Jesteśmy nieoddzieleni – Victor Truviano

More videos
Views
   

Argentyńczyk Victor Truviano to jeden z najbardziej znanych na świecie breatharian. Od siedmiu lat nie je i nie pije. Dzięki uprzejmości Kasi Miernickiej, organizatorki 11-dniowego warsztatu z Victorem, udało mi się przechwycić go od razu po przylocie do Warszawy i zrobić z nim ten wywiad.

Polskie napisy opracowali: Anna Jabłonowska, Anna Rosak, Ewa Kruaze, Tomasz Grabowski. Bardzo dziękuję 🙂

Facebook.com/VictorTruviano

19 komentarzy

 • Urszula
  Reply

  Jesteśmy oddzieleni póki jesteśmy schizofreniczni – podzieleni, oddzieleni. Dopiero po zniesieniu schizofrenii – dualizmu mamy szanse na bycie jednością z innymi niepodzielonymi. Świadomość w tym zakresie, u większości ludzkości jest w obecnym czasie znikoma. Stąd wojny, terroryzm i wynikające z tego niezrozumienie wspólnoty istnień.Ludzie oddzieleni od własnego jestestwa nie są w stanie zrozumieć takiego człowieka, dla nich zawsze będzie się jawił jako coś nadprzyrodzonego i niezwykłego, nieosiągalnego. Urszula

  • Astre
   Reply

   Tak zgadza się, że (podzielenie, oddzielenie) jest jest główną przyczyną wojen, niepokojów społecznych, braku współpracy, rywalizacji itp…
   Ale, tak naprawdę nic i nikt nie jest (podzielony, ani oddzielony), lecz po prostu ma tylko poczucie oddzielenia, bowiem Wszechświat jest spleciony i wszystko ze wszystkim tworzy Jedność.
   Zdałem pytanie do Kroniki Akashy o to oddzielenie ?

   K.A : poczucie oddzielenia to program.
   Ja: Ok, ale skąd on się wziął, że prawie wszyscy ludzie mają poczucie oddzielenia ?
   KA. Ten program został celowo wkopiowany do umysłów, aby każdy mógł tworzyć swoją rzeczywistość i zbierać własne doświadczenia.
   Ja: nie rozumiem jak to do umysłów do każdego z osobna umysłu ?
   KA. Nie, do świadomości zbiorowej i inkarnując w tą przestrzeń każda świadomość nabywa ją automatycznie.
   Ja. No, ale ten program powoduje wiele konfliktów, bratobójcze wojny itd…
   KA. Konflikty, wojny są tylko pozorne. Wiele jest konfliktów i wojen we Wszechświecie. Wszyscy zgodzili się na ochotnika, aby doświadczyć wojen i konfliktów, tylko wchodząc w tą gęstość nie pamiętają tego.
   Ja. Ok, ale skoro się zgodziliśmy, to jaka była tego motywacja ?
   KA. Chcieliście tego doświadczyć, po to, aby to doświadczenie pomogło wam zdobyć kolejne doświadczenie.
   Ja. Jakie kolejne doświadczenie.
   KA. To tak jak z doświadczeniem choroby, albo głodu. Jedno i drugie stanowi punkt odniesienia, po to by docenić i zadbać o zdrowie, jak i docenić to że masz co jeść, a inni głodują. Przecież nie zrozumiesz w pełni głodujących, gdy sam nie zaznasz. Nie docenisz pokoju, harmonii i jej w pełni nie pojmiesz, jeżeli nie doświadczysz stanu przeciwnego.
   Ja. Rozumiem, ale jest jakieś wyjście z tego dualizmu (oddzielenia ?)
   KA. Jeżeli Ty jako (świadomość) nazbierasz tyle doświadczeń i uznasz, że nie potrzebujesz więcej tych doświadczeń, to już nigdy nie będziesz tego doświadczał. To tak jak z nauką i pisania i czytania. Wiesz i doświadczasz, że umiesz pisać i czytać, to nie potrzebujesz już lekcji czytania i pisania.

 • Pingback: Unlimited consciousness… « Tajne Archiwum Watykańskie, czyli 1050 lat niewoli wolnych wcześniej Słowian

 • Pingback: Przestań szukać siebie – Katarzyna Miernicka | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: Moje doświadczenia z breatharanizmem – Marcin VaM | Porozmawiajmy TV

 • Pingback: Unlimited consciousness… « Tajne Archiwum Watykańskie

 • Violla
  Reply

  Victor jesteś niesamowitym człowiekiem Twoja wiedza płynie z Twojego serca, jesteś inspiracją… Aleks dziękuje za wywiad z Victorem Truviano 🙂

 • Darek
  Reply

  Widać u Victora prawdę.Słowa płyną z jego wnętrza nie z „mądrych książek” tylko z serca.Też chciałbym spędzić z nim rok w górach.

 • Kasia
  Reply

  Może będzie pomocne to tłumaczenie z hiszpańskiego na język polski:
  „Myślę, że kiedy mówimy o jedności, już pojawia się duży podział. Przede wszystkim dlatego, że kiedy jest ten podział, tworzy się potrzeba. I jeśli cały czas stwarzasz ten podział lub potrzebę, musisz się czymś wypełnić”.

 • pingvin
  Reply

  „…prace nad polskimi napisami już trwają, powinny być gotowe za kilka dni.” Obiecanki , cacanki… 🙁

 • Zofia
  Reply

  WOW, serdeczne dzieki Alex za wywiad z Victorem Truviano.Znam go juz kilka lat i milo mi bylo teraz go zobaczyc….Ciekawa postac!!!.Pozdrawiam.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>