Religie, kulty i inne formy eksploatacji ludzkości – Roman Nacht

More videos
Views
   

Z Romanem Nachtem rozmawiamy o starożytnych i współczesnych kultach oraz ich wpływie na ludzkość:

 • symbolika byka Apisa we współczesnych instytucjach finansowych
 • El, Elohim
 • Abram i Sara
 • Saturn a Szatan
 • kult Molocha
 • początki kariery rodziny Rotschildów
 • o upadłych aniołach
 • czym jest prawo karmy
 • przygoda z Ku Klux Klanem
 • wirusy informacyjne w Talmudzie i innych księgach
 • o wpływie wcielonych istot demonicznych (tzw. posłańców) na historię świata
 • Saturn w symbolice wielkich korporacji
 • do czego służą świątynie i ołtarze

Blog Romana Nachta: RomanNacht.blogspot.com

25 komentarzy

 • Bozena
  Reply

  Jako ze Kamienne kregi z listopada ubieglego roku maja zamkniety komentarz, mysle ze to miejsce bedzie odpowiednie na ten material.Moze i Pan Nacht bedzie,, laskawy” odniesc sie do tego .To co uprawia pan Nacht i jemu podobni jest odwroceniem uwagi od tego co istotne dla naszej cywilizacji i tego co wazne w tej chwili.Mowienie o milosci i jakobym wniebowstapieniu to gadzie gadki zawsze tak dzialali i robia to do teraz.https://www.facebook.com/notes/zofia-piepi%C3%B3rka/cern-lekcja-fizyki-i-przebiegunowanie-ziemi/1138723732820164?pnref=story

 • Nurse
  Reply

  Zdumiewajace. Slucham z zapartym tchem. Ogromna wiedza. Nareszcie rozmawiamy otwarcie o problemach czesto przemilczancyh w wielu srodowiskach (tu w usa ) ,o ich obiektywnej, czystej interpretacji orginalnych znaczen symboli jezykowych .Potrzebuje tej wiedzy wiecej i wiecej..

 • Eryk
  Reply

  RELIGIE to fikcja wymyslona przez ludzi i dla ludzi – głownie po to by manipulowac ludzmi, miec nad nimi kontrole i aby ludzie chcieli pracowac na tych górze. Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle….. Religia została ustanowiona przez ludzi bez religii, aby ich czczono, chociaż Boga nie ma. Pobożność została wprowadzona przez bezbożnych. Lęk przed Bogiem jest rozpowszechniany przez nie lękających się, w tym celu, żeby się ich lękano. Wiara zwana boską jest wymysłem ludzkim….. Prosty lud oszukiwany jest przez mądrzejszych wymysłem wiary w Boga na swoje uciemiężenie; tego samego uciemiężenia broni jednak lud, w taki sposób, że gdyby mędrcy chcieli prawdą wyzwolić lud z tego uciemiężenia, zostaliby zdławieni przez sam lud.

 • flo
  Reply

  fenomenalny wykład, bardzo dziękuję…

  czy ktoś mógłby tylko mi pomóc i powiedzieć, o jakim badaczu jest mowa w 18:30 minucie? nie mogę tego wyłapć. z góry dziękuję.

  serdecznie pozdrawiam

 • Bonia
  Reply

  I ja dziękuję !Wysłuchałam kolejny raz p.Romana i będę wracać,tak jak lubię ponownie czytać ciekawą książkę.serdecznie pozdrawiam

 • Damian
  Reply

  Uzupełnienie mojego wpisu -w wywiadzie od 58,25 p.Roman wyraznie mija się z prawdą co jest udokumentowane w poleconym przeze mnie linku.

 • Gajdzioch
  Reply

  Dziękuję za ten wywiad (pierwszy, który obejrzałem w całości 😉 ). Roman Nacht ma wspaniałą wiedzę i dobrze się tego słucha, choć na pytanie o tym jak traktować Gojów według talmudu nie odpowiedział 🙂
  Pozdrawiam

  • Roman Nacht
   Reply

   Kto głosi wyższość na innymi ludźmi wbrew kosmicznemu prawu równości – ten świadomie lub nieświadomie służy astralnym mocom ciemności, które posługują się nim do czasu, aż staje się zbędnym narzędziem. Szatan niszczy bowiem swoje narzędzia – napominał Jezus, a do Niego mam pełne zaufanie.
   Wierzę, że odpowiedziałem niniejszym na zadane mi pytanie.
   Z pozdrowieniami,
   Roman Nacht

   • Astre
    Reply

    @Roman Nacht pisze : ”Szatan niszczy bowiem swoje narzędzia – napominał Jezus”

    Nie wiem w jakim temacie toczy się tutaj dyskusja, bo życie jest zbyt krótkie, aby je poświęcać na czytanie czym się różnią urojenia jednego człowieka od urojeń drugiego człowieka, ale chciałem Pana zapytać o jakim Szatanie Pan mówi ?

