- skąd pomysł na odżywianie światłem
- proces 21-dniowy
- na czym polega bieg maratoński
- odpadanie warstw iluzji
- co jest celem tego wszystkiego
- pojęcia: inedia, bretharianizm, odżywianie światłem, dieta praniczna, itp.
- utożsamianie się ze słowem „terapeuta”
- bębenek
- integracja ciał subtelnych
- pustka
- jeść czy nie jeść
- postaci wywalania emocji
- uziemianie się bez jedzenia
- przywiązanie do wizji samego siebie
- jestem specjalistą od siebie samego
- gdy coś robisz, rób to całą swą istotą
- jedyna metoda – słuchanie siebie
- co zrobić, gdy poczujesz się lepszy od innych
www.ariusz.pl
Facebook.com/ariuszpl
Ilość wejść:
Wiesz co Mariusz nie mam pojecia czy bedziez czytal cokolwiek co napisalismy wszyscy pod spodem ale powiem szczerze a jestem po mocnym …….Wiesz po czym a dlaczego to robie ? Prosta przyczyna niewiele osob chce mniw sluchac .Mowie im o tym jak mozna zyc bez jedzenia i jak cudowny jest nasz organizm ale wszyscy reaguja podobnie czyli widze grymas na twarzy i czuje ze juz powinienem ten !okal opuscic.
Może zrobiłbyś szanowny Aleksie wywiad z Barbarą Santaną, to wielka mistrzyni ponoć a tak na poważnie to taka propozycja tylko, a co do odżywiania światłem to sam zastanawiam się nad tym, tylko mam nadzieję że przejście na niejedzenie nie będzie równoznaczne z odejściem w tamten wymiar. Zauważyłem u siebie że mało coś jadam ostatnio, a od paru mieszków mam zwyczaj oczyszczać się światłem z Źródła, ot taki rytualik w formie wizualizacji, może to też ma wpływ na to jakim się staje człowiek. światłojedzenie to przyzwolenie i zmiana zwyczaju egzystencji swojej
xD
Pozdrawiam
Bradzo dziękuję Mariuszowi i Aleksowi za wspaniały wywiad!
Pingback: Moje doświadczenia z breatharianizmem – Marcin VaM | Porozmawiajmy TV
podaje strony jassmuheen /www.jasmuheen..com/ /www.jasmuhen.com/who.asp#editor / /www.selfempowermentacademy.com.au z ponowieniem prosby aby ALEKSANDER JAK ZECHCE I MOZE ZROBIL Z TA ISTOTA WYWIAD .MAM JEJ 5 KSIAZEK Z 2000 R wydanych w polsce przez studio astrropsychologi BIALYSTOK .Z MEGO PUNKTU WIDZENIA MA ONA BARDZO PROSTE NARZEDZIA PRACY ZE SOBA OPARTE NA WYOBRAZNI I SWIADOMOSCI . NIE ZNAM ANGIELSKIEGO – UCZE SIE . JAK ALEKSANDER PODEJMIE TEMAT TO OK.
Czasami na decyzję o wejsciu w post mają wpływ podczepione byty – które chcą odnależć drogę powrotną do żródła.Świadomość wyczuwa ingerencję ich i kieruje nas w stronę takich doznań. Jasmuheen nie propaguje juz przechodznia procesu 21- oznajmiła w jednym z filmów, że ludzie powinni stopniowo zmieniać swoje nawyki żywieniowe.
Dziękuję Mariuszu i Alexie 🙂 To ogromna przyjemność słuchać bezpretensjonalnego pięknego człowieka.
Bezcenne autentyczne relacje z osobistej drogi. Mariusz, co rzadkie, o dziwo niczego „nie sprzedaje” i nie poleca swoich usług. Jaki luksus !
gorące pozdrowienia
Zgadza się .. też tak to widzę/odczuwam – pozdrawiam 🙂
Dziękuję Wam bardzo za to spotkanie…
Nie wiem ale mam przeczucie ze to dobry czas.Moje corki sa nie chrzczone,tez nie szczepione i nie jedzace miesa od urodzenia ( 6 i 4 lata).Jeszcze pozostaje kwestia uswiadomienia ich ze Programm :jedz bo umrzesz.jest juz nieaktualny.Ja tez po wielu Latach doswiadczen i Wien ze sie da .Nadejdzie Moment kiedy im to przekaze.Pozdrawiam
Bardzo się cieszę z każdego tego typu materiałów. Obecnie mija mi 82 dzień niejedzenia. Naprawdę ważne są intencje dlaczego , jaki jest cel tego że chcesz przestać jeść jedzenie fizycznie. Niejedzenie dla samego tylko spróbowania jest bezcelowe. Myślę że wegetarianizm to przyszłość a bretharianizm to przeznaczenie docelowe ludzkości.
„Myślę że wegetarianizm to przyszłość a bretharianizm to przeznaczenie docelowe ludzkości”.
Też nabieram coraz większego przekonania iż tak właśnie powinno być .. jest/będzie 🙂
.
WITAM . TO DOBRE. NARESCIE ALEKSANDRZE PODJALES TEN TEMAT-PRZYSZLEGO ISTNIENA BEZ JEDZENIA.MIALEM CIE PROSIC-ODEBRALES TELEPATYCZNIE -DZIEKUJE . DODAM ZE KOPALNIA WIEDZY O BEZ JEDZENIA TO ELEN JASHMUSSEN /pisze moze nie poprawnie jest ona w internecie/ W POLSCE JEJ ksiazka /ZYCIE SWIATLEM/ pojawila sie w 2000 roku. napisala 18 ksiazek w tym temacie. ZROBILA PROGRAM ZYCIA CYWILIZACJI W POKOJU I JAK TO ROBIC WSZYSKIE INFORMACJE ZAWARTE SA W JEJ KSIAZKACH. ZJEZDZILA CALA KULE ZIEMSKA I EUROPE .PIEKNIE PISZE I PODAJE CALA WIEDZE DLA DOBRA CYWILIZACJI.JEST BRETARIANKA OD 20 LAT. SAMA WYLECZYLA SIE Z /RAKA/ .NAZWALEM JA KOBIETA SWIALEM. PROSBA MOJA TAKA ALEKSANDRZE ZROB Z NIA WYWIAD. DZIEKUJEMY-DZIEKUJEMY-DZIEKUJEMY.POZDRAWIAM ISTOTE SWIATLA W TOBIE NAMASTE. koryguje autorke /ZYCIE SWIATLEM/ JASMUHEEN. DODAM mieszka w AUSTRALII -JEST DZIECKIEM NORWESKICH EMIGRANTOW. interesujace ze nikt o niej nie wspomina a w polsce jestjuz spora grupa BRETHARIAN/ POZNAN/ JAK MOZESZ ALEX TO ZROB Z NIA WYWIAD-TY MASZ DAR IDOSKONALE TO ROBISZ- DZIEKUJEM.-POZDRAWIAM ASZYSTKIE ISTOTY SWIATLA.
Alex. Sinusoida jest jak sprezynka. Wiec ta „kreska” jest osia tej sprenzynki. I ta kreska nigdy nie przechodzi przez nia. Jest zawsze posrodku.