenia.

Strona informacyjna o bankach: NiewolnicyBankow.pl
Strona Fundacji ProFuturis: ProFuturis.eu

3 komentarze

 • Piotr
  Reply

  Dobrym krokiem jest deklaracja jako człowiek naturalny i świadomy suweren, i anulowanie wszelkich zgód na podleganie prawu morskiemu oraz wszelkich kontraktów w kontekście prawa morskiego. Najważniejsza jest zgoda domyślna na reprezentowanie „swojej” jednoosobowej korporacji i na branie odpowiedzialności za roszczenia kierowane do niej.

  Zauważyłem, że dopóki człowiek odpowiada na pisma kierowane do IMIĘ NAZWISKO (wielkimi literami) reprezentuje się PESEL-em to godzi się być niewolnikiem i jako taki jest traktowany w urzędach. Natomiast zadeklarowanie, iż pisze się z pozycji człowieka naturalnego i świadomego suwerena, i że nie wyraża się zgody na reprezentowanie „swojej” jednoosobowej korporacji – powoduje taki zgrzyt w „ichnim” systemie, że nie wiedzą co zrobić i trzeba dłuuugo czekać aż podeślą kolejną propozycję kontraktu. To oczywiście dotyczy biurokracji.

  W sytuacjach konfrontacyjnych to dobre zabezpieczenia posesji, trzymanie bram, furtek i drzwi zamkniętych, nie otwieranie byle komu z byle powodu, a jeśli rozmowa jakakolwiek to tylko z dystansu, np. z okna na piętrze.

  Na pewno warto mieć urządzenia nagrywające wideo z dźwiękiem w przyzwoitej jakości, także w warunkach nocnych i innych niedoświetlonych: monitoring na posesji, body cam, no i smartfon z programem do instant nagrywania i wysyłania na żywo, specjalnie na takie okazje (nie pamiętam nazwy, ale wiem, że można w nim wygasić ekran dla niepoznaki).

 • Andrzej
  Reply

  PS. Radzę zbadzać ilość substancji szkodliwych w płucach poszkodowanego. Kto wie czy był to tylko gaz pieprzowy.

 • Andrzej
  Reply

  Jestem ciekaw ile komentarzy będzie wylaniem nienawiści na system, a ile pomysłów konstruktywnych jak temu zaradzić.

  Skoro Polacy radzą sobie w każdej dziedzinie i za co by się nie zabrali na poważnie osiągają wręcz GENIJALNE rozwiązanie. Uważam, że i w tego typu nadużyć i pozwoleń z NASZEJ strony(kieruje te słowa TYLKO i WYŁĄCZNIE do MĘSKIEJ strony), można znaleźć inną drogę i zareagować.

  Jesteśmy wręcz stworzeni do kreowania rozwiązań.

  Jest FB – można stworzyć polski projekt tylko na potrzeby Naszego rozwoju;
  Jest YT – można…;
  Strony informacyjne – im więcej tym lepiej;
  Dbać o siebie, o swoją intencje – wszystko zmieni się z automatu, takie czasy
  itp.,itd.

  Mamy tyle narzędzi

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>