Styl życia wolny od jedzenia, czyli życie światłem w rytmie bębna – Mariusz Alin

More videos
Views
   

Przedstawiam wykład Mariusza Alina zaprezentowany podczas Powitania Wiosny, 8 kwietnia 2016.

Kontakt do Mariusza:
Strona: www.mariuszalin.pl
Kanał youtube: Youtube.com/mariuszalin
Email:
Telefon: 602 517152

9 komentarzy

 • zygfryd
  Reply

  Mam wrazenie ze przez tych komentujacych krytycznie przeplywa jakis rodzaj zazdrosci tak czuje ale to juz oni lepiej wiedza.Nie znam Mariusza osobiscie ale potrafi zainspirowac choc nie jest tak spektakularny w tym co robi jakby wiekszosc oczekiwala ale robi dobra robote i to sie liczy

 • Kalina
  Reply

  No nareszcie jakies fajne komentarze na forum .
  Alex powiem tak, abstrachujac ode mnie fajne masz forum . Ludzie tutaj sa bardziej swiadomi wielu rzeczy i tylko u ciebie czytam forum .

 • Unknow
  Reply

  Rozbawiła mnie babka na końcu „wszystko jest w nas i nie trzeba szukać na zewnątrz” po czym zaprasza na kawę, co jest sprzeczne z tym przesłaniem.

 • O
  Reply

  WLASNIE TO ZE JEST W KAZDYM Z NAS SZCZESCIE ONO PRZYCHODZI Z PRACA NAD SOBA,OTWARTYM UMYSLEM,ROZIJANIEM ZDOLNOSCI,PATRZENIE JA POTRAFIE I SPROBUJE,JESLI WYJDZIE TO DALEJ KONTYNULUJE ,JESLI NIE TO DALEJ PROBUJE I TAM JEST WLASNA SILA KREOWANIA TWORZENIA,NIEZALEZNOSCI I SILY I TAM JEST ZADOWOLENI…POWODZENIA

 • Urszulka
  Reply

  Dlaczego ten czlowiek wiecznie lansuje się latając wszędzie z tym swoim bębenkiem.? I robi wiele hałasu wokół swojego „niejedzenia”, chociaż już na pierwszy rzut oka widać, że je, chociaz mało? Pozdrawiam.

  • Przemek
   Reply

   Bębenek wprowadza w hipnotyczny trans. Stare jak świat.
   Jak chcesz ludziom coś wcisnąć to bębenek wprowadza w bardziej chłonny stan hipnotyczny, kiedy to sugestie łatwiej są wchłaniane przez podświadomość.

  • Domi
   Reply

   Nie każdy bretarianin jest chudy jak anorektyczka. Nie lansuje się, przychodzi jak go zapraszają. Po za tym w całej tej idei nie chodzi o bycie szczupłym i niejedzenie a raczej o uwolnienie. Bardzo wiele osób używa bębna. Sama ma swój i gdybyś sama miała i grała wiedziałabyś że bardzo dobrze oczyszcza przestrzeń.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>