Budujmy społeczności nowej ery – Ewa Krause

More videos
Views
   

Ewa Krause wraz z mężem Ralfem od wielu lat propagują ideę budowania społeczności żyjących zarówno zgodnie z naturą, jak i z harmonią społeczną. Idea ta jest formą powrotu do zasad życia plemiennego, pełnej otwartości, harmonii społecznej i wspólnego uczestnictwa w społecznym życiu.
GEN.EcoVillage.org
GEN-Europe.org
NextCulture.org

Mile widziana byłaby pomoc w tłumaczeniu stron GEN na język polski. Osoby, które chciałyby wesprzeć Ewę w tłumaczeniu prosimy o kontakt poprzez Facebooka albo z Ralfem na maila
ralf [at] gen-europe.org (po niemiecku lub angielsku). Dziękujemy 🙂


Dragon Dreaming

Integralna realizacja projektu za pomocą inteligencji roju. Dragon Dreaming jest metodą realizowania projektów wspierających rozwój osobisty, wzmacniających społeczność, służących Ziemi. Metodę DD rozwinął John Croft wraz z żona Vivienne Elanta i wypróbował w wielu projektach Gaja Foundation. Postrzeganie świata i wiedza Aborygenów miesza się ze współczesną nauką, by wspólnie służyć jako narzędzie realizacji projektów.

Planowanie i wykonanie

Oprócz konwencjonalnego kierowania realizacją projektu, posiada jeszcze dwa równie ważne cykle: marzenia i świętowanie. Wizja jednych zapala ogień w sercach całej grupy, wprowadzając tym samym długotrwałą równowagę energetyczna. W naszej codzienności odbijają się na co dzień gry w wygranych i przegranych. Wierzymy, że aby móc wygrać, ktoś inny musi przegrać. Ciężkie życie na pustyni nauczyło Aborygenow, że gry w wygranych i przegranych w końcu mają śmiertelne zakończenie. Aby przetrwać musieli wynaleźć kulturę Wygrał-Wygrał. Dragon Dreaming wprowadza ową kulturę Win-Win do realizacji naszych projektów.

Jeśli chcesz zbudować statek ,nie trąb ludziom o tym by zdobyli drewno, nie wydawaj poleceń, aby rozdzielić zadania. Lepiej naucz ich tęsknoty za dalekim, bezkresnym morzem„.
Antoine de Saint-Exupéry

Projekty są naszym życiem. Wszystkie osiągnięcia ludzkości to wyniki projektów.
W obecnych przełomowych czasach możemy aktywnie i świadomie realizować nasze sny z myślą o przyszłych pokoleniach. Każdy projekt jest wizją jednostki. Dzieląc się wizją i napełniając nią serca innych ludzi, dodajemy mocy i zwiększamy możliwość realizacji.
Zaproszone byty budują związki dzięki którym, każdy wkładając swój potencjał powoduje rozwój projektu i potęguje kreatywność. Logika i intuicja łączą się, skupiając na wspólnym celu. Pozostawiając zawsze drogę wyjścia.
Dragon Dreaming ofiaruje wypróbowanym metodom skrzydła marzeń.

2 komentarze

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>