    Zdaje się, że personifikuje Pan Szatana /Diabła na wzór KrK, bo jakoś tak to wygląda ?
    A, może Pan posiada jakąś osobistą wizję Szatana wywodzącą się z mitologi wierzeń i próbuje Pan tutaj implikować ?

    Nię będę rozwijał tematu, lecz jestem bardzo solidnie przygotowany celem obalenia różnych fałszywek kiedy podawane informacje w żaden sposób nie mają logicznego uzasadnienia ?…!

    @Roman Nacht pisze cytuję : ” ten świadomie lub nieświadomie służy astralnym mocom ciemności ”

    Ja rozumiem, że Pan wierzy w moce ciemności i śni Pan własny sen o nich. Lecz warto zapytać skąd Pan o nich wie ? Wyczytał Pan o nich z jakichś książek i uwierzył Pan, że one istnieją ? A, może się Pan z ”nimi” osobiście spotkał i z nimi rozmawiał …?…!

    Ponieważ takie tezy o mocach ciemności są w żaden sposób niefalsyfikowalne i pozbawione jakiegokolwiek sensu empirycznego i jest to jedynie rzeczywistość literacka wykreowana na potrzeby szerzenia infekcji irracjonalizmu rozmaitej postaci – zapytam, więc szanownego Pana gawędziarza po co pan to robi ?

     • Astre

      @Alex pisze :

      ”Astre, tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie: https://vimeo.com/117659870

      Dziękuję Ci bardzo, ale MAM swoją odpowiedź : chcesz być kreaytywny, twórczy to przestań odtwarzać czyjąś wiedzę….!

      Słyszałeś Alex może już gdzieś te słowa…?

      I nie wiem po jaką cholerę ja mam sobą zasilać ten egregor – eksperyment ( astralno-ziemski) poprzez rozbieranie go na czynniki pierwsze i doszukiwanie się – kto, skąd, dlaczego, po co, szukać winnych, szukać sprawców, Iluminaci, jedni Panowie w białych kapeluszach, drudzy w czarnych – zamiast z tego Wyjść !
      Pytanie, więc, czy chcesz z tego Wyjść, czy chcesz to sobą utrzymywać i sobą karmić poprzez
      przejaw dualnego poziomu świadomości, ustanowiony poprzez zbiór tego co myślimy, że wiemy ?…!

  • Marek
   Reply

   Witam szanuje ludzi ktorzy zajmuja sie sprawami ducha ,innych tez pewmie za co innego nie ganie nikogo ani iluminatow ani jezuitow ,poradoksem jest ze my walczymy sami z soba w jednej inkarnacji jestesmy iluminatsmi w innej walczymy z nimi choc lepiej robic swoje to tyle moich przemyslen pa poz
   Pan Navht to wspanialy mily czlowiek z takich ludzi powinnismy brac przyklad

 • bogdan
  Reply

  Dzięki za wywiad.
  Ja również zawsze z wielkim zainteresowaniem słucham wypowiedzi pana Romana. Polecam przeczytanie książki „Podwójna spirala”.
  Dzięki Panie Romanie za to że chce się Pan dzielić z nami swoją wiedzą a przede wszystkim doświadczeniem życiowym.
  Wszystkiego dobrego 🙂

 • Ania
  Reply

  Witam , też bardzo lubię słuchać Pana Romana . Ma dużą wiedzę i przenikliwy umysł . Dziękuję Alex za przedstawianie nam tak ciekawych osób . Pozdrawiam

 • Robert Antoniak
  Reply

  Aleks, stukrotne dzięki! Wyśmienity wykład! Zresztą jak zawsze. Trzeba mocno pogratulować, a przede wszystkim bardzo podziękować! Oby takich jak najwięcej trafiało do sieci. Mamy tak niesamowicie łatwy dostęp do ogromnych pokładów wiedzy, ale niestety dziś w XXI wieku prawie wszystkim „ucywilizowanym” ludziom na wszystko brakuje czasu. Pęd za posiadaniem materialnym jest tak powszechny, a zarazem zgubny, że smutno patrzeć na to, jak wielu tzw. normalnych ludzi puka się w głowę słysząc takie rozmowy, a przecież mądrość, którą dzielą się tak wspaniali ludzie jak pan Roman Nacht i jemu podobni, nie wynika z uprawiania demagogii, jakichś fantazji, urojeń czy chęci manipulowania drugim człowiekiem. Długie lata poszukiwań i dociekania prawdy, podróży, nauki, studiów etc., musi przynieść owoce, i z takich owoców należy korzystać i czerpać pełnymi garściami… W tym „wilczym pędzie” jeszcze wciąż mało ludzi czyta, zgłębia, studiuje, a co za tym idzie oddala się od prawdziwej ścieżki wznoszenia się na wyższe poziomy świadomości, kosmicznej świadomości. Świat w takich kwestiach jak religie, kulty, życie duchowe, a przede wszystkim kwestia kim jestem, skąd przybyłem i dokąd idę, jest już tak podzielony, że już chyba najwyższa pora zacząć wreszcie opuszczać ten wymiar…

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>