Alkoholizm to tylko tymczasowy stan umysłu – Janusz Wadecki

More videos
Views
   

Janusz Wadecki dzisiaj czuje się wolnym człowiekiem mimo, że jak każdemu i jemu zdarzają się przeciwności losu. Stał się wolnym człowiekiem, gdy zdał sobie sprawę, że to co się wydarzało, sam sobie zgotował. Nad zmianami pracował przez wiele lat. Dzisiaj już nie chce otaczać się toksycznymi sytuacjami, ponieważ z „toksycznych nasionek” nie wyrosną w naszym życiu zdrowe drzewa.

Wiedz, że gdy chcesz aby coś zmieniło się wokół ciebie, musisz zacząć tę zmianę od siebie. Jaka ta zmiana ma być, również zależy od ciebie. Bierz swoje życie w swoje ręce. Powierzchownie brzmi to jak popularny banał, jednak w głębi jest bardzo prawdziwym przesłaniem życiowym.

6 komentarzy

 • Jola
  Reply

  Poniewaz alkoholizm to choroba, jak kazda inna. A kazda choroba ma swoje podloze w emocjach. Wiekszosc chorob ma swoje podloze w psychice. Dziekuje za wywiad.

 • Łukasz
  Reply

  Ciekawi mnie, dlaczego tyle troski jest w kierunku pijących… Przecież nie pijący mają znacznie ciężej… Są całe życie samotni…

  • Janusz
   Reply

   To nie zemnie powinnaś być dumna to Ty jesteś wielka ponieważ jesteś tu gdzie jesteś a nawet nie zdajesz sobie sprawy gdzie możesz dotrzeć. Przecież wiesz że życie jest tylko w twoich rękach. To co zdecydujesz w swym życiu to, to osiągniesz i nie ma bata, który by mógł Cię zatrzymać. Wszystko jest w Twoich ręka do kąt zdążasz sama ustalasz tak jak podpowiada Ci serce. A wiem z własnego życia że bywa to różnie, ale wiem również że to Wy kochane dzieciaki dajecie mi to co jest najważniejsze w życiu — MIŁOŚĆ — I TO JA JESTEM Z WAS DUMNY!!!!!

  • Janusz
   Reply

   To nie zemnie powinieneś być dumny to Ty jesteś wielki ponieważ jesteś tu gdzie jesteś a nawet nie zdajesz sobie sprawy gdzie możesz dotrzeć. Wszystko co Cię otacza to jest stan twego umysłu. Na pewno zauważyłeś że to co dzisiaj masz zawdzięczasz tylko sobie i przy tym korzysta twoje otoczenie. Kidy już to zrozumiałeś możesz osiągnąć w swoim życiu to o czym marzysz, to marzenia i postawione cele doprowadzą Cię do tego co sam kreujesz. Zwracanie uwagi na wszystko rozprasza cele i marzenia. Ja wiem z własnego życia że bywa to różnie, ale wiem również że to Wy kochane dzieciaki dajecie to co jest najważniejsze w życiu — MIŁOŚĆ — I TO JA JESTEM Z WAS DUMNY!!!!!

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>