Budujmy solidne fundamenty naszego rozwoju – Max Artecki

More videos
Views
   

Można siedzieć na dachu i patrzeć w gwiazdy, ale jak fundamenty są słabe, dom może się zawalić„.
Każdą chorą sytuację można uleczyć, uświadamiając sobie jej przyczyny i zmieniając je.

Max Artecki – prowadzi Seminaria Rozwoju Świadomości i Naturalnego Uzdrawiania, satsangi, Tańce Duchowej Jedności, chodzenie po rozżarzonych węglach i inne zajęcia rozwojowe. Lider, podróżnik, organizator wyjazdów zagranicznych do szczególnych miejsc w celach rozwojowo-poznawczych. Przez wiele lat pracy w grupach wypracował swój własny sposób pomagania innym w uświadamianiu sobie własnej sytuacji i w tym, jak sobie pomóc, jak przełączyć się z programów doprowadzania siebie do chorób, na programy zdrowienia i utrzymania się w zdrowiu i harmonii ze sobą i światem. Dzieli się swoim doświadczeniem i inspiruje do zmian i rozwoju samoświadomości.
Jest też współzałożycielem Fundacji Rytmy Natury i Stowarzyszenia Rytm Ziemi, które mają wiele celów społecznych i edukacyjnych w kierunku ochrony Ziemi, ekologii, zdrowego trybu życia, zdrowego odżywiania, wspierania i tworzenia ekowiosek, wspólnot i społeczności lokalnych, dążących do zwiększenia swojej samowystarczalności.

RytmZiemi.pl

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>